Wyniki 7 kolejki
(2019-05-12) Słowiki - AdlerAgro MOAK Wasilków 2:12
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Marian Zaniewski - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Marek Słowik - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Jarosław Łajewski - Piotr Szeparowicz 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Czesław Morzy 1:3 ()
Marek Słowik - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Marian Zaniewski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Marek Słowik - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Słowik/Łajewski - Szeparowicz/Morzy 0:3
Bielawski/Zaniewski - Łukaszuk/Drozdowski 3:0
(2019-05-12) D.B. - KTS Wysokie Mazowieckie II 10:4
Jakub Fiedorczuk - Michał Puziński 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Bielak 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Michał Puziński 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Bielak 3:0 ()
Damian Szyluk - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Damian Szyluk - Michał Puziński 2:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Dąbrowski/Puziński 3:0
Szyluk/Czarnecki - Jabłoński/Bielak 3:0
(2019-06-02) Promień Mońki - Leszek Team 11:3
Mateusz Purta - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Mariusz Tekień - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Kamil Purta - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Jacek Cybulski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Mariusz Tekień - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Mateusz Purta - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Kamil Purta - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jacek Cybulski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Piotr Kolenda - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Mateusz Purta - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Jacek Cybulski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Adam Tomkiel 3:1 ()
Purta/Purta - Charkiewicz/Jaroszuk 0:3
Cybulski/Kolenda - Tomkiel/Tomkiel 3:2
(2019-06-02) RODMAR - Perfekta 9:5
Rafał Marczykowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Piotr Jończyk 3:1 ()
Nizar Saidi - Artur Liberacki 0:3 ()
Emanuel Lech - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Adam Kurlenda 0:3 ()
Rafał Marczykowski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Nizar Saidi - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Emanuel Lech - Artur Liberacki 3:0 ()
Nizar Saidi - Adam Kurlenda 0:3 ()
Rafał Marczykowski - Artur Liberacki 3:0 ()
Emanuel Lech - Piotr Jończyk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Marczykowski/Nizar - Aleksiuk/Kurlenda 1:3
Sidorowicz/Lech - Jończyk/Liberacki 3:2
(2019-06-24) KTS Wysokie Mazowieckie I - Dream Team 9:5
Jakub Włostowski - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Artur Biały - Andrzej Antoniuk 1:3 ()
Patrycja Kostro - Konrad Gryk 3:2 ()
Jakub Włostowski - Tadeusz Zdzienicki 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Jan Sawoniuk 3:1 ()
Patrycja Kostro - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Artur Biały - Konrad Gryk 3:0 ()
Jakub Włostowski - Andrzej Antoniuk 3:2 ()
Artur Biały - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Konrad Gryk 2:3 ()
Patrycja Kostro - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Biały/Włostowski - Zdzienicki/Antoniuk 3:1
Kostro/Ignaczewski - Gryk/Sawoniuk 0:3
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u