Wyniki w sezonie VIII edycja - 2 turniej 2016
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IPromień Mońki - Telesalon10:4
   Jacek Kacperski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Jacek Cybulski - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Jacek Cybulski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Grzegorz Głodź - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Jacek Cybulski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Adrian Kozaczuk 3:1 ()
Głódź/Cybulski - Konończuk/Małaszkiewicz 3:1 ()
Gawieńczyk/Kacperski - Konończuk/Kozaczuk 3:0 ()
8runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Telesalon12:2
   Leszek Kostro - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jarosław Bielak - Adrian Kozaczuk 3:2 ()
Dariusz Jabłoński - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Michał Puziński - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Jarosław Bielak - Kazimierz Hancewicz 3:0 ()
Leszek Kostro - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Michał Puziński - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Dariusz Jabłoński - Kazimierz Hancewicz 3:0 ()
Leszek Kostro - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Michał Puziński - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Jarosław Bielak - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Jabłoński/Bielak - Konończuk/Małaszkiewicz 3:1 ()
Puziński/Kostro - Konończuk/Kozaczuk 3:0 ()
7runda IWodociągi Białystok - Telesalon12:2
   Andrzej Romanowicz - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Jacek Skiepko - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Zbigniew Zalewski - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Grzegorz Małaszkiewicz 3:1 ()
Jacek Skiepko - Adrian Kozaczuk 3:1 ()
Zbigniew Zalewski - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Jacek Skiepko - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Zbigniew Zalewski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Romanowicz/Androsiuk - Konończuk/Małaszkiewicz 3:0 ()
Zalewski/Skiepko - Konończuk/Kozaczuk 3:0 ()
6runda ITelesalon - Stoczek4:10
   Grzegorz Małaszkiewicz - Artur Liberacki 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Jarosław Szermuszyn 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Maciej Kochański 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Ryszard Mejsak 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Artur Liberacki 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Maciej Kochański 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Ryszard Mejsak 3:2 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Maciej Kochański 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Artur Liberacki 3:1 ()
Wojciech Konończuk - Ryszard Mejsak 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Jarosław Szermuszyn 1:3 ()
Konończuk/Małaszkiewicz - Mejsak/Kochański 0:3 ()
Konończuk/Kozaczuk - Liberacki/Szermuszyn 1:3 ()
5runda ILeszek Team - Telesalon10:4
   Adam Tomkiel - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Leszek Tomkiel - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Leszek Korytkowski - Kazimierz Hancewicz 3:2 ()
Ostaszewski Dawid - Wojciech Konończuk 1:3 ()
Adam Tomkiel - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Leszek Tomkiel - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Ostaszewski Dawid - Kazimierz Hancewicz 3:1 ()
Leszek Korytkowski - Wojciech Konończuk 1:3 ()
Adam Tomkiel - Kazimierz Hancewicz 3:0 ()
Leszek Korytkowski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:1 ()
Leszek Tomkiel - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Ostaszewski Dawid - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Tomkiel/Tomkiel - Hancewicz/Małaszkiewicz 3:0 ()
Korytkowski/Ostaszewski - Konończuk/Konończuk 2:3 ()
4runda ITelesalon - Benetus5:9
   Adrian Kozaczuk - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Andrzej Konończuk - Mariusz Mohyluk 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Adam Radziejewski 1:3 ()
Wojciech Konończuk - Arkadiusz Bilkiewicz 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Mariusz Mohyluk 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Adam Radziejewski 2:3 ()
Kazimierz Hancewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Adrian Kozaczuk - Adam Radziejewski 3:2 ()
Kazimierz Hancewicz - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Mariusz Mohyluk 3:0 ()
Konończuk/Hancewicz - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
Konończuk/Kozaczuk - Radziejewski/Mohyluk 3:1 ()
3runda IPerfekta - Telesalon11:3
   Andrzej Choncer - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Piotr Jończyk - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Andrzej Rusaczyk - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Andrzej Choncer - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Piotr Jończyk - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Andrzej Rusaczyk - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Piotr Jończyk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Andrzej Choncer - Adrian Kozaczuk 3:1 ()
Andrzej Rusaczyk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Aleksiuk/Jończyk - Konończuk/Małaszkiewicz 3:0 ()
Choncer/Rusaczyk - Konończuk/Kozaczuk 3:2 ()
2runda IAsterm - Telesalon11:3
   Karolina Budenas - Kazimierz Hancewicz 3:0 ()
Marek Jurowiec - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Aleksy Charkiewicz - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Karolina Budenas - Grzegorz Małaszkiewicz 3:2 ()
Marek Jurowiec - Kazimierz Hancewicz 3:2 ()
Andrzej Stepanczenko - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Adrian Kozaczuk 3:0 ()
Karolina Budenas - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Aleksy Charkiewicz - Kazimierz Hancewicz 3:0 ()
Marek Jurowiec - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jurowiec/Stepanczenko - Konończuk/Hancewicz 3:1 ()
Budenas/Charkiewicz - Konończuk/Kozaczuk 1:3 ()
1runda IRODMAR - Telesalon8:6
   Marek Rodziewicz - Szymon Dąbrowski 3:0 ()
Nizar Saidi - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Xavier Zubrycki - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Sylwia Rodziewicz - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Szymon Dąbrowski 3:0 ()
Sylwia Rodziewicz - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Xavier Zubrycki - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Xavier Zubrycki - Szymon Dąbrowski 3:2 ()
Nizar Saidi - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Sylwia Rodziewicz - Wojciech Konończuk 1:3 ()
Nizar/Rodziewicz - Konończuk/Dąbrowski 3:0 ()
Zubrycki/Rodziewicz - Konończuk/Kozaczuk 1:3 ()

Klub: Telesalon
Osoba(y) kontakt.: Wojciech Konończuk - 696078533
E-mail: konan70@wp.pl
Skad zespou VIII edycja - 2 turniej 2016
Dąbrowski Szymon
Hancewicz Kazimierz
Konończuk Wojciech
Konończuk Andrzej
Kozaczuk Adrian
Małaszkiewicz Grzegorz
Piekarski Krzysztof
Pary deblowe VIII edycja - 2 turniej 2016
Hancewicz Kazimierz / Małaszkiewicz Grzegorz
Konończuk Wojciech / Konończuk Andrzej
Konończuk Wojciech / Dąbrowski Szymon
Konończuk Andrzej / Kozaczuk Adrian
Konończuk Wojciech / Małaszkiewicz Grzegorz
Konończuk Wojciech / Hancewicz Kazimierz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u