Wyniki 4 kolejki
(2018-11-16) AdlerAgro MOAK Wasilków - KTS Wysokie Mazowieckie II 14:0
Czesław Morzy - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Krzysztof Drozdowski - Michał Puziński 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Czesław Morzy - Michał Puziński 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Czesław Morzy - Jarosław Bielak 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Michał Puziński 3:1 ()
Łukaszuk/Morzy - Dąbrowski/Puziński 3:0
Drozdowski/Popławski - Jabłoński/Bielak 3:0
(2018-11-18) KTS Wysokie Mazowieckie - Perfekta 12:2
Michał Ignaczewski - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Patrycja Kostro - Artur Liberacki 3:0 ()
Jakub Włostowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Leszek Kostro - Jarosław Wasilewski 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Artur Liberacki 3:1 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Jakub Włostowski - Andrzej Choncer 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Jakub Włostowski - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Patrycja Kostro - Andrzej Choncer 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Artur Liberacki 3:2 ()
Kostro/Ignaczewski - Jończyk/Liberacki 2:3
Włostowski/Kostro - Wakuła/Wasilewski 3:1
(2018-11-18) Dream Team - D.B. 6:8
Tadeusz Zdzienicki - Jakub Fiedorczuk 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Czarnecki 3:1 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Damian Szyluk 1:3 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Baruch 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Jakub Fiedorczuk 1:3 ()
Maciej Sieńczyło - Damian Szyluk 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Dariusz Baruch 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Damian Szyluk 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Baruch 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Czarnecki 3:2 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Czarnecki/Baruch 3:2
Zdzienicki/Rusiłowicz - Fiedorczuk/Szyluk 0:3
(2018-11-18) Morena - Leszek Team 5:9
Jarosław Łajewski - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Ernest Skowroński - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Marian Zaniewski - Adam Tomkiel 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Leszek Tomkiel 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Marian Zaniewski - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Ernest Skowroński - Adam Tomkiel 0:3 ()
Jarosław Łajewski - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Ernest Skowroński - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Adam Tomkiel 2:3 ()
Marian Zaniewski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Skowroński/Łajewski - Charkiewicz/Jaroszuk 2:3
Bielawski/Zaniewski - Tomkiel/Tomkiel 3:1
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie71470 078:20
2D.B. 71260 161:37
3AdlerAgro MOAK Wasilków71050 272:26
4Dream Team7840 360:38
5Morena7420 540:58
6KTS Wysokie Mazowieckie II7420 530:68
7Perfekta7210 629:69
8Leszek Team7210 622:76

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u