Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
3runda IDream Team - AdlerAgro MOAK Wasilków5:9
   Tadeusz Zdzienicki - Czesław Morzy 2:3 ()
Maciej Sieńczyło - Krzysztof Drozdowski 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Czesław Morzy 0:3 ()
Andrzej Antoniuk - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Piotr Szeparowicz 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Czesław Morzy 1:3 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Andrzej Antoniuk - Krzysztof Drozdowski 2:3 ()
Sieńczyło/Zdzienicki - Szeparowicz/Popławski 2:3 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Łukaszuk/Morzy 3:1 ()
2runda IDream Team - KTS Wysokie Mazowieckie II13:1
   Jan Sawoniuk - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Bielak 3:0 ()
Kamil Małyszko - Michał Puziński 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Michał Puziński 3:1 ()
Kamil Małyszko - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Michał Puziński 3:1 ()
Kamil Małyszko - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Małyszko/Piotrowski - Jabłoński/Bielak 3:1 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
1runda IDream Team - Perfekta9:5
   Jan Sawoniuk - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Choncer 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Jończyk 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Artur Liberacki 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Artur Liberacki 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Artur Liberacki 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Andrzej Choncer 0:3 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Wakuła/Choncer 3:1 ()
Piotrowski/Zdzienicki - Jończyk/Liberacki 2:3 ()

Klub: Dream Team
Osoba(y) kontakt.: Tadeusz Piotrowski - 606110518
E-mail:
Skad zespou X edycja 2 turniej
Antoniuk Andrzej
Małyszko Kamil
Piotrowski Tadeusz
Sawoniuk Jan
Sieńczyło Maciej
Sieńczyło Jacek
Zdzienicki Tadeusz
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Małyszko Kamil / Piotrowski Tadeusz
Piotrowski Tadeusz / Zdzienicki Tadeusz
Sawoniuk Jan / Sieńczyło Maciej
Sieńczyło Jacek / Zdzienicki Tadeusz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u