Wyniki 4 kolejki
(2020-10-06) KTS Wysokie Mazowieckie - Rodmar 8:6
Michał Ignaczewski - Adam Reucki 0:3 ()
Artur Biały - Emanuel Lech 1:3 ()
Jakub Włostowski - Rafał Marczykowski 1:3 ()
Bartosz Kostro - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Emanuel Lech 3:1 ()
Artur Biały - Adam Reucki 0:3 ()
Bartosz Kostro - Rafał Marczykowski 3:2 ()
Jakub Włostowski - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Rafał Marczykowski 3:1 ()
Jakub Włostowski - Adam Reucki 1:3 ()
Artur Biały - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Bartosz Kostro - Emanuel Lech 3:1 ()
Włostowski/Kostro - Rodziewicz/Reucki 3:1
Biały/Ignaczewski - Lech/Marczykowski 0:3
(2020-10-06) AdlerAgro MOAK Wasilków - Dream Team 12:2
Czesław Morzy - Maciej Perkowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Zuzanna Borek 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Filip Perkowski 3:1 ()
Czesław Morzy - Zuzanna Borek 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Maciej Perkowski 3:1 ()
Krzysztof Drozdowski - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Filip Perkowski 2:3 ()
Czesław Morzy - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Maciej Perkowski 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Filip Perkowski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Zuzanna Borek 0:3 ()
Drozdowski/Morzy - Borek/Perkowski 3:0
Łukaszuk/Popławski - Piotrowski/Perkowski 3:0
(2020-10-06) Promień Mońki I - Perfekta 10:4
Kamil Purta - Adam Kurlenda 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Jacek Cybulski - Andrzej Choncer 3:2 ()
Piotr Kolenda - Piotr Jończyk 3:2 ()
Kamil Purta - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Mariusz Tekień - Adam Kurlenda 3:1 ()
Piotr Kolenda - Andrzej Choncer 0:3 ()
Jacek Cybulski - Piotr Jończyk 1:3 ()
Kamil Purta - Andrzej Choncer 3:2 ()
Jacek Cybulski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Karol Snopko - Piotr Jończyk 1:3 ()
Piotr Kolenda - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Purta/Tekień - Jończyk/Kurlenda 3:0
Cybulski/Kolenda - Aleksiuk/Choncer 1:3
(2020-10-06) D.B. - Morena 11:3
Jakub Fiedorczuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Marian Zaniewski 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Tomkiel 2:3 ()
Bartłomiej Baruch - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Marian Zaniewski 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Szyluk/Baruch - Tomkiel/Zaniewski 2:3
Wołosowicz/Fiedorczuk - Garbacik/Łajewski 1:3
(2020-11-18) KTS Wysokie Mazowieckie II - Dragon Białystok 0:14
Jarosław Bielak - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Maciej Żęgota 0:3 ()
Michał Puziński - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Jarosław Bielak - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Michał Puziński - Maciej Żęgota 0:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Jarosław Bielak - Maciej Żęgota 0:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Michał Puziński - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Bielak/Dąbrowski - Wakuła/Żęgota 0:3
Kostrzyński/Puziński - Kozaczuk /Wasilewski 0:3
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1AdlerAgro MOAK Wasilków91781 0103:23
2KTS Wysokie Mazowieckie91571 186:40
3Rodmar91470 287:39
4Promień Mońki I91151 374:52
5D.B. 91151 373:53
6Perfekta9731 554:72
7Dream Team9630 651:75
8Morena9521 644:82
9Dragon Białystok9412 654:72
10KTS Wysokie Mazowieckie II9000 94:122

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u