Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IDream Team - Słowiki9:5
   Jan Sawoniuk - Ernest Skowroński 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Ernest Skowroński 0:3 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Marek Słowik 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Ernest Skowroński 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Marian Zaniewski 3:0 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Zdzienicki/Rusiłowicz - Skowroński/Łajewski 3:2 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Bielawski/Zaniewski 0:3 ()
6runda IDream Team - Leszek Team14:0
   Jan Sawoniuk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Tomkiel 3:2 ()
Andrzej Antoniuk - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Andrzej Antoniuk - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Tomkiel 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Charkiewicz/Jaroszuk 3:0 ()
Zdzienicki/Antoniuk - Tomkiel/Tomkiel 3:0 ()
5runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Dream Team10:4
   Jakub Włostowski - Maciej Sieńczyło 3:0 ()
Bartosz Kostro - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Patrycja Kostro - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Jakub Włostowski - Tadeusz Piotrowski 3:1 ()
Bartosz Kostro - Maciej Sieńczyło 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Tadeusz Zdzienicki 1:3 ()
Jakub Włostowski - Jan Sawoniuk 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Maciej Sieńczyło 2:3 ()
Bartosz Kostro - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Tadeusz Piotrowski 3:2 ()
Włostowski/Kostro - Piotrowski/Zdzienicki 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Sawoniuk/Sieńczyło 3:0 ()
4runda IDream Team - D.B. 6:8
   Tadeusz Zdzienicki - Jakub Fiedorczuk 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Czarnecki 3:1 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Damian Szyluk 1:3 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Baruch 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Jakub Fiedorczuk 1:3 ()
Maciej Sieńczyło - Damian Szyluk 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Dariusz Baruch 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Damian Szyluk 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Baruch 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Czarnecki 3:2 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Czarnecki/Baruch 3:2 ()
Zdzienicki/Rusiłowicz - Fiedorczuk/Szyluk 0:3 ()
3runda IDream Team - AdlerAgro MOAK Wasilków5:9
   Tadeusz Zdzienicki - Czesław Morzy 2:3 ()
Maciej Sieńczyło - Krzysztof Drozdowski 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Czesław Morzy 0:3 ()
Andrzej Antoniuk - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Piotr Szeparowicz 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Czesław Morzy 1:3 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Andrzej Antoniuk - Krzysztof Drozdowski 2:3 ()
Sieńczyło/Zdzienicki - Szeparowicz/Popławski 2:3 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Łukaszuk/Morzy 3:1 ()
2runda IDream Team - KTS Wysokie Mazowieckie II13:1
   Jan Sawoniuk - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Bielak 3:0 ()
Kamil Małyszko - Michał Puziński 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Michał Puziński 3:1 ()
Kamil Małyszko - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Michał Puziński 3:1 ()
Kamil Małyszko - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Małyszko/Piotrowski - Jabłoński/Bielak 3:1 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
1runda IDream Team - Perfekta9:5
   Jan Sawoniuk - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Choncer 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Jończyk 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Artur Liberacki 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Artur Liberacki 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Artur Liberacki 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Andrzej Choncer 0:3 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Wakuła/Choncer 3:1 ()
Piotrowski/Zdzienicki - Jończyk/Liberacki 2:3 ()

Klub: Dream Team
Osoba(y) kontakt.: Tadeusz Piotrowski - 606110518
E-mail:
Skad zespou X edycja 2 turniej
Antoniuk Andrzej
Małyszko Kamil
Piotrowski Tadeusz
Rusiłowicz Krzysztof
Sawoniuk Jan
Sieńczyło Maciej
Sieńczyło Jacek
Zdzienicki Tadeusz
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Małyszko Kamil / Piotrowski Tadeusz
Piotrowski Tadeusz / Zdzienicki Tadeusz
Sawoniuk Jan / Sieńczyło Maciej
Sieńczyło Jacek / Zdzienicki Tadeusz
Zdzienicki Tadeusz / Antoniuk Andrzej
Zdzienicki Tadeusz / Rusiłowicz Krzysztof

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u