Wyniki 4 kolejki
(2019-03-25) Promień Mońki - Perfekta 8:6
Zbigniew Cybulski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Kamil Purta - Artur Liberacki 3:0 ()
Mateusz Purta - Piotr Jończyk 3:1 ()
Mariusz Tekień - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Artur Liberacki 0:3 ()
Kamil Purta - Adam Kurlenda 3:1 ()
Mariusz Tekień - Piotr Jończyk 1:3 ()
Mateusz Purta - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Mateusz Purta - Adam Kurlenda 3:1 ()
Kamil Purta - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Mariusz Tekień - Artur Liberacki 1:3 ()
Purta/Purta - Jończyk/Liberacki 3:0
Cybulski/Tekień - Aleksiuk/Kurlenda 2:3
(2019-03-25) KTS Wysokie Mazowieckie II - Leszek Team 7:7
Jarosław Bielak - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Dariusz Jabłoński - Adam Tomkiel 1:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Michał Puziński - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Jarosław Bielak - Adam Tomkiel 2:3 ()
Dariusz Jabłoński - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Michał Puziński - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Jarosław Bielak - Leszek Tomkiel 3:2 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Michał Puziński - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jabłoński/Bielak - Tomkiel/Tomkiel 3:1
Dąbrowski/Puziński - Charkiewicz/Jaroszuk 0:3
(2019-03-25) KTS Wysokie Mazowieckie I - RODMAR 10:4
Bartosz Kostro - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Michał Ignaczewski - Nizar Saidi 3:0 ()
Patrycja Kostro - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Jakub Włostowski - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Nizar Saidi 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Rafał Marczykowski 2:3 ()
Jakub Włostowski - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Patrycja Kostro - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Patrycja Kostro - Rafał Marczykowski 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Nizar Saidi 3:1 ()
Włostowski/Kostro - Rodziewicz/Stypułkowski 3:0
Kostro/Ignaczewski - Marczykowski/Nizar 1:3
(2019-03-25) D.B. - Słowiki 12:2
Jakub Fiedorczuk - Marek Słowik 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Stanisław Bielawski 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Damian Szyluk - Marian Zaniewski 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Marek Słowik 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Marek Słowik 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Marian Zaniewski 3:1 ()
Damian Szyluk - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Słowik/Łajewski 3:0
Szyluk/Czarnecki - Bielawski/Zaniewski 3:2
(2019-05-08) AdlerAgro MOAK Wasilków - Dream Team 5:9
Czesław Morzy - Andrzej Antoniuk 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Tadeusz Zdzienicki 3:2 ()
Kazimierz Popławski - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Maciej Sieńczyło 2:3 ()
Czesław Morzy - Tadeusz Zdzienicki 2:3 ()
Piotr Szeparowicz - Konrad Gryk 1:3 ()
Czesław Morzy - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Konrad Gryk 0:3 ()
Piotr Szeparowicz - Maciej Sieńczyło 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Tadeusz Zdzienicki 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Maciej Sieńczyło 3:2 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Gryk/Sawoniuk 2:3
Szeparowicz/Morzy - Zdzienicki/Antoniuk 3:2
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u