Wyniki w sezonie IX edycja - 2 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IRodmar - Młode Dojlidy11:3
   Aleksandra Ciołko - Maciej Perkowski 3:0 ()
Nizar Saidi - Konrad Gryk 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Filip Perkowski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Szymon Patejczuk 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Konrad Gryk 3:0 ()
Nizar Saidi - Maciej Perkowski 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Filip Perkowski 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Szymon Patejczuk 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Filip Perkowski 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Perkowski 3:1 ()
Nizar Saidi - Szymon Patejczuk 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Konrad Gryk 0:3 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Gryk/Perkowski 2:3 ()
Nizar/Sidorowicz - Patejczuk/Perkowski 0:3 ()
8runda ILeszek Team - Rodmar9:5
   Aleksy Charkiewicz - Jarosław Samul 3:0 ()
Leszek Tomkiel - Nizar Saidi 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Aleksy Charkiewicz - Nizar Saidi 3:1 ()
Leszek Tomkiel - Jarosław Samul 3:1 ()
Adam Tomkiel - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Aleksandra Ciołko 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Adam Tomkiel - Nizar Saidi 1:3 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Ciołko/Nizar 1:3 ()
Tomkiel/Tomkiel - Rodziewicz/Stypułkowski 1:3 ()
7runda IRodmar - Zbędne Kilogramy13:1
   Aleksandra Ciołko - Benedykt Zieleniewski 3:0 ()
Nizar Saidi - Artur Grądzki 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Michał Rączka 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Piotr Trajgiel 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Artur Grądzki 3:2 ()
Nizar Saidi - Benedykt Zieleniewski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Michał Rączka 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Piotr Trajgiel 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Michał Rączka 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Benedykt Zieleniewski 3:1 ()
Nizar Saidi - Piotr Trajgiel 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Artur Grądzki 3:0 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Grądzki/Zieleniecki 3:0 ()
Nizar/Sidorowicz - Trajgiel/Rączka 3:0 ()
6runda IRodmar - Stoczek11:3
   Jarosław Samul - Maciej Kochański 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Marek Hajduk 3:0 ()
Nizar Saidi - Xavier Zubrycki 2:3 ()
Jarosław Samul - Jarosław Szermuszyn 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Maciej Kochański 3:2 ()
Nizar Saidi - Marek Hajduk 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Xavier Zubrycki 3:1 ()
Jarosław Samul - Marek Hajduk 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Kochański 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Xavier Zubrycki 3:1 ()
Nizar Saidi - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Szermuszyn/Kochański 3:2 ()
Nizar/Sidorowicz - Hajduk/Zubrycki 3:2 ()
5runda IRodmar - Wysokie Mazowieckie III10:4
   Cezary Stypułkowski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Jarosław Samul - Dariusz Jabłoński 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Arkadiusz Dąbrowski 1:3 ()
Nizar Saidi - Artur Przeździecki 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Jarosław Samul - Jarosław Bielak 3:0 ()
Nizar Saidi - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Artur Przeździecki 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Bielak 3:2 ()
Jarosław Samul - Artur Przeździecki 3:0 ()
Nizar Saidi - Dariusz Jabłoński 2:3 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Jabłoński/Bielak 3:0 ()
Nizar/Sidorowicz - Przeździecki/Dąbrowski 3:0 ()
4runda IRodmar - Chemia Białystok14:0
   Marek Rodziewicz - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Nizar Saidi - Aleksander Malinowski 3:0 ()
Jarosław Samul - Andrzej Malinowski 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Sebastian Anikiej 3:0 ()
Nizar Saidi - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Aleksander Malinowski 3:0 ()
Jarosław Samul - Sebastian Anikiej 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Andrzej Malinowski 3:0 ()
Jarosław Samul - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Andrzej Malinowski 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Aleksander Malinowski 3:0 ()
Nizar Saidi - Sebastian Anikiej 3:0 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Anikiej/Malinowski 3:0 ()
Nizar/Sidorowicz - Lewczuk/Malinowski 3:0 ()
2runda IPerfekta - Rodmar9:5
   Jerzy Aleksiuk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Nizar Saidi 3:2 ()
Andrzej Choncer - Paweł Bieńkowski 3:2 ()
Piotr Jończyk - Cezary Stypułkowski 2:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Nizar Saidi 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Piotr Jończyk - Paweł Bieńkowski 3:0 ()
Andrzej Choncer - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Jarosław Samul 3:0 ()
Andrzej Choncer - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Piotr Jończyk - Nizar Saidi 3:0 ()
Aleksiuk/Jończyk - Rodziewicz/Stypułkowski 1:3 ()
Wakuła/Choncer - Nizar/Samul 3:0 ()
1runda IRodmar - Telesalon10:4
   Marek Rodziewicz - Tomasz Postlep 3:0 ()
Nizar Saidi - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Jarosław Samul - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Tomasz Postlep 3:1 ()
Jarosław Samul - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Tomasz Postlep 3:0 ()
Nizar Saidi - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jarosław Samul - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Postlep/Konończuk 3:0 ()
Nizar/Samul - Kozaczuk/Konończuk 1:3 ()

Klub: Rodmar
Osoba(y) kontakt.: Marek Rodziewicz - 608011039
E-mail:
Skad zespou IX edycja - 2 turniej 2017
Bieńkowski Paweł
Ciołko Aleksandra
Rodziewicz Marek
Saidi Nizar
Samul Jarosław
Sidorowicz Adam
Stypułkowski Cezary
Pary deblowe IX edycja - 2 turniej 2017
Ciołko Aleksandra / Nizar Saidi
Nizar Saidi / Sidorowicz Adam
Nizar Saidi / Samul Jarosław
Rodziewicz Marek / Stypułkowski Cezary

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u