Wyniki w sezonie IX edycja- 1 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
9runda ILeszek Team - Perfekta9:5
   Leszek Korytkowski - Jarosław Samul 3:2 ()
Adam Tomkiel - Andrzej Choncer 3:1 ()
Adam Tomkiel - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Mirosław Jaroszuk - Piotr Jończyk 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Andrzej Choncer 3:2 ()
Adam Tomkiel - Jarosław Samul 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Dariusz Wakuła 2:3 ()
Adam Tomkiel - Piotr Jończyk 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Adam Tomkiel - Jarosław Samul 3:2 ()
Adam Tomkiel - Piotr Jończyk 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Andrzej Choncer 3:1 ()
Tomkiel/Tomkiel - Samul/Choncer 3:0 ()
Korytkowski/Jaroszuk - Jończyk/Wakuła 0:3 ()
8runda IPromień Mońki I - Perfekta7:7
   Jacek Cybulski - Jarosław Samul 3:0 ()
Piotr Kolenda - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Andrzej Choncer 1:3 ()
Mariusz Tekień - Piotr Jończyk 0:3 ()
Jacek Cybulski - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Piotr Kolenda - Jarosław Samul 3:1 ()
Mariusz Tekień - Andrzej Choncer 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jacek Cybulski - Andrzej Choncer 2:3 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Samul 3:1 ()
Piotr Kolenda - Piotr Jończyk 3:2 ()
Mariusz Tekień - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Cybulski/Kolenda - Samul/Choncer 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Jończyk/Wakuła 0:3 ()
7runda IPerfekta - KTS Wysokie Mazowieckie II11:3
   Jarosław Samul - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Andrzej Choncer - Michał Puziński 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Piotr Jończyk - Jarosław Bielak 3:2 ()
Andrzej Choncer - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Jarosław Samul - Michał Puziński 1:3 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Bielak 3:0 ()
Piotr Jończyk - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Jarosław Samul - Dariusz Jabłoński 2:3 ()
Piotr Jończyk - Michał Puziński 1:3 ()
Andrzej Choncer - Jarosław Bielak 3:1 ()
Jończyk/Wakuła - Puziński/Dąbrowski 3:1 ()
Samul/Choncer - Jabłoński/Bielak 3:0 ()
6runda IKTS Wysokie Mazowieckie/Jaronati - Perfekta10:4
   Michał Ignaczewski - Jarosław Samul 3:1 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Leszek Kostro - Andrzej Choncer 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Piotr Jończyk 1:3 ()
Patrycja Kostro - Jarosław Samul 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Leszek Kostro - Piotr Jończyk 3:2 ()
Sławomir Jarząbek - Andrzej Choncer 3:1 ()
Leszek Kostro - Jarosław Samul 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Andrzej Choncer 3:1 ()
Sławomir Jarząbek - Dariusz Wakuła 2:3 ()
Patrycja Kostro - Piotr Jończyk 1:3 ()
Kostro/Ignaczewski - Samul/Choncer 3:0 ()
Kostro/Jarząbek - Jończyk/Wakuła 0:3 ()
5runda IPerfekta - Wodociągi Białystok10:4
   Andrzej Choncer - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Piotr Jończyk - Zbigniew Zalewski 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Piotr Androsiuk 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Jacek Skiepko 3:0 ()
Piotr Jończyk - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Andrzej Choncer - Zbigniew Zalewski 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Jacek Skiepko 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Piotr Androsiuk 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Andrzej Choncer - Piotr Androsiuk 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Zbigniew Zalewski 3:2 ()
Piotr Jończyk - Jacek Skiepko 3:2 ()
Jończyk/Wakuła - Androsiuk/Romanowicz 2:3 ()
Aleksiuk/Choncer - Zalewski/Skiepko 3:0 ()
4runda IPerfekta - Stoczek10:4
   Dariusz Wakuła - Bartosz Górski 3:0 ()
Piotr Jończyk - Artur Liberacki 0:3 ()
Andrzej Choncer - Ryszard Mejsak 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Jarosław Szermuszyn 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Artur Liberacki 3:0 ()
Piotr Jończyk - Bartosz Górski 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Ryszard Mejsak 3:1 ()
Andrzej Choncer - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Ryszard Mejsak 3:1 ()
Andrzej Choncer - Bartosz Górski 3:0 ()
Piotr Jończyk - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Artur Liberacki 0:3 ()
Aleksiuk/Choncer - Górski/Liberacki 3:0 ()
Jończyk/Wakuła - Mejsak/Szermuszyn 3:0 ()
3runda IPerfekta - Telesalon10:4
   Dariusz Wakuła - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Andrzej Choncer - Adrian Kozaczuk 3:1 ()
Piotr Jończyk - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Jarosław Samul - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Andrzej Choncer - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Adrian Kozaczuk 3:0 ()
Piotr Jończyk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Jarosław Samul - Wojciech Konończuk 0:3 ()
Piotr Jończyk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Jarosław Samul - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Andrzej Choncer - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Jończyk/Wakuła - Małaszkiewicz/Konończuk 3:0 ()
Samul/Choncer - Kozaczuk/Konończuk 1:3 ()
2runda IRodmar - Perfekta11:3
   Paweł Bieńkowski - Andrzej Choncer 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Piotr Jończyk 0:3 ()
Aleksandra Ciołko - Jarosław Samul 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Andrzej Choncer 1:3 ()
Paweł Bieńkowski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Samul 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Piotr Jończyk 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Andrzej Choncer 3:0 ()
Paweł Bieńkowski - Piotr Jończyk 3:2 ()
Aleksandra Ciołko - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Jarosław Samul 3:2 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Samul/Jończyk 3:0 ()
Bieńkowski/Ciołko - Aleksiuk/Choncer 3:1 ()
1runda IPerfekta - TIS 2114:0
   Jerzy Aleksiuk - Artur Laskowski 3:1 ()
Andrzej Choncer - Wiesław Jancewicz 3:1 ()
Piotr Jończyk - Artur Zalewski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Mariusz Makal 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Wiesław Jancewicz 3:0 ()
Andrzej Choncer - Artur Laskowski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Artur Zalewski 3:0 ()
Piotr Jończyk - Mariusz Makal 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Artur Zalewski 3:1 ()
Piotr Jończyk - Artur Laskowski 3:1 ()
Andrzej Choncer - Mariusz Makal 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Wiesław Jancewicz 3:0 ()
Aleksiuk/Choncer - Laskowski/Zalewski 3:1 ()
Jończyk/Wakuła - Jancewicz/Makal 3:0 ()

Klub: Perfekta
Osoba(y) kontakt.: Piotr Jończyk - 601960075
E-mail: perfekta1@tlen.pl
Skad zespou IX edycja- 1 turniej 2017
Aleksiuk Jerzy
Choncer Andrzej
Jończyk Piotr
Rusaczyk Andrzej
Samul Jarosław
Wakuła Dariusz
Wołodko Marek
Pary deblowe IX edycja- 1 turniej 2017
Aleksiuk Jerzy / Choncer Andrzej
Jończyk Piotr / Wołodko Marek
Jończyk Piotr / Wakuła Dariusz
Samul Jarosław / Jończyk Piotr
Samul Jarosław / Choncer Andrzej

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u