Wyniki w sezonie X edycja 1 turniej 2018
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IDream Team - D.B. 11:3
   Maciej Sieńczyło - Dariusz Baruch 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Bartłomiej Baruch 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Tadeusz Zdzienicki 0:3 ()
Andrzej Antoniuk - Damian Szyluk 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Bartłomiej Baruch 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Baruch 3:1 ()
Andrzej Antoniuk - Tadeusz Zdzienicki 3:2 ()
Jacek Sieńczyło - Damian Szyluk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Dariusz Baruch 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Damian Szyluk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Bartłomiej Baruch 3:1 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Baruch/Zdzienicki 3:2 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Szyluk/Baruch 3:0 ()
6runda IDream Team - AdlerAgro MOAK Wasilków6:8
   Maciej Sieńczyło - Michał Storonowicz 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Mirosław Łukaszuk 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Czesław Morzy 1:3 ()
Andrzej Antoniuk - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Maciej Sieńczyło - Mirosław Łukaszuk 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Michał Storonowicz 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Czesław Morzy 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Krzysztof Drozdowski 1:3 ()
Maciej Sieńczyło - Czesław Morzy 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Michał Storonowicz 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Morzy/Storonowicz 0:3 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Drozdowski/Łukaszuk 2:3 ()
5runda IKTS Wysokie Mazowieckie - Dream Team8:6
   Maciej Piszczatowski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Bartosz Kostro - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Leszek Kostro - Maciej Sieńczyło 1:3 ()
Patrycja Kostro - Jacek Sieńczyło 3:2 ()
Maciej Piszczatowski - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Bartosz Kostro - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Patrycja Kostro - Maciej Sieńczyło 3:1 ()
Leszek Kostro - Jacek Sieńczyło 2:3 ()
Maciej Piszczatowski - Maciej Sieńczyło 3:1 ()
Leszek Kostro - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Bartosz Kostro - Jacek Sieńczyło 3:1 ()
Patrycja Kostro - Tadeusz Piotrowski 3:1 ()
Kostro/Kostro - Sieńczyło/Sieńczyło 3:0 ()
Kostro/Piszczatowski - Piotrowski/Sawoniuk 0:3 ()
4runda ISłowiki - Dream Team4:10
   Jarosław Łajewski - Jacek Sieńczyło 3:1 ()
Marian Zaniewski - Andrzej Antoniuk 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Maciej Sieńczyło 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Marian Zaniewski - Tadeusz Piotrowski 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Maciej Sieńczyło 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Jan Sawoniuk 3:2 ()
Stanisław Bielawski - Tadeusz Piotrowski 1:3 ()
Marian Zaniewski - Maciej Sieńczyło 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Andrzej Antoniuk 2:3 ()
Czarnecki/Bielawski - Sieńczyło/Sieńczyło 3:2 ()
Zaniewski/Łajewski - Piotrowski/Sawoniuk 0:3 ()
3runda IDream Team - Leszek Team14:0
   Jan Sawoniuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Aleksy Charkiewicz 3:2 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Korytkowski/Jaroszuk 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Tomkiel/Tomkiel 3:1 ()
2runda IDream Team - Domki - Altanki14:0
   Jan Sawoniuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Henryk Wijas 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Adam Kurlenda 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Henryk Wijas 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Henryk Wijas 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Kurlenda 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Kurlenda/Judzewicz 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Wijas/Robakowski 3:0 ()
1runda IDream Team - Perfekta7:7
   Jan Sawoniuk - Piotr Jończyk 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Artur Liberacki 3:1 ()
Andrzej Antoniuk - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Jacek Sieńczyło - Dariusz Wakuła 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Artur Liberacki 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jacek Sieńczyło - Łukasz Wołosowicz 2:3 ()
Andrzej Antoniuk - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Łukasz Wołosowicz 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Wakuła 2:3 ()
Jacek Sieńczyło - Artur Liberacki 3:0 ()
Sawoniuk/Antoniuk - Jończyk/Liberacki 1:3 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Wakuła/Wołosowicz 3:0 ()

Klub: Dream Team
Osoba(y) kontakt.: Tadeusz Piotrowski - 606110518
E-mail:
Skad zespou X edycja 1 turniej 2018
Anchim Piotr
Antoniuk Andrzej
Piotrowski Tadeusz
Rusiłowicz Krzysztof
Sawoniuk Jan
Sieńczyło Jacek
Sieńczyło Maciej
Pary deblowe X edycja 1 turniej 2018
Piotrowski Tadeusz / Sawoniuk Jan
Sawoniuk Jan / Antoniuk Andrzej
Sieńczyło Jacek / Sieńczyło Maciej

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u