Wyniki w sezonie 2022
KolejkaRundaMeczWynik
12runda IDream Team - AdlerAgro MOAK Wasilków2:12
   Zdzisław Sadowski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Radosław Połubiński - Czesław Morzy 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Sebastian Borys - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Zdzisław Sadowski - Czesław Morzy 2:3 ()
Radosław Połubiński - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Sebastian Borys - Piotr Szeparowicz 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Zdzisław Sadowski - Piotr Szeparowicz 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Radosław Połubiński - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Sebastian Borys - Czesław Morzy 1:3 ()
Połubiński/Czarnecki - Szeparowicz/Morzy 1:3 ()
Borys/Sadowski - Łukaszuk/Sawoniuk 1:3 ()
9runda IPromień Mońki I - AdlerAgro MOAK Wasilków2:12
   Mariusz Tekień - Czesław Morzy 1:3 ()
Piotr Kolenda - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Jacek Cybulski - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Kamil Purta - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Mariusz Tekień - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Piotr Kolenda - Czesław Morzy 0:3 ()
Kamil Purta - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Jacek Cybulski - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Mariusz Tekień - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Jacek Cybulski - Czesław Morzy 0:3 ()
Piotr Kolenda - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Kamil Purta - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Cybulski/Kolenda - Łukaszuk/Sawoniuk 1:3 ()
Purta/Tekień - Szeparowicz/Morzy 2:3 ()
11runda IJaronati II - AdlerAgro MOAK Wasilków0:14
   Krzysztof Cymbor - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Paweł Bura - Czesław Morzy 0:3 ()
Mariusz Borowski - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Krzysztof Cymbor - Czesław Morzy 0:3 ()
Patryk Kosiński - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Mariusz Borowski - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Krzysztof Cymbor - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Mariusz Borowski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Patryk Kosiński - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Czesław Morzy 1:3 ()
Bura/Cymbor - Szeparowicz/Morzy 0:3 ()
Borowski/Mejsak - Łukaszuk/Sawoniuk 0:3 ()
10runda ILeszek Team - AdlerAgro MOAK Wasilków0:14
   Krzysztof Walko - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Adam Jaworski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Krzysztof Walko - Czesław Morzy 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Edward Ejsmont - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Adam Jaworski - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Krzysztof Walko - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Adam Jaworski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Edward Ejsmont - Czesław Morzy 0:3 ()
Walko/Jaworski - Popławski/Morzy 0:3 ()
Charkiewicz/Korytkowski - Łukaszuk/Sawoniuk 0:3 ()
8runda IPromień Mońki III - AdlerAgro MOAK Wasilków1:13
   Józef Wojtach - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Marek Zajkowski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Józef Wojtach - Czesław Morzy 0:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Marek Zajkowski - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Józef Wojtach - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Marek Zajkowski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Wojtach/Fiedorczuk - Popławski/Morzy 0:3 ()
Sokołowski/Marek - Łukaszuk/Sawoniuk 0:3 ()
7runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - KTS Wysokie Mazowieckie9:5
   Jan Sawoniuk - Sławomir Kostrzyński 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Michał Ignaczewski 2:3 ()
Czesław Morzy - Leszek Kostro 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Jakub Włostowski 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Michał Ignaczewski 2:3 ()
Piotr Szeparowicz - Sławomir Kostrzyński 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Leszek Kostro 3:1 ()
Czesław Morzy - Jakub Włostowski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Leszek Kostro 3:2 ()
Czesław Morzy - Sławomir Kostrzyński 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jakub Włostowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Szeparowicz/Morzy - Kostro/Kostrzyński 3:0 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Ignaczewski/Włostowski 3:0 ()
6runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Domki - Altanki13:1
   Jan Sawoniuk - Henryk Wijas 3:0 ()
Czesław Morzy - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Czesław Morzy - Henryk Wijas 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Henryk Wijas 1:3 ()
Czesław Morzy - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Popławski/Morzy - Judzewicz/Romanowicz 3:1 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Wijas/Robakowski 3:0 ()
5runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Jaronati13:1
   Jan Sawoniuk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Czesław Morzy - Artur Górski 3:2 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Artur Górski 2:3 ()
Czesław Morzy - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Artur Górski 3:1 ()
Czesław Morzy - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jarosław Szermuszyn 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Szeparowicz/Morzy - Aleksiuk/Szermuszyn 3:0 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Jaroszuk/Górski 3:1 ()
3runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Morena12:2
   Czesław Morzy - Damian Szyluk 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Sawko 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Marian Zaniewski 3:0 ()
Czesław Morzy - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Damian Szyluk 0:3 ()
Piotr Szeparowicz - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Wojciech Rafałko 3:0 ()
Czesław Morzy - Łukasz Garbacik 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Damian Szyluk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Wojciech Rafałko 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Szyluk/Sawko 3:0 ()
Szeparowicz/Morzy - Zaniewski/Rafałko 3:0 ()
2runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Promień Mońki II14:0
   Jan Sawoniuk - Jacek Kacperski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jacek Kacperski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Krzysztof Dembowski 3:1 ()
Czesław Morzy - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Jacek Kacperski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Karol Snopko 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Dembowski/Głódź 3:0 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Cybulski/Jacek 3:0 ()
1runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Topspin11:3
   Jan Sawoniuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Czesław Morzy - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Rafał Misojed 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Czesław Morzy - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Czesław Morzy - Rafał Misojed 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Szeparowicz/Morzy - Misojed/Kownacki 1:3 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Bielawski/Ciuruk 3:1 ()

Klub: AdlerAgro MOAK Wasilków
Osoba(y) kontakt.: Eugeniusz Zawadzki - 696634449
E-mail:
Skad zespou 2022
Drozdowski Krzysztof
Łukaszuk Mirosław
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Sawoniuk Jan
Szeparowicz Piotr
Zawadzki Eugeniusz
Pary deblowe 2022
Łukaszuk Mirosław / Sawoniuk Jan
Popławski Kazimierz / Morzy Czesław
Szeparowicz Piotr / Morzy Czesław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u