Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
18runda IDream Team - Perfekta8:6
   Adam Reucki - Adam Kurlenda 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Choncer 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Artur Liberacki 2:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Piotr Jończyk 1:3 ()
Adam Reucki - Andrzej Choncer 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Kurlenda 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Artur Liberacki 0:3 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Jończyk 3:2 ()
Adam Reucki - Artur Liberacki 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Kurlenda 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Piotr Jończyk 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Andrzej Choncer 2:3 ()
Piotrowski/Sieńczyło - Jończyk/Liberacki 2:3 ()
Reucki/Zdzienicki - Choncer/Kurlenda 3:0 ()
17runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Perfekta7:7
   Dariusz Jabłoński - Piotr Jończyk 0:3 ()
Jarosław Bielak - Adam Kurlenda 2:3 ()
Michał Puziński - Artur Liberacki 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Dariusz Jabłoński - Adam Kurlenda 2:3 ()
Jarosław Bielak - Piotr Jończyk 1:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Artur Liberacki 3:2 ()
Michał Puziński - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Artur Liberacki 3:2 ()
Michał Puziński - Piotr Jończyk 2:3 ()
Jarosław Bielak - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Jabłoński/Bielak - Jończyk/Liberacki 1:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Aleksiuk/Kurlenda 3:1 ()
16runda IRodmar - Perfekta6:8
   Cezary Stypułkowski - Jerzy Aleksiuk 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Adam Kurlenda 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Andrzej Choncer 0:3 ()
Emanuel Lech - Artur Liberacki 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Jerzy Aleksiuk 2:3 ()
Emanuel Lech - Andrzej Choncer 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Artur Liberacki 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Andrzej Choncer 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Artur Liberacki 3:1 ()
Emanuel Lech - Adam Kurlenda 3:1 ()
Stepaczenko/Stypułkowski - Kurlenda/Liberacki 0:3 ()
Sidorowicz/Lech - Aleksiuk/Choncer 3:0 ()
10runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Perfekta14:0
   Czesław Morzy - Piotr Jończyk 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Artur Liberacki 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Eugeniusz Zawadzki - Adam Kurlenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Eugeniusz Zawadzki - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Eugeniusz Zawadzki - Artur Liberacki 3:0 ()
Łukaszuk/Popławski - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
Morzy/Zawadzki - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
15runda ILeszek Team - Perfekta6:8
   Aleksy Charkiewicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Leszek Tomkiel - Artur Liberacki 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Jerzy Aleksiuk 2:3 ()
Krzysztof Walko - Piotr Jończyk 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Artur Liberacki 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Adam Kurlenda 2:3 ()
Krzysztof Walko - Jerzy Aleksiuk 2:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Piotr Jończyk 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Leszek Tomkiel - Piotr Jończyk 0:3 ()
Krzysztof Walko - Artur Liberacki 3:2 ()
Tomkiel/Walko - Jończyk/Liberacki 1:3 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
13runda IPromień Mońki I - Perfekta7:7
   Zbigniew Cybulski - Adam Kurlenda 2:3 ()
Mariusz Tekień - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Piotr Kolenda - Artur Liberacki 1:3 ()
Jacek Cybulski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Mariusz Tekień - Adam Kurlenda 0:3 ()
Jacek Cybulski - Artur Liberacki 3:2 ()
Piotr Kolenda - Piotr Jończyk 1:3 ()
Piotr Kolenda - Adam Kurlenda 3:0 ()
Mariusz Tekień - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jacek Cybulski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Artur Liberacki 0:3 ()
Cybulski/Kolenda - Aleksiuk/Kurlenda 3:2 ()
Cybulski/Tekień - Jończyk/Liberacki 0:3 ()
14runda IPerfekta - Morena9:5
   Artur Liberacki - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Piotr Jończyk - Stanisław Bielawski 3:2 ()
Adam Kurlenda - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Marian Zaniewski 0:3 ()
Artur Liberacki - Stanisław Bielawski 3:2 ()
Piotr Jończyk - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Adam Kurlenda - Marian Zaniewski 3:2 ()
Artur Liberacki - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Adam Kurlenda - Łukasz Garbacik 3:2 ()
Piotr Jończyk - Marian Zaniewski 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Jończyk/Liberacki - Bielawski/Zaniewski 1:3 ()
Aleksiuk/Kurlenda - Garbarcik/Michalski 3:0 ()
12runda IPerfekta - KTS Wysokie Mazowieckie2:12
   Andrzej Choncer - Jakub Włostowski 0:3 ()
Piotr Jończyk - Michał Ignaczewski 1:3 ()
Artur Liberacki - Patrycja Kostro 3:0 ()
Adam Kurlenda - Leszek Kostro 0:3 ()
Andrzej Choncer - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Piotr Jończyk - Jakub Włostowski 1:3 ()
Adam Kurlenda - Patrycja Kostro 1:3 ()
Artur Liberacki - Leszek Kostro 0:3 ()
Andrzej Choncer - Patrycja Kostro 0:3 ()
Artur Liberacki - Jakub Włostowski 3:2 ()
Piotr Jończyk - Leszek Kostro 1:3 ()
Adam Kurlenda - Michał Ignaczewski 1:3 ()
Jończyk/Liberacki - Włostowski/Kostro 2:3 ()
Choncer/Kurlenda - Kostro/Ignaczewski 1:3 ()
11runda ID.B. - Perfekta10:4
   Dariusz Czarnecki - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Artur Liberacki 1:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Andrzej Choncer 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Kurlenda 3:0 ()
Damian Szyluk - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Artur Liberacki 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Andrzej Choncer 2:3 ()
Marcin Gromadzki - Artur Liberacki 0:3 ()
Bartłomiej Baruch - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Damian Szyluk - Andrzej Choncer 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Kurlenda 3:1 ()
Szyluk/Czarnecki - Aleksiuk/Choncer 3:1 ()
Baruch/Wołosowicz - Kurlenda/Liberacki 2:3 ()
6runda IPerfekta - Leszek Team9:5
   Adam Kurlenda - Krzysztof Walko 3:0 ()
Artur Liberacki - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Piotr Jończyk - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Adam Tomkiel 1:3 ()
Artur Liberacki - Krzysztof Walko 3:0 ()
Adam Kurlenda - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Piotr Jończyk - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Aleksy Charkiewicz 1:3 ()
Piotr Jończyk - Krzysztof Walko 3:1 ()
Adam Kurlenda - Aleksy Charkiewicz 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Artur Liberacki - Adam Tomkiel 1:3 ()
Aleksiuk/Kurlenda - Charkiewicz/Jaroszuk 1:3 ()
Jończyk/Liberacki - Walko/Tomkiel 3:0 ()
7runda IRodmar - Perfekta9:5
   Rafał Marczykowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Piotr Jończyk 3:1 ()
Nizar Saidi - Artur Liberacki 0:3 ()
Emanuel Lech - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Adam Kurlenda 0:3 ()
Rafał Marczykowski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Nizar Saidi - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Emanuel Lech - Artur Liberacki 3:0 ()
Nizar Saidi - Adam Kurlenda 0:3 ()
Rafał Marczykowski - Artur Liberacki 3:0 ()
Emanuel Lech - Piotr Jończyk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Marczykowski/Nizar - Aleksiuk/Kurlenda 1:3 ()
Sidorowicz/Lech - Jończyk/Liberacki 3:2 ()
9runda IDream Team - Perfekta14:0
   Jan Sawoniuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Artur Liberacki 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Choncer 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Kurlenda 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Artur Liberacki 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Artur Liberacki 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Sawoniuk/Zdzienicki - Choncer/Liberacki 3:0 ()
Antoniuk/Sienczyło - Aleksiuk/Kurlenda 3:1 ()
8runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Perfekta5:9
   Arkadiusz Dąbrowski - Piotr Jończyk 0:3 ()
Michał Puziński - Artur Liberacki 3:1 ()
Jarosław Bielak - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Adam Kurlenda 1:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Artur Liberacki 2:3 ()
Michał Puziński - Piotr Jończyk 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Jerzy Aleksiuk 1:3 ()
Jarosław Bielak - Adam Kurlenda 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Jarosław Bielak - Piotr Jończyk 1:3 ()
Michał Puziński - Adam Kurlenda 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Artur Liberacki 2:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Jończyk/Liberacki 3:2 ()
Jabłoński/Bielak - Aleksiuk/Kurlenda 3:2 ()
5runda IMorena - Perfekta8:6
   Jarosław Łajewski - Artur Liberacki 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Marian Zaniewski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Marek Słowik - Andrzej Choncer 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Artur Liberacki 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Marian Zaniewski - Andrzej Choncer 3:0 ()
Marek Słowik - Piotr Jończyk 1:3 ()
Marian Zaniewski - Artur Liberacki 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Marek Słowik - Adam Kurlenda 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Andrzej Choncer 0:3 ()
Słowik/Łajewski - Choncer/Kurlenda 1:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
4runda IPromień Mońki I - Perfekta8:6
   Zbigniew Cybulski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Kamil Purta - Artur Liberacki 3:0 ()
Mateusz Purta - Piotr Jończyk 3:1 ()
Mariusz Tekień - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Artur Liberacki 0:3 ()
Kamil Purta - Adam Kurlenda 3:1 ()
Mariusz Tekień - Piotr Jończyk 1:3 ()
Mateusz Purta - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Mateusz Purta - Adam Kurlenda 3:1 ()
Kamil Purta - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Mariusz Tekień - Artur Liberacki 1:3 ()
Purta/Purta - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Aleksiuk/Kurlenda 2:3 ()
3runda IKTS Wysokie Mazowieckie - Perfekta14:0
   Jakub Włostowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Artur Liberacki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Leszek Kostro - Piotr Jończyk 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jakub Włostowski - Artur Liberacki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Piotr Jończyk 3:2 ()
Leszek Kostro - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Adam Kurlenda 3:1 ()
Jakub Włostowski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Leszek Kostro - Artur Liberacki 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
2runda ID.B. - Perfekta11:3
   Jakub Fiedorczuk - Artur Liberacki 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Kurlenda 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Damian Szyluk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Artur Liberacki 3:1 ()
Damian Szyluk - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Artur Liberacki 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Jończyk 3:2 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 3:2 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Jończyk/Liberacki 0:3 ()
Szyluk/Czarnecki - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
1runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Perfekta13:1
   Mirosław Łukaszuk - Artur Liberacki 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Czesław Morzy - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Czesław Morzy - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Szeparowicz/Morzy - Aleksiuk/Kurlenda 2:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Jończyk/Liberacki 3:0 ()

Klub: Perfekta
Osoba(y) kontakt.: Piotr Jończyk - 601960075
E-mail: perfekta1@tlen.pl
Skad zespou XI edycja
Aleksiuk Jerzy
Choncer Andrzej
Jończyk Piotr
Kurlenda Adam
Liberacki Artur
Pary deblowe XI edycja
Aleksiuk Jerzy / Choncer Andrzej
Aleksiuk Jerzy / Kurlenda Adam
Choncer Andrzej / Kurlenda Adam
Choncer Andrzej / Liberacki Artur
Jończyk Piotr / Liberacki Artur
Kurlenda Adam / Liberacki Artur

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u