Wyniki 2 kolejki
(2020-03-08) D.B. - Perfekta 10:4
Jakub Fiedorczuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Jerzy Aleksiuk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Jończyk 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Adam Kurlenda 3:2 ()
Damian Szyluk - Andrzej Choncer 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Andrzej Choncer 3:1 ()
Damian Szyluk - Piotr Jończyk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Kurlenda 3:2 ()
Szyluk/Czarnecki - Jończyk/Kurlenda 3:2
Wołosowicz/Fiedorczuk - Aleksiuk/Choncer 3:1
(2020-03-08) KTS Wysokie Mazowieckie II - Słowiki 4:10
Michał Puziński - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Jarosław Bielak - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Marian Zaniewski 1:3 ()
Michał Puziński - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Arkadiusz Michalski 3:1 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Jarosław Bielak - Marian Zaniewski 2:3 ()
Michał Puziński - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Jarosław Bielak - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Marian Zaniewski 2:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Kostrzyński/Puziński - Michalski/Zaniewski 1:3
Bielak/Dąbrowski - Garbacik/Łajewski 2:3
(2020-03-08) Dream Team - Promień Mońki 5:9
Szymon Patejczuk - Mariusz Tekień 3:1 ()
Maciej Perkowski - Jacek Cybulski 3:2 ()
Filip Perkowski - Kamil Purta 0:3 ()
Julia Łącka - Mateusz Purta 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Jacek Cybulski 3:0 ()
Maciej Perkowski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Julia Łącka - Kamil Purta 0:3 ()
Filip Perkowski - Mateusz Purta 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Kamil Purta 0:3 ()
Filip Perkowski - Mariusz Tekień 2:3 ()
Maciej Perkowski - Mateusz Purta 0:3 ()
Alicja Jarkowska - Jacek Cybulski 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Purta/Tekień 3:2
Jarokowska/Łącka - Cybulski/Purta 0:3
(2020-03-08) AdlerAgro MOAK Wasilków - RODMAR 8:6
Jan Sawoniuk - Adam Reucki 1:3 ()
Czesław Morzy - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Marek Ogrodnik 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Adam Reucki 0:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Marek Ogrodnik 0:3 ()
Piotr Szeparowicz - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Marek Ogrodnik 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Reucki 1:3 ()
Czesław Morzy - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Ogrodnik/Sidorowicz 3:0
Łukaszuk/Sawoniuk - Rodziewicz/Reucki 2:3
Archiwum wyników: [1] [2] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1D.B. 2420 022:6
2AdlerAgro MOAK Wasilków2420 022:6
3Promień Mońki2420 019:9
4KTS Wysokie Mazowieckie I1210 014:0
5RODMAR2210 119:9
6Słowiki2210 114:14
7Dragon Białystok1000 12:12
8Dream Team2000 26:22
9Perfekta2000 24:24
10KTS Wysokie Mazowieckie II2000 24:24

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u