Wyniki 9 kolejki
(2019-06-02) KTS Wysokie Mazowieckie I - D.B. 10:4
Jakub Włostowski - Jakub Fiedorczuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Czarnecki 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Damian Szyluk 3:1 ()
Leszek Kostro - Dariusz Baruch 3:2 ()
Jakub Włostowski - Dariusz Czarnecki 3:1 ()
Patrycja Kostro - Jakub Fiedorczuk 3:1 ()
Leszek Kostro - Damian Szyluk 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Baruch 3:2 ()
Jakub Włostowski - Damian Szyluk 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Jakub Fiedorczuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Baruch 2:3 ()
Leszek Kostro - Dariusz Czarnecki 1:3 ()
Włostowski/Kostro - Fiedorczuk/Baruch 3:1
Kostro/Ignaczewski - Szyluk/Czarnecki 0:3
(2019-06-02) Dream Team - Perfekta 14:0
Jan Sawoniuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Artur Liberacki 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Choncer 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Kurlenda 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Artur Liberacki 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Artur Liberacki 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Sawoniuk/Zdzienicki - Choncer/Liberacki 3:0
Antoniuk/Sienczyło - Aleksiuk/Kurlenda 3:1
(2019-06-02) AdlerAgro MOAK Wasilków - Leszek Team 13:1
Czesław Morzy - Adam Tomkiel 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Krzysztof Drozdowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Tomkiel 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Krzysztof Walko 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Walko 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Tomkiel/Tomkiel 3:0
Łukaszuk/Drozdowski - Korytkowski/Jaroszuk 3:0
(2019-06-02) RODMAR - Słowiki 11:3
Rafał Marczykowski - Marek Słowik 3:0 ()
Nizar Saidi - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Emanuel Lech - Marian Zaniewski 3:0 ()
Nizar Saidi - Marek Słowik 3:0 ()
Rafał Marczykowski - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Marian Zaniewski 0:3 ()
Emanuel Lech - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Marek Słowik 3:0 ()
Rafał Marczykowski - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Emanuel Lech - Stanisław Bielawski 3:2 ()
Nizar Saidi - Marian Zaniewski 3:2 ()
Marczykowski/Nizar - Słowik/Łajewski 3:0
Sidorowicz/Lech - Bielawski/Zaniewski 3:2
(2019-06-13) Promień Mońki - KTS Wysokie Mazowieckie II 10:4
Kamil Purta - Michał Puziński 3:1 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Bielak 1:3 ()
Jacek Cybulski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Paweł Szadkowski 3:1 ()
Mariusz Tekień - Michał Puziński 1:3 ()
Kamil Purta - Jarosław Bielak 3:0 ()
Jacek Cybulski - Paweł Szadkowski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Jacek Cybulski - Michał Puziński 2:3 ()
Kamil Purta - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Mariusz Tekień - Paweł Szadkowski 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Jabłoński/Bielak 1:3
Purta/Cybulski - Szadkowski/Puziński 3:1
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie I1120100 1127:27
2D.B. 1120100 1113:41
3AdlerAgro MOAK Wasilków101680 2101:39
4Dream Team101680 2100:40
5RODMAR111050 676:78
6Promień Mońki9731 551:75
7Słowiki10731 650:90
8Perfekta10420 843:97
9KTS Wysokie Mazowieckie II11311 938:116
10Leszek Team11101 1029:125

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u