Wyniki w sezonie 2021
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IDream Team - Słowiki9:5
   Radosław Połubiński - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Zdzisław Sadowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Tomkiel 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Marian Zaniewski 0:3 ()
Radosław Połubiński - Piotr Jończyk 3:1 ()
Zdzisław Sadowski - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Marian Zaniewski 1:3 ()
Radosław Połubiński - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Zdzisław Sadowski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Połubiński/Czarnecki - Zaniewski/Tomkiel 3:1 ()
Sadowski/Piotrowski - Łajewski/Jończyk 2:3 ()
6runda IDream Team - KTS Wysokie Mazowieckie3:11
   Zdzisław Sadowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jakub Włostowski 2:3 ()
Radosław Połubiński - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Leszek Kostro 2:3 ()
Zdzisław Sadowski - Jakub Włostowski 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Radosław Połubiński - Leszek Kostro 3:2 ()
Zdzisław Sadowski - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Radosław Połubiński - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Tadeusz Zdzienicki - Leszek Kostro 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Jakub Włostowski 0:3 ()
Sadowski/Zdzienicki - Ignaczewski/Kostro 2:3 ()
Połubiński/Czarnecki - Włostowski/Dąbrowski 2:3 ()
8runda IBenetus - Dream Team5:9
   Adam Mońko - Tadeusz Zdzienicki 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Mateusz Zdanuczyk - Zdzisław Sadowski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Radosław Połubiński 0:3 ()
Adam Mońko - Tadeusz Piotrowski 2:3 ()
Dominik Rutkowski - Tadeusz Zdzienicki 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Zdzisław Sadowski 2:3 ()
Mateusz Zdanuczyk - Radosław Połubiński 0:3 ()
Adam Mońko - Zdzisław Sadowski 1:3 ()
Mateusz Zdanuczyk - Tadeusz Zdzienicki 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Radosław Połubiński 3:2 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Tadeusz Piotrowski 3:1 ()
Mońko/Zdanuczyk - Sadowski/Zdzienicki 0:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Połubiński/Piotrowski 3:0 ()
7runda IDomki - Altanki - Dream Team5:9
   Henryk Wijas - Zdzisław Sadowski 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Tadeusz Zdzienicki 0:3 ()
Henryk Wijas - Tadeusz Piotrowski 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Zdzisław Sadowski 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Dariusz Czarnecki 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Tadeusz Zdzienicki 1:3 ()
Henryk Wijas - Dariusz Czarnecki 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Zdzisław Sadowski 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Tadeusz Zdzienicki 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
4runda IDream Team - Promień Mońki14:0
  
3runda IDream Team - AdlerAgro MOAK Wasilków5:9
   Zdzisław Sadowski - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Czesław Morzy 0:3 ()
Radosław Połubiński - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Zdzisław Sadowski - Czesław Morzy 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Radosław Połubiński - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Zdzisław Sadowski - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Radosław Połubiński - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Czesław Morzy 3:2 ()
Sadowski/Zdzienicki - Szeparowicz/Morzy 3:1 ()
Połubiński/Czarnecki - Łukaszuk/Sawoniuk 2:3 ()
2runda IDream Team - Rodmar5:9
   Dariusz Czarnecki - Adam Reucki 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Zdzisław Sadowski - Jarosław Żołądkowski 0:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Marcin Chwojko 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Reucki 0:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Jarosław Żołądkowski 0:3 ()
Zdzisław Sadowski - Marcin Chwojko 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Żołądkowski 1:3 ()
Zdzisław Sadowski - Adam Reucki 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Marcin Chwojko 0:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Sadowski/Zdzienicki - Sidorowicz/Żołądkowski 3:0 ()
Czarnecki/Piotrowski - Rodziewicz/Reucki 3:2 ()

Klub: Dream Team
Osoba(y) kontakt.: Tadeusz Piotrowski - 606110518
E-mail:
Skad zespou 2021
Charkiewicz Aleksy
Czarnecki Dariusz
Piotrowski Tadeusz
Połubiński Radosław
Rusiłowicz Krzysztof
Sadowski Zdzisław
Zdzienicki Tadeusz
Pary deblowe 2021
Czarnecki Dariusz / Piotrowski Tadeusz
Połubiński Radosław / Czarnecki Dariusz
Połubiński Radosław / Piotrowski Tadeusz
Sadowski Zdzisław / Piotrowski Tadeusz
Sadowski Zdzisław / Zdzienicki Tadeusz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u