Wyniki w sezonie X edycja 1 turniej 2018
KolejkaRundaMeczWynik
1playupLeszek Team - RODMAR8:6
   Aleksy Charkiewicz - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Adam Tomkiel - Cezary Stypułkowski 2:3 ()
Leszek Tomkiel - Rafał Misojed 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Cezary Stypułkowski 3:2 ()
Adam Tomkiel - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Rafał Misojed 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Aleksy Charkiewicz - Rafał Misojed 0:3 ()
Leszek Tomkiel - Andrzej Romanowicz 3:1 ()
Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Stypułkowski/Sidorowicz 3:1 ()
Tomkiel/Tomkiel - Misojed/Rodziewicz 3:2 ()
7runda IRODMAR - ATS Białystok9:5
   Marek Rodziewicz - Grzegorz Tereszkiewicz 3:2 ()
Rafał Misojed - Jarosław Szermuszyn 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Żęgota 1:3 ()
Karolina Budenas - Lizavieta Karasiova 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Rafał Misojed - Grzegorz Tereszkiewicz 3:0 ()
Karolina Budenas - Maciej Żęgota 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Lizavieta Karasiova 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Maciej Żęgota 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Grzegorz Tereszkiewicz 3:0 ()
Rafał Misojed - Lizavieta Karasiova 0:3 ()
Karolina Budenas - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Stepanczenko/Budenas - Szermuszyn/Tereszkiewicz 3:1 ()
Stypułkowski/Sidorowicz - Karasiova/Żęgota 1:3 ()
4runda IRODMAR - Promień Mońki9:5
   Karolina Budenas - Radosław Adasiewicz 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jacek Cybulski 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Mariusz Tekień 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Karolina Budenas - Jacek Kacperski 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Radosław Adasiewicz 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Karolina Budenas - Mariusz Tekień 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Radosław Adasiewicz 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Jacek Cybulski 3:2 ()
Stypułkowski/Sidorowicz - Cybulski/Adasiewicz 3:1 ()
Rodziewicz/Budenas - Cybulski/Tekień 1:3 ()
5runda IBenetus - RODMAR7:7
   Dominik Rutkowski - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Hubert Gołaszewski - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Adam Mońko - Karolina Budenas 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Andrzej Stepanczenko 3:1 ()
Hubert Gołaszewski - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Adam Mońko - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Karolina Budenas 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Hubert Gołaszewski - Karolina Budenas 2:3 ()
Adam Mońko - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Rodziewicz/Budenas 3:0 ()
Gołaszewski/Mońko - Stypułkowski/Sidorowicz 1:3 ()
6runda IRODMAR - Telesalon9:5
   Marek Rodziewicz - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Karolina Budenas - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Robert Łupiński 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Tomasz Postlep 3:0 ()
Karolina Budenas - Adrian Kozaczuk 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Robert Łupiński 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Robert Łupiński 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Adrian Kozaczuk 3:0 ()
Karolina Budenas - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Andrzej Stepanczenko - Tomasz Postlep 3:0 ()
Stepanczenko/Budenas - Konończuk/Małaszkiewicz 3:1 ()
Stypułkowski/Sidorowicz - Kozaczuk/Konończuk 1:3 ()
3runda IRODMAR - RODMAR II11:3
   Marek Rodziewicz - Jarosław Samul 1:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Renata Trzeszczkowska 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Nizar Saidi 3:0 ()
Rafał Misojed - Maciej Nowicki 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Samul 1:3 ()
Rafał Misojed - Nizar Saidi 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Nowicki 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Samul 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Maciej Nowicki 3:0 ()
Rafał Misojed - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Trzeszczkowska/Samul 3:1 ()
Misojed/Stepanczenko - Nizar/Nowicki 3:0 ()
2runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - RODMAR10:4
   Arkadiusz Dąbrowski - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Michał Puziński - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Jarosław Bielak - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Michał Puziński - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Dariusz Jabłoński - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Jarosław Bielak - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Jarosław Bielak - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Michał Puziński - Andrzej Stepanczenko 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Stepanczenko/Romanowicz 3:0 ()
Jabłoński/Bielak - Rodziewicz/Stypułkowski 2:3 ()
1runda IRODMAR - Młode Dojlidy10:4
   Marek Rodziewicz - Maciej Perkowski 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Szymon Patejczuk 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Konrad Gryk 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Filip Perkowski 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Szymon Patejczuk 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Maciej Perkowski 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Konrad Gryk 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Filip Perkowski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Konrad Gryk 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Perkowski 3:1 ()
Rafał Misojed - Filip Perkowski 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Romanowicz/Rodziewicz - Gryk/Perkowski 1:3 ()
Stypułkowski/Sidorowicz - Patejczuk/Perkowski 0:3 ()

Klub: RODMAR
Osoba(y) kontakt.: Marek Rodziewicz - 608011039
E-mail:
Skad zespou X edycja 1 turniej 2018
Budenas Karolina
Misojed Rafał
Rodziewicz Marek
Romanowicz Andrzej
Sidorowicz Adam
Stepanczenko Andrzej
Stypułkowski Cezary
Pary deblowe X edycja 1 turniej 2018
Misojed Rafał / Rodziewicz Marek
Misojed Rafał / Stepanczenko Andrzej
Rodziewicz Marek / Budenas Karolina
Rodziewicz Marek / Stypułkowski Cezary
Romanowicz Andrzej / Rodziewicz Marek
Stepanczenko Andrzej / Romanowicz Andrzej
Stepanczenko Andrzej / Budenas Karolina
Stypułkowski Cezary / Sidorowicz Adam

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u