Wyniki 4 kolejki
(2017-03-12) AdlerAgro MOAK Wasilków - D.B. 10:4
Dariusz Czarnecki - Damian Szyluk 1:3 ()
Kamil Małyszko - Bartłomiej Baruch 3:1 ()
Jarosław Żołądkowski - Dariusz Baruch 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Kamil Małyszko - Damian Szyluk 3:1 ()
Krzysztof Drozdowski - Bartłomiej Baruch 3:1 ()
Jarosław Żołądkowski - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Dariusz Baruch 0:3 ()
Jarosław Żołądkowski - Damian Szyluk 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Dariusz Baruch 0:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Bartłomiej Baruch 3:2 ()
Kamil Małyszko - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Żołądkowski/Czarnecki - Szyluk/Baruch 3:0
Łukaszuk/Drozdowski - Baruch/Zdzienicki 2:3
(2017-03-12) Morena - Domki - Altanki 10:4
Stanisław Bielawski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Ernest Skowroński - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Henryk Wijas 3:0 ()
Marian Zaniewski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Ernest Skowroński - Adam Kurlenda 3:1 ()
Marian Zaniewski - Henryk Wijas 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Henryk Wijas 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Adam Kurlenda 2:3 ()
Ernest Skowroński - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Marian Zaniewski - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Skowroński/Łajewski - Wijas/Kurlenda 3:1
Bielawski/Zaniewski - Judzewicz/Robakowski 3:0
(2017-03-12) Dream Team - Benetus 14:0
Jan Sawoniuk - Dominik Rutkowski 3:1 ()
Adam Reucki - Adam Radziejewski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Adam Mońko 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Adam Radziejewski 3:1 ()
Adam Reucki - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Mońko 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dominik Rutkowski 3:1 ()
Adam Reucki - Adam Mońko 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Adam Radziejewski 3:0 ()
Piotrowski/Reucki - Radziejewski/Mońko 3:0
Sawoniuk/Antoniuk - Bilkiewicz/Rutkowski 3:0
(2017-03-12) KTS Wysokie Mazowieckie - Kruki 9:5
Jakub Włostowski - Paweł Pośpiech 3:1 ()
Paweł Piszczatowski - Maciej Piszczatowski 3:1 ()
Piotr Michalski - Michał Storonowicz 3:2 ()
Jakub Ryszewski - Robert Łupiński 0:3 ()
Jakub Włostowski - Maciej Piszczatowski 3:2 ()
Paweł Piszczatowski - Paweł Pośpiech 3:0 ()
Jakub Ryszewski - Michał Storonowicz 0:3 ()
Piotr Michalski - Robert Łupiński 2:3 ()
Jakub Włostowski - Michał Storonowicz 3:0 ()
Piotr Michalski - Paweł Pośpiech 3:1 ()
Paweł Piszczatowski - Robert Łupiński 3:1 ()
Jakub Ryszewski - Maciej Piszczatowski 1:3 ()
Piszczatowski/Włostowski - Storonowicz/Piszczatowski 3:1
Michalski/Ryszewski - Łupiński/Pośpiech 0:3
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1Dream Team81680 097:15
2AdlerAgro MOAK Wasilków81470 175:37
3KTS Wysokie Mazowieckie81260 279:33
4D.B. 81050 357:55
5Kruki8840 453:59
6Nowa Prędkość8630 544:68
7Morena8420 645:67
8Domki - Altanki8210 731:81
9Benetus8000 823:89

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u