Wyniki 6 kolejki
(2019-05-07) D.B. - RODMAR 8:6
Jakub Fiedorczuk - Rafał Marczykowski 1:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Cezary Stypułkowski 3:2 ()
Damian Szyluk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Dariusz Baruch - Nizar Saidi 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Dariusz Baruch - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Damian Szyluk - Nizar Saidi 2:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Damian Szyluk - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Nizar Saidi 3:0 ()
Dariusz Baruch - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Baruch/Szyluk - Rodziewicz/Sidorowicz 3:0
Wołosowicz/Fiedorczuk - Marczykowski/Nizar 0:3
(2019-05-07) Dream Team - KTS Wysokie Mazowieckie II 13:1
Jan Sawoniuk - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Konrad Gryk - Michał Puziński 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Bielak 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Konrad Gryk - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Michał Puziński 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Michał Puziński 3:2 ()
Konrad Gryk - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Zdzienicki/Antoniuk - Dąbrowski/Puziński 1:3
Gryk/Sawoniuk - Jabłoński/Bielak 3:0
(2019-05-12) AdlerAgro MOAK Wasilków - Promień Mońki 9:5
Czesław Morzy - Kamil Purta 1:3 ()
Piotr Szeparowicz - Mateusz Purta 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Mariusz Tekień 3:2 ()
Krzysztof Drozdowski - Jacek Cybulski 3:1 ()
Czesław Morzy - Mateusz Purta 1:3 ()
Piotr Szeparowicz - Kamil Purta 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Mirosław Łukaszuk - Jacek Cybulski 3:0 ()
Czesław Morzy - Mariusz Tekień 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Kamil Purta 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jacek Cybulski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Mateusz Purta 0:3 ()
Szeparowicz/Morzy - Purta/Purta 2:3
Łukaszuk/Drozdowski - Cybulski/Tekień 3:1
(2019-06-02) KTS Wysokie Mazowieckie I - Słowiki 10:4
Jakub Włostowski - Henryk Wijas 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Leszek Kostro - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Marian Zaniewski 0:3 ()
Jakub Włostowski - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Henryk Wijas 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Leszek Kostro - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Leszek Kostro - Henryk Wijas 3:0 ()
Patrycja Kostro - Marian Zaniewski 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Kostro/Włostowski - Wijas/Łajewski 3:0
Kostro/Jarząbek - Bielawski/Zaniewski 0:3
(2019-06-13) Perfekta - Leszek Team 9:5
Adam Kurlenda - Krzysztof Walko 3:0 ()
Artur Liberacki - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Piotr Jończyk - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Adam Tomkiel 1:3 ()
Artur Liberacki - Krzysztof Walko 3:0 ()
Adam Kurlenda - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Piotr Jończyk - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Aleksy Charkiewicz 1:3 ()
Piotr Jończyk - Krzysztof Walko 3:1 ()
Adam Kurlenda - Aleksy Charkiewicz 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Artur Liberacki - Adam Tomkiel 1:3 ()
Aleksiuk/Kurlenda - Charkiewicz/Jaroszuk 1:3
Jończyk/Liberacki - Walko/Tomkiel 3:0
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u