Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
3runda IKZK Białystok - Telesalon4:10
   Wojciech Kozłowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Krzysztof Kulesza - Grzegorz Małaszkiewicz 3:1 ()
Tomasz Tichoniuk - Julia Filipowicz 3:2 ()
Jarosław Andrejczyk - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Wojciech Kozłowski - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Krzysztof Kulesza - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Jarosław Andrejczyk - Julia Filipowicz 1:3 ()
Tomasz Tichoniuk - Tomasz Postlep 3:0 ()
Wojciech Kozłowski - Julia Filipowicz 0:3 ()
Tomasz Tichoniuk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Przemysław Ostrowski - Tomasz Postlep 0:3 ()
Jarosław Andrejczyk - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Kozłowski/Kulesza - Konończuk/Małaszkiewicz 2:3 ()
Andrejczyk/Tichoniuk - Konończuk/Filipowicz 1:3 ()
2runda IDomki - Altanki - Telesalon7:7
   Marek Jurowiec - Julia Filipowicz 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Adam Kurlenda - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Tomasz Postlep 2:3 ()
Marek Jurowiec - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Julia Filipowicz 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Adam Kurlenda - Tomasz Postlep 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Adam Kurlenda - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Postlep 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Kurlenda/Judzewicz - Konończuk/Filipowicz 3:0 ()
Aleksiuk/Jurowiec - Postlep/Małaszkiewicz 3:0 ()
1runda IMłode Dojlidy - Telesalon10:4
   Konrad Gryk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Maciej Perkowski - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Filip Perkowski - Julia Filipowicz 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Konrad Gryk - Tomasz Postlep 3:0 ()
Maciej Perkowski - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Julia Filipowicz 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Konrad Gryk - Julia Filipowicz 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Maciej Perkowski - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Tomasz Postlep 3:1 ()
Gryk/Perkowski - Konończuk/Kozaczuk 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Konończuk/Filipowicz 3:2 ()

Klub: Telesalon
Osoba(y) kontakt.: Wojciech Konończuk - 696078533
E-mail: konan70@wp.pl
Skad zespou X edycja 2 turniej
Filipowicz Julia
Konończuk Andrzej
Konończuk Wojciech
Kozaczuk Adrian
Małaszkiewicz Grzegorz
Postlep Tomasz
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Konończuk Andrzej / Małaszkiewicz Grzegorz
Konończuk Andrzej / Kozaczuk Adrian
Konończuk Wojciech / Filipowicz Julia
Postlep Tomasz / Małaszkiewicz Grzegorz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u