Wyniki 1 kolejki
(2019-02-24) KTS Wysokie Mazowieckie I - KTS Wysokie Mazowieckie II 14:0
Jakub Włostowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Michał Puziński 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jarosław Bielak 3:0 ()
Leszek Kostro - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Jakub Włostowski - Michał Puziński 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Leszek Kostro - Jarosław Bielak 3:1 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Jakub Włostowski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Patrycja Kostro - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Leszek Kostro - Michał Puziński 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Jabłoński/Bielak 3:1
Kostro/Ignaczewski - Dąbrowski/Puziński 3:2
(2019-02-24) Dream Team - RODMAR 11:3
Jan Sawoniuk - Rafał Marczykowski 2:3 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Konrad Gryk - Nizar Saidi 3:1 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Rafał Marczykowski 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Nizar Saidi 3:2 ()
Konrad Gryk - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Rafał Marczykowski 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Konrad Gryk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Nizar Saidi 3:2 ()
Zdzienicki/Rusiłowicz - Stypułkowski/Sidorowicz 3:0
Gryk/Sawoniuk - Marczykowski/Nizar 3:0
(2019-02-24) AdlerAgro MOAK Wasilków - Perfekta 13:1
Mirosław Łukaszuk - Artur Liberacki 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Czesław Morzy - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Czesław Morzy - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Szeparowicz/Morzy - Aleksiuk/Kurlenda 2:3
Łukaszuk/Drozdowski - Jończyk/Liberacki 3:0
(2019-02-24) D.B. - Leszek Team 14:0
Jakub Fiedorczuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Damian Szyluk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Damian Szyluk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Szyluk/Czarnecki - Charkiewicz/Korytkowski 3:0
Wołosowicz/Fiedorczuk - Tomkiel/Tomkiel 3:0
(2019-02-24) Promień Mońki - Słowiki 7:7
Kamil Purta - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Mariusz Tekień - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Robert Gwiazdowski 3:0 ()
Karol Sujata - Marian Zaniewski 0:3 ()
Kamil Purta - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Karol Sujata - Robert Gwiazdowski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Marian Zaniewski 0:3 ()
Kamil Purta - Robert Gwiazdowski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Mariusz Tekień - Marian Zaniewski 3:2 ()
Karol Sujata - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Purta/Tekień - Łajewski/Gwiazdowski 3:0
Cybulski/Sujata - Bielawski/Zaniewski 1:3
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u