Wyniki w sezonie VI edycja - 1 turniej 2014
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IPolmos Białystok - Perfekta7:10
   Edward Ejsmont - Piotr Jończyk 2:3 ()
Paweł Sawicki - Jarosław Syczewski 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Adam Mojsa 3:0 ()
Tadeusz Cybulko - Bogusław Suchaczewski 0:3 ()
Edward Ejsmont - Jarosław Syczewski 3:2 ()
Paweł Sawicki - Piotr Jończyk 1:3 ()
Tadeusz Cybulko - Adam Mojsa 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Bogusław Suchaczewski 3:0 ()
Edward Ejsmont - Adam Mojsa 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Paweł Sawicki - Bogusław Suchaczewski 3:2 ()
Tadeusz Cybulko - Jarosław Syczewski 0:3 ()
Edward Ejsmont - Bogusław Suchaczewski 3:2 ()
Tadeusz Cybulko - Piotr Jończyk 0:3 ()
Paweł Sawicki - Adam Mojsa 0:3 ()
Ejsmont/Sawicki - Suchaczewski/Mojsa 3:0 ()
Korytkowski/Grzybowski - Jończyk/Syczewski 0:3 ()
6runda IPerfekta - Armidos10:0
   Piotr Jończyk - Marcin Łapiński 3:0 ()
Piotr Piskurewicz - Dorota Socik 3:1 ()
Bogusław Suchaczewski - Julia Tałałaj 3:0 ()
Jarosław Syczewski - Natalia Lewczuk 3:0 ()
Piotr Jończyk - Dorota Socik 3:1 ()
Piotr Piskurewicz - Marcin Łapiński 3:0 ()
Jarosław Syczewski - Julia Tałałaj 3:2 ()
Bogusław Suchaczewski - Natalia Lewczuk 3:0 ()
Jończyk/Syczewski - Dąbrowski/Lewczuk 3:0 ()
Suchaczewski/Mojsa - Grądzki/Socik 3:0 ()
8runda IDojlidy Team - Perfekta10:3
   Dominik Rutkowski - Jarosław Syczewski 3:0 ()
Piotr Ignatowicz - Bogusław Suchaczewski 3:1 ()
Adam Mońko - Piotr Piskurewicz 3:2 ()
Marek Paruk - Piotr Jończyk 0:3 (Walkower)
Dominik Rutkowski - Bogusław Suchaczewski 3:1 ()
Piotr Ignatowicz - Jarosław Syczewski 3:1 ()
Marek Paruk - Piotr Piskurewicz 0:3 (Walkower)
Adam Mońko - Piotr Jończyk 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Piotr Piskurewicz 3:0 ()
Adam Mońko - Jarosław Syczewski 3:0 ()
Piotr Ignatowicz - Piotr Jończyk 3:0 ()
Rutkowski/Mońko - Suchaczewski/Syczewski 3:0 ()
Paruk/Ignatowicz - Piskurewicz/Jończyk 0:3 (Walkower)
5runda IPerfekta - Asterm2:10
   Piotr Piskurewicz - Andrzej Stepanczenko 0:3 ()
Piotr Jończyk - Józef Dziemianko 3:2 ()
Bogusław Suchaczewski - Marek Jurowiec 0:3 ()
Jarosław Syczewski - Andrzej Kurianowicz 0:3 ()
Piotr Piskurewicz - Józef Dziemianko 3:1 ()
Piotr Jończyk - Andrzej Stepanczenko 1:3 ()
Jarosław Syczewski - Marek Jurowiec 0:3 ()
Bogusław Suchaczewski - Andrzej Kurianowicz 1:3 ()
Piotr Piskurewicz - Marek Jurowiec 1:3 ()
Bogusław Suchaczewski - Andrzej Stepanczenko 1:3 ()
Piskurewicz/Jończyk - Stepanczenko/Kurianowicz 1:3 ()
Suchaczewski/Syczewski - Jurowiec/Dziemianko 2:3 ()
4runda IPerfekta - Telesalon10:7
   Piotr Piskurewicz - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Piotr Jończyk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jarosław Syczewski - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Bogusław Suchaczewski - Andrzej Bołtryk 2:3 ()
Piotr Piskurewicz - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Piotr Jończyk - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Bogusław Suchaczewski - Tomasz Kulesza 3:0 ()
Jarosław Syczewski - Andrzej Bołtryk 3:0 ()
Piotr Piskurewicz - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Jarosław Syczewski - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Piotr Jończyk - Andrzej Bołtryk 1:3 ()
Bogusław Suchaczewski - Wojciech Konończuk 1:3 ()
Piotr Piskurewicz - Andrzej Bołtryk 3:1 ()
Bogusław Suchaczewski - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Piotr Jończyk - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Piskurewicz/Jończyk - Konończuk/Kulesza 3:1 ()
Suchaczewski/Syczewski - Konończuk/Bołtryk 1:3 ()
3runda IPerfekta - Impas7:10
   Piotr Jończyk - Jan Grygoruk 1:3 ()
Bogusław Suchaczewski - Jarosław Chilimoniuk 3:1 ()
Jarosław Syczewski - Andrzej Sadowski 3:1 ()
Adam Mojsa - Eugeniusz Adamczuk 2:3 ()
Piotr Jończyk - Jarosław Chilimoniuk 3:1 ()
Bogusław Suchaczewski - Jan Grygoruk 1:3 ()
Adam Mojsa - Andrzej Sadowski 3:1 ()
Jarosław Syczewski - Eugeniusz Adamczuk 3:2 ()
Piotr Jończyk - Andrzej Sadowski 3:2 ()
Jarosław Syczewski - Jan Grygoruk 0:3 ()
Bogusław Suchaczewski - Eugeniusz Adamczuk 1:3 ()
Adam Mojsa - Jarosław Chilimoniuk 3:1 ()
Piotr Jończyk - Eugeniusz Adamczuk 1:3 ()
Adam Mojsa - Jan Grygoruk 0:3 ()
Bogusław Suchaczewski - Andrzej Sadowski 1:3 ()
Jończyk/Syczewski - Grygoruk/Adamczuk 1:3 ()
Suchaczewski/Mojsa - Sadowski/Chiliominiuk 2:3 ()
2runda IBenetus - Perfekta9:9
   Robert Łupiński - Piotr Jończyk 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Piotr Piskurewicz 2:3 ()
Adam Radziejewski - Bogusław Suchaczewski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jarosław Syczewski 1:3 ()
Robert Łupiński - Piotr Piskurewicz 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Piotr Jończyk 3:2 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Bogusław Suchaczewski 3:1 ()
Adam Radziejewski - Jarosław Syczewski 2:3 ()
Robert Łupiński - Bogusław Suchaczewski 3:2 ()
Adam Radziejewski - Piotr Jończyk 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Syczewski 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Piotr Piskurewicz 2:3 ()
Robert Łupiński - Jarosław Syczewski 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Piotr Jończyk 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Bogusław Suchaczewski 3:0 ()
Adam Radziejewski - Piotr Piskurewicz 1:3 ()
Łupiński/Stypułkowski - Piskurewicz/Jończyk 2:3 ()
Bilkiewicz/Radziejewski - Suchaczewski/Syczewski 3:1 ()
1runda IFuria - Perfekta10:0
   Łukasz Mielnicki - Marek Cylwik 3:0 ()
Krzysztof Kurlenda - Piotr Piskurewicz 3:0 ()
Weronika Mielnicka - Piotr Jończyk 3:0 ()
Łukasz Mielnicki - Piotr Piskurewicz 3:1 ()
Krzysztof Kurlenda - Marek Cylwik 3:2 ()
Piotr Grygoruk - Piotr Jończyk 3:1 ()
Piotr Grygoruk - Bogusław Suchaczewski 3:0 ()
Weronika Mielnicka - Bogusław Suchaczewski 3:0 ()
Grygoruk/Kurlenda - Piskurewicz/Jończyk 3:0 ()
Mielnicki/Mielnicka - Sychaczewski/Cylwik 3:0 ()

Klub: Perfekta
Osoba(y) kontakt.: Piotr Jończyk - 601960075
E-mail: perfekta1@tlen.pl
Skad zespou VI edycja - 1 turniej 2014
Cylwik Marek
Jończyk Piotr
Mojsa Adam
Piskurewicz Piotr
Suchaczewski Bogusław
Syczewski Jarosław
Pary deblowe VI edycja - 1 turniej 2014
Jończyk Piotr / Syczewski Jarosław
Piskurewicz Piotr / Jończyk Piotr
Suchaczewski Bogusław / Syczewski Jarosław
Suchaczewski Bogusław / Mojsa Adam
Sychaczewski Bogusław / Cylwik Marek
Syczewski Jarosław / Cylwik Marek

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u