Wyniki w sezonie VII edycja - 2 turniej 2015
KolejkaRundaMeczWynik
9runda ITelesalon - RODMAR1:8
   Grzegorz Małaszkiewicz - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Nizar Saidi 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Tomasz Zdanowicz - Sylwia Rodziewicz 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Tomasz Zdanowicz - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Małaszkiewicz/Zdanowicz - Ciołko/Nizar 0:3 ()
Konończuk/Konończuk - Rodziewicz/Rodziewicz 2:3 ()
7runda IPromień Mońki - Telesalon8:0
   Jacek Kacperski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Hubert Fechner - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Robert Fechner - Szymon Dąbrowski 3:0 ()
Jacek Kacperski - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Jacek Cybulski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Cybulski/Kacperski - Dąbrowski/Małaszkiewicz 3:0 ()
Fechner/Fechner - Konończuk/Konończuk 3:0 ()
6runda ITelesalon - Stoczek1:8
   Grzegorz Małaszkiewicz - Artur Liberacki 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Ryszard Mejsak 2:3 ()
Wojciech Konończuk - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Tomasz Zdanowicz - Bartosz Górski 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Ryszard Mejsak 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Artur Liberacki 2:3 ()
Tomasz Zdanowicz - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Małaszkiewicz/Zdanowicz - Liberacki/Mejsak 0:3 ()
Konończuk/Konończuk - Górski/Szermuszyn 1:3 ()
5runda IPerfekta - Telesalon8:0
   Jerzy Aleksiuk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Piotr Jończyk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Andrzej Rusaczyk - Tomasz Zdanowicz 3:0 ()
Marek Wołodko - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Piotr Jończyk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jończyk/Rusaczyk - Małaszkiewicz/Zdanowicz 3:0 ()
Aleksiuk/Wołodko - Konończuk/Konończuk 3:1 ()
4runda ITelesalon - Benetus0:8
   Andrzej Konończuk - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Tomasz Kulesza - Adam Radziejewski 2:3 ()
Wojciech Konończuk - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Szymon Dąbrowski - Marek Paruk 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Adam Radziejewski 0:3 ()
Tomasz Kulesza - Mariusz Mohyluk 2:3 ()
Dąbrowski/Zdanowicz - Paruk/Radziejewski 0:3 ()
Konończuk/Konończuk - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
3runda ITelesalon - Granat Team3:8
   Andrzej Konończuk - Marcin Szymański 0:3 ()
Tomasz Zdanowicz - Karol Humienny 3:0 ()
Wojciech Konończuk - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Karol Humienny 3:0 ()
Tomasz Zdanowicz - Marcin Szymański 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Konończuk/Małaszkiewicz - Hummieny/Szymański 3:0 ()
Dąbrowski/Zdanowicz - Wasilewski/Dariusz 0:3 ()
2runda IAsterm - Telesalon8:0
   Andrzej Stepanczenko - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Marek Jurowiec - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Wiaczesław Anchim - Szymon Dąbrowski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Stepanczenko/Judzewicz - Dąbrowski/Małaszkiewicz 3:0 ()
Anchim/Jurowiec - Konończuk/Konończuk 3:1 ()
1runda ILeszek Team - Telesalon8:0
   Adam Mońko - Tomasz Kulesza 3:0 ()
Leszek Korytkowski - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Dariusz Rutkowski - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Paweł Sawicki - Tomasz Dworzańczyk 3:0 ()
Adam Mońko - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Leszek Korytkowski - Tomasz Kulesza 3:0 ()
Korytkowski/Mońko - Dworzańczyk/Kulesza 3:0 ()
Rutkowski/Sawicki - Konończuk/Konończuk 3:2 ()

Klub: Telesalon
Osoba(y) kontakt.: Wojciech Konończuk - 696078533
E-mail: konan70@wp.pl
Skad zespou VII edycja - 2 turniej 2015
Dąbrowski Szymon
Dworzańczyk Tomasz
Konończuk Andrzej
Konończuk Wojciech
Kulesza Tomasz
Małaszkiewicz Grzegorz
Zdanowicz Tomasz
Pary deblowe VII edycja - 2 turniej 2015
Dąbrowski Szymon / Małaszkiewicz Grzegorz
Dąbrowski Szymon / Zdanowicz Tomasz
Dworzańczyk Tomasz / Kulesza Tomasz
Konończuk Wojciech / Małaszkiewicz Grzegorz
Konończuk Wojciech / Konończuk Andrzej
Małaszkiewicz Grzegorz / Zdanowicz Tomasz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u