Wyniki 3 kolejki
(2019-03-11) D.B. - Promień Mońki 13:1
Jakub Fiedorczuk - Piotr Kolenda 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Mariusz Tekień 3:1 ()
Damian Szyluk - Karol Sujata 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Mariusz Tekień 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Kolenda 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Karol Sujata 3:2 ()
Damian Szyluk - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Karol Sujata 3:0 ()
Damian Szyluk - Piotr Kolenda 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Mariusz Tekień 3:1 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Tekień/Kolenda 3:2
Szyluk/Czarnecki - Cybulski/Sujata 3:0
(2019-03-11) KTS Wysokie Mazowieckie I - Perfekta 14:0
Jakub Włostowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Artur Liberacki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Leszek Kostro - Piotr Jończyk 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jakub Włostowski - Artur Liberacki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Piotr Jończyk 3:2 ()
Leszek Kostro - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Adam Kurlenda 3:1 ()
Jakub Włostowski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Leszek Kostro - Artur Liberacki 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Aleksiuk/Kurlenda 3:0
Włostowski/Kostro - Jończyk/Liberacki 3:0
(2019-03-11) Dream Team - Słowiki 13:1
Tadeusz Zdzienicki - Marek Słowik 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Konrad Gryk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Marian Zaniewski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Marek Słowik 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Konrad Gryk - Marian Zaniewski 3:2 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Konrad Gryk - Marek Słowik 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Marian Zaniewski 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Stanisław Bielawski 3:2 ()
Zdzienicki/Sieńczyło - Słowik/Łajewski 3:0
Gryk/Sawoniuk - Bielawski/Zaniewski 3:1
(2019-03-11) AdlerAgro MOAK Wasilków - KTS Wysokie Mazowieckie II 13:1
Czesław Morzy - Jarosław Bielak 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Michał Puziński 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Czesław Morzy - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jarosław Bielak 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Michał Puziński 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Michał Puziński 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Jabłoński/Bielak 3:0
Łukaszuk/Drozdowski - Dąbrowski/Puziński 3:0
(2019-03-11) RODMAR - Leszek Team 10:4
Rafał Marczykowski - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Adam Tomkiel 3:0 ()
Emanuel Lech - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Nizar Saidi - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Adam Tomkiel 3:1 ()
Emanuel Lech - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Emanuel Lech - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Adam Tomkiel 0:3 ()
Nizar Saidi - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Stypułkowski/Marczykowski - Charkiewicz/Jaroszuk 3:2
Sidorowicz/Lech - Tomkiel/Tomkiel 1:3
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u