Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
1playupPerfekta - RODMAR7:7
   Dariusz Wakuła - Emanuel Lech 2:3 ()
Jarosław Wasilewski - Nizar Saidi 3:1 ()
Artur Liberacki - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Andrzej Choncer - Robert Łupiński 3:2 ()
Dariusz Wakuła - Nizar Saidi 1:3 ()
Jarosław Wasilewski - Emanuel Lech 0:3 ()
Andrzej Choncer - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Artur Liberacki - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Artur Liberacki - Emanuel Lech 1:3 ()
Jarosław Wasilewski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Andrzej Choncer - Nizar Saidi 3:2 ()
Wakuła/Wasilewski - Łupiński/Rodziewicz 3:2 ()
Choncer/Liberacki - Sidorowicz/Lech 1:3 ()
6runda IPerfekta - Słowiki4:10
   Dariusz Wakuła - Ernest Skowroński 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Artur Liberacki - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Andrzej Choncer - Marian Zaniewski 1:3 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Ernest Skowroński 2:3 ()
Andrzej Choncer - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Artur Liberacki - Marian Zaniewski 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Artur Liberacki - Ernest Skowroński 1:3 ()
Jarosław Wasilewski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Andrzej Choncer - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Wakuła/Wasilewski - Skowroński/Łajewski 2:3 ()
Choncer/Liberacki - Bielawski/Zaniewski 2:3 ()
7runda IPerfekta - KTS Wysokie Mazowieckie II5:9
   Piotr Jończyk - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Andrzej Choncer - Jarosław Bielak 3:2 ()
Artur Liberacki - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Michał Puziński 2:3 ()
Piotr Jończyk - Jarosław Bielak 0:3 ()
Andrzej Choncer - Arkadiusz Dąbrowski 1:3 ()
Dariusz Wakuła - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Artur Liberacki - Michał Puziński 3:1 ()
Piotr Jończyk - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Artur Liberacki - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Andrzej Choncer - Michał Puziński 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Bielak 3:2 ()
Wakuła/Liberacki - Dąbrowski/Puziński 2:3 ()
Choncer/Jończyk - Jabłoński/Bielak 0:3 ()
5runda IPerfekta - Leszek Team9:5
   Jarosław Wasilewski - Leszek Tomkiel 1:3 ()
Andrzej Choncer - Aleksy Charkiewicz 3:2 ()
Artur Liberacki - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Adam Tomkiel 3:2 ()
Andrzej Choncer - Leszek Tomkiel 1:3 ()
Jarosław Wasilewski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Artur Liberacki - Adam Tomkiel 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Artur Liberacki - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Mirosław Jaroszuk 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Andrzej Choncer - Adam Tomkiel 0:3 ()
Wakuła/Wasilewski - Charkiewicz/Jaroszuk 3:2 ()
Choncer/Liberacki - Tomkiel/Tomkiel 3:2 ()
4runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Perfekta12:2
   Michał Ignaczewski - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Patrycja Kostro - Artur Liberacki 3:0 ()
Jakub Włostowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Leszek Kostro - Jarosław Wasilewski 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Artur Liberacki 3:1 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Jakub Włostowski - Andrzej Choncer 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Jakub Włostowski - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Patrycja Kostro - Andrzej Choncer 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Artur Liberacki 3:2 ()
Kostro/Ignaczewski - Jończyk/Liberacki 2:3 ()
Włostowski/Kostro - Wakuła/Wasilewski 3:1 ()
3runda ID.B. - Perfekta11:3
   Jakub Fiedorczuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Jończyk 3:1 ()
Damian Szyluk - Artur Liberacki 2:3 ()
Dariusz Baruch - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Andrzej Choncer 3:2 ()
Dariusz Baruch - Artur Liberacki 3:0 ()
Damian Szyluk - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Artur Liberacki 3:0 ()
Damian Szyluk - Andrzej Choncer 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Dariusz Baruch - Piotr Jończyk 3:0 ()
Fiedorczuk/Szyluk - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
Czarnecki/Baruch - Wakuła/Choncer 3:0 ()
2runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Perfekta13:1
   Mirosław Łukaszuk - Artur Liberacki 3:0 ()
Czesław Morzy - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Czesław Morzy - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Andrzej Choncer 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Artur Liberacki 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Czesław Morzy - Andrzej Choncer 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Andrzej Choncer 2:3 ()
Piotr Szeparowicz - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Piotr Jończyk 3:0 ()
Łukaszuk/Morzy - Wakuła/Choncer 3:0 ()
Szeparowicz/Popławski - Jończyk/Liberacki 3:1 ()
1runda IDream Team - Perfekta9:5
   Jan Sawoniuk - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Choncer 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Jończyk 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Artur Liberacki 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Artur Liberacki 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Artur Liberacki 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Andrzej Choncer 0:3 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Wakuła/Choncer 3:1 ()
Piotrowski/Zdzienicki - Jończyk/Liberacki 2:3 ()

Klub: Perfekta
Osoba(y) kontakt.: Piotr Jończyk - 601960075
E-mail: perfekta1@tlen.pl
Skad zespou X edycja 2 turniej
Choncer Andrzej
Jończyk Piotr
Liberacki Artur
Wakuła Dariusz
Wasilewski Jarosław
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Choncer Andrzej / Jończyk Piotr
Choncer Andrzej / Liberacki Artur
Jończyk Piotr / Liberacki Artur
Wakuła Dariusz / Choncer Andrzej
Wakuła Dariusz / Liberacki Artur
Wakuła Dariusz / Wasilewski Jarosław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u