Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
1playupPerfekta - RODMAR7:7
   Dariusz Wakuła - Emanuel Lech 2:3 ()
Jarosław Wasilewski - Nizar Saidi 3:1 ()
Artur Liberacki - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Andrzej Choncer - Robert Łupiński 3:2 ()
Dariusz Wakuła - Nizar Saidi 1:3 ()
Jarosław Wasilewski - Emanuel Lech 0:3 ()
Andrzej Choncer - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Artur Liberacki - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Artur Liberacki - Emanuel Lech 1:3 ()
Jarosław Wasilewski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Andrzej Choncer - Nizar Saidi 3:2 ()
Wakuła/Wasilewski - Łupiński/Rodziewicz 3:2 ()
Choncer/Liberacki - Sidorowicz/Lech 1:3 ()
7runda IRODMAR - KZK Białystok9:5
   Nizar Saidi - Wojciech Kozłowski 3:1 ()
Adam Sidorowicz - Tomasz Tichoniuk 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Adam Kulesza 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Krzysztof Kulesza 1:3 ()
Nizar Saidi - Tomasz Tichoniuk 3:1 ()
Adam Sidorowicz - Wojciech Kozłowski 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Adam Kulesza 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Krzysztof Kulesza 3:0 ()
Nizar Saidi - Adam Kulesza 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Adam Sidorowicz - Krzysztof Kulesza 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Stepanczenko/Rodziewicz - Tichoniuk/Kozłowski 3:1 ()
Sidorowicz/Nizar - Kulesza/Kulesza 3:1 ()
1runda IBenetus - RODMAR5:9
   Dominik Rutkowski - Nizar Saidi 3:1 ()
Hubert Gołaszewski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Emanuel Lech 0:3 ()
Adam Mońko - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Dominik Rutkowski - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Nizar Saidi 0:3 ()
Adam Mońko - Emanuel Lech 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Dominik Rutkowski - Emanuel Lech 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Nizar Saidi 2:3 ()
Hubert Gołaszewski - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Adam Mońko - Robert Łupiński 3:2 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Łupiński/Rodziewicz 3:2 ()
Gołaszewski/Mońko - Sidorowicz/Lech 1:3 ()
6runda IRODMAR - Promień Mońki II12:2
   Cezary Stypułkowski - Jacek Kacperski 1:3 ()
Robert Łupiński - Krzysztof Dembowski 2:3 ()
Emanuel Lech - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Krzysztof Dembowski 3:1 ()
Robert Łupiński - Jacek Kacperski 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Emanuel Lech - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Emanuel Lech - Jacek Kacperski 3:0 ()
Adam Sidorowicz - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Łupiński/Rodziewicz - Głódź/Kacperski 3:0 ()
Sidorowicz/Lech - Dembowski/Gawieńczyk 3:2 ()
5runda IRODMAR - Telesalon10:4
   Nizar Saidi - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Tomasz Postlep 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Emanuel Lech - Julia Filipowicz 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Nizar Saidi - Tomasz Postlep 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Julia Filipowicz 3:0 ()
Emanuel Lech - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Robert Łupiński - Wojciech Konończuk 1:3 ()
Emanuel Lech - Tomasz Postlep 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Julia Filipowicz 3:0 ()
Łupiński/Rodziewicz - Konończuk/Filipowicz 3:0 ()
Sidorowicz/Lech - Konończuk/Postlep 3:0 ()
4runda IDomki - Altanki - RODMAR6:8
   Adam Kurlenda - Nizar Saidi 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Marek Jurowiec - Emanuel Lech 1:3 ()
Adam Kurlenda - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Nizar Saidi 3:1 ()
Marek Jurowiec - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Emanuel Lech 1:3 ()
Adam Kurlenda - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Nizar Saidi 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Emanuel Lech 0:3 ()
Marek Jurowiec - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Kurlenda/Judzewicz - Stepanczenko/Rodziewicz 3:2 ()
Jurowiec/Robakowski - Sidorowicz/Lech 2:3 ()
3runda IMłode Dojlidy - RODMAR6:8
   Konrad Gryk - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Maciej Perkowski - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Filip Perkowski - Emanuel Lech 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Nizar Saidi 1:3 ()
Konrad Gryk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Maciej Perkowski - Tomasz Piskorz 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Emanuel Lech 0:3 ()
Filip Perkowski - Nizar Saidi 3:0 ()
Konrad Gryk - Emanuel Lech 2:3 ()
Filip Perkowski - Tomasz Piskorz 3:1 ()
Konrad Romanowicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Gryk/Perkowski - Nizar/Piskorz 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Sidorowicz/Lech 3:2 ()
2runda IRODMAR - Promień Mońki6:8
   Nizar Saidi - Mariusz Tekień 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Piotr Kolenda 2:3 ()
Cezary Stypułkowski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Robert Łupiński - Jacek Cybulski 1:3 ()
Nizar Saidi - Piotr Kolenda 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Mariusz Tekień 2:3 ()
Robert Łupiński - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Jacek Cybulski 2:3 ()
Nizar Saidi - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Mariusz Tekień 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Jacek Cybulski 0:3 ()
Robert Łupiński - Piotr Kolenda 2:3 ()
Stypułkowski/Sidorowicz - Cybulski/Kolenda 1:3 ()
Łupiński/Rodziewicz - Cybulski/Tekień 3:2 ()

Klub: RODMAR
Osoba(y) kontakt.: Marek Rodziewicz - 608011039
E-mail:
Skad zespou X edycja 2 turniej
Lech Emanuel
Łupiński Robert
Piskorz Tomasz
Rodziewicz Marek
Saidi Nizar
Sidorowicz Adam
Stepanczenko Andrzej
Stypułkowski Cezary
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Łupiński Robert / Rodziewicz Marek
Nizar Saidi / Piskorz Tomasz
Sidorowicz Adam / Nizar Saidi
Sidorowicz Adam / Lech Emanuel
Stepanczenko Andrzej / Rodziewicz Marek
Stypułkowski Cezary / Sidorowicz Adam

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u