Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
5runda ISłowiki - Perfekta8:6
   Jarosław Łajewski - Artur Liberacki 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Marian Zaniewski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Marek Słowik - Andrzej Choncer 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Artur Liberacki 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Marian Zaniewski - Andrzej Choncer 3:0 ()
Marek Słowik - Piotr Jończyk 1:3 ()
Marian Zaniewski - Artur Liberacki 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Marek Słowik - Adam Kurlenda 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Andrzej Choncer 0:3 ()
Słowik/Łajewski - Choncer/Kurlenda 1:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
4runda IPromień Mońki - Perfekta8:6
   Zbigniew Cybulski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Kamil Purta - Artur Liberacki 3:0 ()
Mateusz Purta - Piotr Jończyk 3:1 ()
Mariusz Tekień - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Artur Liberacki 0:3 ()
Kamil Purta - Adam Kurlenda 3:1 ()
Mariusz Tekień - Piotr Jończyk 1:3 ()
Mateusz Purta - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Mateusz Purta - Adam Kurlenda 3:1 ()
Kamil Purta - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Mariusz Tekień - Artur Liberacki 1:3 ()
Purta/Purta - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Aleksiuk/Kurlenda 2:3 ()
3runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Perfekta14:0
   Jakub Włostowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Artur Liberacki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Leszek Kostro - Piotr Jończyk 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jakub Włostowski - Artur Liberacki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Piotr Jończyk 3:2 ()
Leszek Kostro - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Adam Kurlenda 3:1 ()
Jakub Włostowski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Leszek Kostro - Artur Liberacki 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
2runda ID.B. - Perfekta11:3
   Jakub Fiedorczuk - Artur Liberacki 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Kurlenda 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Damian Szyluk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Artur Liberacki 3:1 ()
Damian Szyluk - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Artur Liberacki 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Jończyk 3:2 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 3:2 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Jończyk/Liberacki 0:3 ()
Szyluk/Czarnecki - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
1runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Perfekta13:1
   Mirosław Łukaszuk - Artur Liberacki 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Czesław Morzy - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Czesław Morzy - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Szeparowicz/Morzy - Aleksiuk/Kurlenda 2:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Jończyk/Liberacki 3:0 ()

Klub: Perfekta
Osoba(y) kontakt.: Piotr Jończyk - 601960075
E-mail: perfekta1@tlen.pl
Skad zespou XI edycja
Aleksiuk Jerzy
Choncer Andrzej
Jończyk Piotr
Kurlenda Adam
Liberacki Artur
Pary deblowe XI edycja
Aleksiuk Jerzy / Kurlenda Adam
Choncer Andrzej / Kurlenda Adam
Jończyk Piotr / Liberacki Artur

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u