Wyniki 8 kolejki
(2019-05-19) KTS Wysokie Mazowieckie I - AdlerAgro MOAK Wasilków 5:9
Jakub Włostowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Patrycja Kostro - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Leszek Kostro - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Michał Ignaczewski - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Patrycja Kostro - Czesław Morzy 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Leszek Kostro - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Leszek Kostro - Czesław Morzy 1:3 ()
Patrycja Kostro - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Włostowski/Kostro - Szeparowicz/Morzy 0:3
Kostro/Ignaczewski - Łukaszuk/Drozdowski 2:3
(2019-05-19) Leszek Team - Słowiki 6:8
Aleksy Charkiewicz - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Marian Zaniewski 0:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Słowik 3:0 ()
Aleksy Charkiewicz - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Adam Tomkiel - Marian Zaniewski 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Marek Słowik 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Marian Zaniewski 0:3 ()
Leszek Tomkiel - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Marek Słowik 3:0 ()
Adam Tomkiel - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Słowik/Łajewski 0:3
Tomkiel/Tomkiel - Bielawski/Zaniewski 3:1
(2019-05-19) D.B. - Dream Team 11:3
Damian Szyluk - Maciej Sieńczyło 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Tadeusz Zdzienicki 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Jan Sawoniuk 3:1 ()
Damian Szyluk - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Damian Szyluk - Tadeusz Zdzienicki 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Antoniuk/Sienczyło 3:0
Szyluk/Czarnecki - Sawoniuk/Zdzienicki 0:3
(2019-05-19) KTS Wysokie Mazowieckie II - Perfekta 5:9
Arkadiusz Dąbrowski - Piotr Jończyk 0:3 ()
Michał Puziński - Artur Liberacki 3:1 ()
Jarosław Bielak - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Adam Kurlenda 1:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Artur Liberacki 2:3 ()
Michał Puziński - Piotr Jończyk 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Jerzy Aleksiuk 1:3 ()
Jarosław Bielak - Adam Kurlenda 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Jarosław Bielak - Piotr Jończyk 1:3 ()
Michał Puziński - Adam Kurlenda 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Artur Liberacki 2:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Jończyk/Liberacki 3:2
Jabłoński/Bielak - Aleksiuk/Kurlenda 3:2
(2019-06-05) RODMAR - Promień Mońki 9:5
Rafał Marczykowski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Nizar Saidi - Kamil Purta 0:3 ()
Emanuel Lech - Jacek Cybulski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Piotr Kolenda 3:0 ()
Nizar Saidi - Mariusz Tekień 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Kamil Purta 3:0 ()
Emanuel Lech - Piotr Kolenda 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jacek Cybulski 0:3 ()
Emanuel Lech - Mariusz Tekień 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Jacek Cybulski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Kamil Purta 2:3 ()
Nizar Saidi - Piotr Kolenda 2:3 ()
Sidorowicz/Lech - Purta/Tekień 0:3
Marczykowski/Nizar - Cybulski/Kolenda 3:1
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u