Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Leszek Team13:1
   Czesław Morzy - Adam Tomkiel 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Krzysztof Drozdowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Tomkiel 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Krzysztof Walko 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Walko 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Tomkiel/Tomkiel 3:0 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Korytkowski/Jaroszuk 3:0 ()
8runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - AdlerAgro MOAK Wasilków5:9
   Jakub Włostowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Patrycja Kostro - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Leszek Kostro - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Michał Ignaczewski - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Patrycja Kostro - Czesław Morzy 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Leszek Kostro - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Leszek Kostro - Czesław Morzy 1:3 ()
Patrycja Kostro - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Włostowski/Kostro - Szeparowicz/Morzy 0:3 ()
Kostro/Ignaczewski - Łukaszuk/Drozdowski 2:3 ()
6runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Promień Mońki9:5
   Czesław Morzy - Kamil Purta 1:3 ()
Piotr Szeparowicz - Mateusz Purta 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Mariusz Tekień 3:2 ()
Krzysztof Drozdowski - Jacek Cybulski 3:1 ()
Czesław Morzy - Mateusz Purta 1:3 ()
Piotr Szeparowicz - Kamil Purta 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Mirosław Łukaszuk - Jacek Cybulski 3:0 ()
Czesław Morzy - Mariusz Tekień 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Kamil Purta 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jacek Cybulski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Mateusz Purta 0:3 ()
Szeparowicz/Morzy - Purta/Purta 2:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Cybulski/Tekień 3:1 ()
7runda ISłowiki - AdlerAgro MOAK Wasilków2:12
   Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Marian Zaniewski - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Marek Słowik - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Jarosław Łajewski - Piotr Szeparowicz 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Czesław Morzy 1:3 ()
Marek Słowik - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Marian Zaniewski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Marek Słowik - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Słowik/Łajewski - Szeparowicz/Morzy 0:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Łukaszuk/Drozdowski 3:0 ()
4runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Dream Team5:9
   Czesław Morzy - Andrzej Antoniuk 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Tadeusz Zdzienicki 3:2 ()
Kazimierz Popławski - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Maciej Sieńczyło 2:3 ()
Czesław Morzy - Tadeusz Zdzienicki 2:3 ()
Piotr Szeparowicz - Konrad Gryk 1:3 ()
Czesław Morzy - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Konrad Gryk 0:3 ()
Piotr Szeparowicz - Maciej Sieńczyło 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Tadeusz Zdzienicki 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Maciej Sieńczyło 3:2 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Gryk/Sawoniuk 2:3 ()
Szeparowicz/Morzy - Zdzienicki/Antoniuk 3:2 ()
5runda ID.B. - AdlerAgro MOAK Wasilków8:6
   Jakub Fiedorczuk - Czesław Morzy 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Damian Szyluk - Mirosław Łukaszuk 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Krzysztof Drozdowski 2:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Czesław Morzy 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Damian Szyluk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Damian Szyluk - Czesław Morzy 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Łukaszuk/Drozdowski 1:3 ()
Szyluk/Czarnecki - Szeparowicz/Morzy 3:1 ()
3runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - KTS Wysokie Mazowieckie II13:1
   Czesław Morzy - Jarosław Bielak 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Michał Puziński 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Czesław Morzy - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jarosław Bielak 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Michał Puziński 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Michał Puziński 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Jabłoński/Bielak 3:0 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
2runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - RODMAR9:5
   Czesław Morzy - Paweł Bieńkowski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Emanuel Lech 0:3 ()
Czesław Morzy - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Paweł Bieńkowski 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Rafał Marczykowski 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Emanuel Lech 0:3 ()
Czesław Morzy - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Paweł Bieńkowski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Nizar Saidi 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Szeparowicz/Morzy - Marczykowski/Nizar 3:1 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Sidorowicz/Lech 3:1 ()
1runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Perfekta13:1
   Mirosław Łukaszuk - Artur Liberacki 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Czesław Morzy - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Czesław Morzy - Artur Liberacki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Szeparowicz/Morzy - Aleksiuk/Kurlenda 2:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Jończyk/Liberacki 3:0 ()

Klub: AdlerAgro MOAK Wasilków
Osoba(y) kontakt.: Eugeniusz Zawadzki - 696634449
E-mail:
Skad zespou XI edycja
Drozdowski Krzysztof
Łukaszuk Mirosław
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Szeparowicz Piotr
Zawadzki Eugeniusz
Pary deblowe XI edycja
Łukaszuk Mirosław / Drozdowski Krzysztof
Szeparowicz Piotr / Morzy Czesław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u