Wyniki w sezonie VII edycja - 2 turniej 2015
KolejkaRundaMeczWynik
8runda IGranat Team - Rodmar7:7
   Marcin Szymański - Nizar Saidi 3:0 ()
Robert Buraczyk - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Robert Buraczyk - Nizar Saidi 0:3 ()
Marcin Szymański - Aleksandra Ciołko 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Nizar Saidi 3:2 ()
Marcin Szymański - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Jarosław Wasilewski - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Robert Buraczyk - Sylwia Rodziewicz 0:3 ()
Wasilewski/Dariusz - Ciołko/Nizar 2:3 ()
Hummieny/Szymański - Rodziewicz/Rodziewicz 0:3 ()
9runda ITelesalon - Rodmar1:8
   Grzegorz Małaszkiewicz - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Nizar Saidi 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Tomasz Zdanowicz - Sylwia Rodziewicz 0:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Tomasz Zdanowicz - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Małaszkiewicz/Zdanowicz - Ciołko/Nizar 0:3 ()
Konończuk/Konończuk - Rodziewicz/Rodziewicz 2:3 ()
7runda ILeszek Team - Rodmar3:8
   Adam Mońko - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Paweł Sawicki - Aleksandra Ciołko 2:3 ()
Leszek Korytkowski - Nizar Saidi 0:3 ()
Dariusz Rutkowski - Tomasz Piskorz 1:3 ()
Adam Mońko - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Paweł Sawicki - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Dariusz Rutkowski - Nizar Saidi 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Tomasz Piskorz 3:0 ()
Adam Mońko - Nizar Saidi 1:3 ()
Korytkowski/Mońko - Ciołko/Nizar 0:3 ()
Rutkowski/Sawicki - Rodziewicz/Rodziewicz 2:3 ()
6runda IPerfekta - Rodmar7:7
   Andrzej Rusaczyk - Tomasz Piskorz 3:1 ()
Marek Wołodko - Nizar Saidi 0:3 ()
Piotr Jończyk - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Andrzej Rusaczyk - Nizar Saidi 0:3 ()
Marek Wołodko - Tomasz Piskorz 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Piotr Jończyk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Andrzej Rusaczyk - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Piotr Jończyk - Tomasz Piskorz 3:2 ()
Marek Wołodko - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Nizar Saidi 1:3 ()
Jończyk/Rusaczyk - Piskorz/Saidi 1:3 ()
Aleksiuk/Wołodko - Rodziewicz/Rodziewicz 3:1 ()
5runda IAsterm - Rodmar4:8
   Marek Jurowiec - Aleksandra Ciołko 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Tomasz Piskorz 2:3 ()
Wiaczesław Anchim - Nizar Saidi 1:3 ()
Jarosław Judzewicz - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Marek Jurowiec - Tomasz Piskorz 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Nizar Saidi 2:3 ()
Wiaczesław Anchim - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Marek Jurowiec - Nizar Saidi 2:3 ()
Wiaczesław Anchim - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Stepanczenko/Judzewicz - Piskorz/Rodziewicz 2:3 ()
Anchim/Jurowiec - Ciołko/Nizar 3:1 ()
3runda IPromień Mońki I - Rodmar8:3
   Robert Fechner - Aleksandra Ciołko 3:0 ()
Jacek Cybulski - Nizar Saidi 1:3 ()
Mariusz Tekień - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Hubert Fechner - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Nizar Saidi 3:2 ()
Jacek Cybulski - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Hubert Fechner - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Mariusz Tekień - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Fechner/Fechner - Ciołko/Rodziewicz 3:2 ()
Cybulski/Tekień - Saidi/Rodziewicz 3:2 ()
2runda IRodmar - Benetus7:7
   Aleksandra Ciołko - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Nizar Saidi - Marek Paruk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 2:3 ()
Sylwia Rodziewicz - Adam Radziejewski 1:3 ()
Aleksandra Ciołko - Marek Paruk 3:0 ()
Nizar Saidi - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Sylwia Rodziewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Adam Radziejewski 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Nizar Saidi - Adam Radziejewski 3:1 ()
Sylwia Rodziewicz - Marek Paruk 3:1 ()
Saidi/Rodziewicz - Paruk/Radziejewski 2:3 ()
Ciołko/Rodziewicz - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
1runda IStoczek - Rodmar0:8
   Bartosz Górski - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Nizar Saidi 1:3 ()
Artur Liberacki - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Sylwia Rodziewicz 0:3 ()
Bartosz Górski - Nizar Saidi 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Górski/Liberacki - Saidi/Rodziewicz 1:3 ()
Mejsak/Szermuszyn - Ciołko/Rodziewicz 0:3 ()

Klub: Rodmar
Osoba(y) kontakt.: Marek Rodziewicz - 608011039
E-mail:
Skad zespou VII edycja - 2 turniej 2015
Ciołko Aleksandra
Piskorz Tomasz
Rodziewicz Marek
Rodziewicz Sylwia
Saidi Nizar
Pary deblowe VII edycja - 2 turniej 2015
Ciołko Aleksandra / Rodziewicz Marek
Ciołko Aleksandra / Nizar Saidi
Piskorz Tomasz / Saidi Nizar
Piskorz Tomasz / Rodziewicz Marek
Rodziewicz Sylwia / Rodziewicz Marek
Saidi Nizar / Rodziewicz Sylwia

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u