Wyniki 10 kolejki
(2019-10-08) RODMAR - Dream Team 6:8
Rafał Marczykowski - Jan Sawoniuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Tadeusz Zdzienicki 0:3 ()
Emanuel Lech - Adam Reucki 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Julia Łącka 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Nizar Saidi - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Adam Reucki 0:3 ()
Emanuel Lech - Julia Łącka 1:3 ()
Rafał Marczykowski - Adam Reucki 3:0 ()
Emanuel Lech - Jan Sawoniuk 3:1 ()
Nizar Saidi - Julia Łącka 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Tadeusz Zdzienicki 1:3 ()
Marczykowski/Rodziewicz - Reucki/Zdzienicki 0:3
Sidorowicz/Lech - Łącka/Sawoniuk 0:3
(2019-10-08) Leszek Team - D.B. 2:12
Leszek Tomkiel - Łukasz Wołosowicz 1:3 ()
Adam Tomkiel - Damian Szyluk 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Bartłomiej Baruch 2:3 ()
Leszek Tomkiel - Damian Szyluk 0:3 ()
Adam Tomkiel - Łukasz Wołosowicz 3:2 ()
Mirosław Jaroszuk - Dariusz Czarnecki 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Bartłomiej Baruch 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Ryszard Woronowicz 3:0 ()
Adam Tomkiel - Bartłomiej Baruch 2:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Damian Szyluk 0:3 ()
Tomkiel/Tomkiel - Szyluk/Czarnecki 0:3
Korytkowski/Jaroszuk - Baruch/Wołosowicz 2:3
(2019-10-13) KTS Wysokie Mazowieckie I - KTS Wysokie Mazowieckie II 14:0
Jakub Włostowski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Artur Biały - Michał Puziński 3:0 ()
Leszek Kostro - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Michał Puziński 3:0 ()
Artur Biały - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Michał Puziński 3:1 ()
Artur Biały - Jarosław Bielak 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Jabłoński/Bielak 3:0
Biały/Ignaczewski - Dąbrowski/Puziński 3:1
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u