Wyniki 2 kolejki
(2016-10-09) Dream Team - D.B. 9:5
Jacek Sieńczyło - Damian Szyluk 3:1 ()
Bartosz Kostro - Dariusz Baruch 3:1 ()
Adam Reucki - Ryszard Woronowicz 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Jacek Sieńczyło - Dariusz Baruch 2:3 ()
Bartosz Kostro - Damian Szyluk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Ryszard Woronowicz 3:0 ()
Adam Reucki - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Jacek Sieńczyło - Ryszard Woronowicz 3:0 ()
Adam Reucki - Damian Szyluk 3:0 ()
Bartosz Kostro - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Dariusz Baruch 0:3 ()
Reucki/Kostro - Szyluk/Woronowicz 3:0
Sieńczyło/Sieńczyło - Sawoniuk/Baruch 3:1
(2016-10-09) Domki - Altanki - KTS Wysokie Mazowieckie 0:14
Henryk Wijas - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Adam Kurlenda - Piotr Michalski 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Jakub Włostowski 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Henryk Wijas - Piotr Michalski 0:3 ()
Adam Kurlenda - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Jakub Włostowski 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Henryk Wijas - Jakub Włostowski 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Adam Kurlenda - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Piotr Michalski 1:3 ()
Wijas/Kurlenda - Piszczatowski/Włostowski 1:3
Judzewicz/Robakowski - Michalski/Niemyjski 0:3
(2016-10-09) Kruki - Nowa Prędkość 8:6
Michał Storonowicz - Paweł Żukowski 3:1 ()
Marcin Karwowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Paweł Pośpiech - Rafał Misojed 3:1 ()
Robert Łupiński - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Michał Storonowicz - Czesław Morzy 3:2 ()
Marcin Karwowski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Robert Łupiński - Rafał Misojed 3:2 ()
Paweł Pośpiech - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Michał Storonowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Paweł Pośpiech - Paweł Żukowski 2:3 ()
Marcin Karwowski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Robert Łupiński - Czesław Morzy 1:3 ()
Karwowski/Storonowicz - Popławski/Morzy 3:2
Łupiński/Pośpiech - Misojed/Żukowski 2:3
(2016-10-09) AdlerAgro MOAK Wasilków - Morena 13:1
Mirosław Łukaszuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Marian Zaniewski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Marek Słowik 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Marian Zaniewski 2:3 ()
Piotr Szeparowicz - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Krzysztof Drozdowski - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Marek Słowik 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Marek Słowik 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Czarnecki/Szeparowicz - Słowik/Łajewski 3:0
Łukaszuk/Drozdowski - Bielawski/Zaniewski 3:1
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie81470 194:18
2Dream Team81470 186:26
3D.B. 81260 280:32
4AdlerAgro MOAK Wasilków81260 279:33
5Morena8731 443:69
6Kruki8630 542:70
7Nowa Prędkość8412 540:72
8Granat Team8210 721:91
9Domki - Altanki8101 719:93

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u