Wyniki w sezonie VIII edycja - 1 turniej 2016
KolejkaRundaMeczWynik
9runda ITelesalon - Granat Team5:8
   Marcin Karwowski - Robert Fechner 3:1 ()
Andrzej Konończuk - Jarosław Wasilewski 3:0 ()
Wojciech Konończuk - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Mirosław Jaroszuk 0:3 ()
Marcin Karwowski - Jarosław Wasilewski 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Robert Fechner 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Marcin Karwowski - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Wojciech Konończuk - Robert Fechner 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Konończuk/Małaszkiewicz - Wakuła/Wasilewski 3:0 ()
Konończuk/Karwowski - Fechner/Jaroszuk 2:3 ()
8runda ITelesalon - Orki6:8
   Marcin Karwowski - Radosław Mosiej 3:1 ()
Andrzej Konończuk - Andrzej Prokorym 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Hubert Gołaszewski 3:0 ()
Tomasz Zdanowicz - Łukasz Prokorym 0:3 ()
Marcin Karwowski - Andrzej Prokorym 3:1 ()
Andrzej Konończuk - Radosław Mosiej 3:0 ()
Tomasz Zdanowicz - Hubert Gołaszewski 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Łukasz Prokorym 2:3 ()
Marcin Karwowski - Hubert Gołaszewski 3:1 ()
Wojciech Konończuk - Radosław Mosiej 1:3 ()
Andrzej Konończuk - Łukasz Prokorym 1:3 ()
Tomasz Zdanowicz - Andrzej Prokorym 0:3 ()
Konończuk/Karwowski - Gołaszewski/Mosiej 3:0 ()
Konończuk/Zdanowicz - Prokorym/Prokorym 0:3 ()
5runda ILeszek Team - Telesalon8:5
   Adam Mońko - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Adam Tomkiel - Grzegorz Małaszkiewicz 3:1 ()
Leszek Korytkowski - Marcin Karwowski 0:3 ()
Dariusz Rutkowski - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Adam Mońko - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Adam Tomkiel - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Damian Ostaszewski - Marcin Karwowski 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Adam Mońko - Marcin Karwowski 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Adam Tomkiel - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Tomkiel/Mońko - Konończuk/Małaszkiewicz 3:0 ()
Korytkowski/Rutkowski - Konończuk/Karwowski 2:3 ()
7runda IWodociągi Białystok - Telesalon8:4
   Andrzej Romanowicz - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Tomasz Zdanowicz 3:0 ()
Zbigniew Zalewski - Marcin Karwowski 1:3 ()
Jacek Skiepko - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Zdanowicz 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Jacek Skiepko - Marcin Karwowski 0:3 ()
Zbigniew Zalewski - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Marcin Karwowski 0:3 ()
Zbigniew Zalewski - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Romanowicz/Androsiuk - Konończuk/Zdanowicz 3:0 ()
Zalewski/Skiepko - Konończuk/Karwowski 2:3 ()
6runda ITelesalon - Stoczek4:8
   Marcin Karwowski - Artur Liberacki 3:0 ()
Wojciech Konończuk - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Ryszard Mejsak 1:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Maciej Kochański 0:3 ()
Marcin Karwowski - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Wojciech Konończuk - Artur Liberacki 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Ryszard Mejsak 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Maciej Kochański 2:3 ()
Marcin Karwowski - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Artur Liberacki 0:3 ()
Konończuk/Małaszkiewicz - Kochański/Mejsak 2:3 ()
Konończuk/Karwowski - Liberacki/Szermuszyn 3:0 ()
4runda ITelesalon - Benetus2:8
   Marcin Karwowski - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Andrzej Konończuk - Mariusz Mohyluk 3:0 ()
Tomasz Kulesza - Henryk Wijas 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Marcin Karwowski - Mariusz Mohyluk 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Henryk Wijas 1:3 ()
Tomasz Kulesza - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Konończuk/Karwowski - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
Konończuk/Kulesza - Wijas/Mohyluk 0:3 ()
3runda ITelesalon - Perfekta2:8
   Marcin Karwowski - Andrzej Choncer 3:2 ()
Wojciech Konończuk - Piotr Jończyk 0:3 ()
Szymon Dąbrowski - Jarosław Samul 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Marek Wołodko 0:3 ()
Marcin Karwowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Wojciech Konończuk - Andrzej Choncer 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Jarosław Samul 0:3 ()
Szymon Dąbrowski - Marek Wołodko 0:3 ()
Konończuk/Karwowski - Choncer/Wołodko 0:3 ()
Kulesza/Konończuk - Jończyk/Samul 0:3 ()
2runda IAsterm - Telesalon8:3
   Aleksy Charkiewicz - Marcin Karwowski 0:3 ()
Marek Jurowiec - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Aleksy Charkiewicz - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Marcin Karwowski 1:3 ()
Jarosław Judzewicz - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Wiaczesław Anchim - Tomasz Kulesza 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Anchim/Jurowiec - Kulesza/Konończuk 3:0 ()
Charkiewicz/Stepanczenko - Konończuk/Karwowski 3:2 ()
1runda ITelesalon - RODMAR7:7
   Marcin Karwowski - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Andrzej Konończuk - Paweł Adamski 1:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Marcin Karwowski - Nizar Saidi 3:1 ()
Wojciech Konończuk - Paweł Adamski 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Wojciech Konończuk - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Marcin Karwowski - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Szymon Dąbrowski - Nizar Saidi 0:3 ()
Tomasz Kulesza - Paweł Adamski 2:3 ()
Kulesza/Konończuk - Adamski/Rodziewicz 3:1 ()
Konończuk/Karwowski - Saidi/Rodziewicz 2:3 ()

Klub: Telesalon
Osoba(y) kontakt.: Wojciech Konończuk - 696078533
E-mail: konan70@wp.pl
Skad zespou VIII edycja - 1 turniej 2016
Dąbrowski Zbigniew
Dąbrowski Szymon
Karwowski Marcin
Konończuk Wojciech
Konończuk Andrzej
Kulesza Tomasz
Małaszkiewicz Grzegorz
Zdanowicz Tomasz
Pary deblowe VIII edycja - 1 turniej 2016
Konończuk Andrzej / Karwowski Marcin
Konończuk Andrzej / Kulesza Tomasz
Konończuk Andrzej / Małaszkiewicz Grzegorz
Konończuk Wojciech / Karwowski Marcin
Konończuk Andrzej / Zdanowicz Tomasz
Kulesza Tomasz / Konończuk Wojciech

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u