Wyniki 5 kolejki
(2019-04-14) Dream Team - Leszek Team 14:0
Tadeusz Zdzienicki - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Konrad Gryk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Konrad Gryk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Konrad Gryk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Zdzienicki/Sieńczyło - Tomkiel/Tomkiel 3:1
Gryk/Sawoniuk - Korytkowski/Jaroszuk 3:0
(2019-04-14) KTS Wysokie Mazowieckie I - Promień Mońki 14:0
Jakub Włostowski - Piotr Kolenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Patrycja Kostro - Karol Sujata 3:0 ()
Leszek Kostro - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Jakub Włostowski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Kolenda 3:1 ()
Leszek Kostro - Karol Sujata 3:0 ()
Patrycja Kostro - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Karol Sujata 3:0 ()
Patrycja Kostro - Piotr Kolenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Leszek Kostro - Mariusz Tekień 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Tekień/Kolenda 3:0
Włostowski/Kostro - Cybulski/Sujata 3:0
(2019-04-14) D.B. - AdlerAgro MOAK Wasilków 8:6
Jakub Fiedorczuk - Czesław Morzy 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Damian Szyluk - Mirosław Łukaszuk 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Krzysztof Drozdowski 2:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Czesław Morzy 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Damian Szyluk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Damian Szyluk - Czesław Morzy 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Łukaszuk/Drozdowski 1:3
Szyluk/Czarnecki - Szeparowicz/Morzy 3:1
(2019-04-14) Słowiki - Perfekta 8:6
Jarosław Łajewski - Artur Liberacki 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Marian Zaniewski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Marek Słowik - Andrzej Choncer 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Artur Liberacki 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Marian Zaniewski - Andrzej Choncer 3:0 ()
Marek Słowik - Piotr Jończyk 1:3 ()
Marian Zaniewski - Artur Liberacki 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Marek Słowik - Adam Kurlenda 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Andrzej Choncer 0:3 ()
Słowik/Łajewski - Choncer/Kurlenda 1:3
Bielawski/Zaniewski - Jończyk/Liberacki 3:0
(2019-04-14) RODMAR - KTS Wysokie Mazowieckie II 11:3
Rafał Marczykowski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Bielak 3:2 ()
Emanuel Lech - Michał Puziński 3:0 ()
Nizar Saidi - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Emanuel Lech - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Nizar Saidi - Michał Puziński 0:3 ()
Emanuel Lech - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Michał Puziński 3:0 ()
Nizar Saidi - Jarosław Bielak 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Arkadiusz Dąbrowski 1:3 ()
Marczykowski/Nizar - Jabłoński/Bielak 3:0
Sidorowicz/Lech - Dąbrowski/Puziński 3:0
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u