Wyniki w sezonie VIII edycja - 1 turniej 2016
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IRodmar - Benetus3:8
   Nizar Saidi - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Aleksandra Ciołko - Mariusz Mohyluk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 2:3 ()
Sylwia Rodziewicz - Henryk Wijas 0:3 ()
Nizar Saidi - Mariusz Mohyluk 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Sylwia Rodziewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Henryk Wijas 0:3 ()
Nizar Saidi - Arkadiusz Bilkiewicz 1:3 ()
Ciołko/Nizar - Rutkowski/Mohyluk 3:0 ()
Rodziewicz/Rodziewicz - Wijas/Radziejewski 1:3 ()
8runda ILeszek Team - Rodmar6:8
   Adam Mońko - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Nizar Saidi 1:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Damian Ostaszewski - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Adam Mońko - Nizar Saidi 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Damian Ostaszewski - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Adam Tomkiel - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Adam Mońko - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Adam Tomkiel - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Damian Ostaszewski - Nizar Saidi 1:3 ()
Tomkiel/Mońko - Ciołko/Nizar 3:2 ()
Korytkowski/Rutkowski - Rodziewicz/Rodziewicz 1:3 ()
7runda IGranat Team - Rodmar8:5
   Mirosław Jaroszuk - Aleksandra Ciołko 2:3 ()
Jarosław Wasilewski - Nizar Saidi 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Paweł Sawicki - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Nizar Saidi 2:3 ()
Robert Fechner - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Paweł Sawicki - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Aleksandra Ciołko 3:0 ()
Robert Fechner - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Sawicki/Wasilewski - Ciołko/Nizar 3:1 ()
Fechner/Jaroszuk - Rodziewicz/Rodziewicz 3:0 ()
6runda IAsterm - Rodmar8:5
   Marek Jurowiec - Nizar Saidi 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Aleksandra Ciołko 3:2 ()
Andrzej Stepanczenko - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Wiaczesław Anchim - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Marek Jurowiec - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Jarosław Judzewicz - Nizar Saidi 3:2 ()
Wiaczesław Anchim - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Marek Jurowiec - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Nizar Saidi 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Anchim/Jurowiec - Ciołko/Nizar 3:2 ()
Stepanczenko/Judzewicz - Rodziewicz/Rodziewicz 3:1 ()
5runda IOrki - Rodmar3:8
   Łukasz Prokorym - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Andrzej Prokorym - Nizar Saidi 0:3 ()
Hubert Gołaszewski - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Xavier Zubrycki - Tomasz Piskorz 0:3 ()
Łukasz Prokorym - Nizar Saidi 3:1 ()
Andrzej Prokorym - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Xavier Zubrycki - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Hubert Gołaszewski - Tomasz Piskorz 0:3 ()
Łukasz Prokorym - Aleksandra Ciołko 2:3 ()
Prokorym/Prokorym - Piskorz/Rodziewicz 3:1 ()
Gołaszewski/Mosiej - Ciołko/Nizar 1:3 ()
4runda IWodociągi Białystok - Rodmar7:7
   Andrzej Romanowicz - Nizar Saidi 2:3 ()
Jacek Skiepko - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Zbigniew Zalewski - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Aleksandra Ciołko 3:0 ()
Jacek Skiepko - Nizar Saidi 0:3 ()
Piotr Androsiuk - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Zbigniew Zalewski - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Zbigniew Zalewski - Nizar Saidi 2:3 ()
Jacek Skiepko - Sylwia Rodziewicz 3:2 ()
Piotr Androsiuk - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Romanowicz/Androsiuk - Rodziewicz/Rodziewicz 3:1 ()
Zalewski/Skiepko - Ciołko/Nizar 0:3 ()
3runda IRodmar - Stoczek7:7
   Aleksandra Ciołko - Artur Liberacki 3:1 ()
Nizar Saidi - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Tomasz Tichoniuk 3:2 ()
Sylwia Rodziewicz - Ryszard Mejsak 0:3 ()
Aleksandra Ciołko - Jarosław Szermuszyn 2:3 ()
Nizar Saidi - Artur Liberacki 3:1 ()
Sylwia Rodziewicz - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Ryszard Mejsak 2:3 ()
Aleksandra Ciołko - Tomasz Tichoniuk 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Artur Liberacki 0:3 ()
Nizar Saidi - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Sylwia Rodziewicz - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Ciołko/Nizar - Liberacki/Szermuszyn 1:3 ()
Rodziewicz/Rodziewicz - Tochoniuk/Mejsak 3:0 ()
2runda IPerfekta - Rodmar8:5
   Jerzy Aleksiuk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Marek Wołodko - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Andrzej Choncer - Nizar Saidi 3:0 ()
Piotr Jończyk - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Aleksandra Ciołko 3:0 ()
Marek Wołodko - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Jarosław Samul - Nizar Saidi 1:3 ()
Andrzej Choncer - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Nizar Saidi 1:3 ()
Andrzej Choncer - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Marek Wołodko - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Choncer/Wołodko - Ciołko/Nizar 0:3 ()
Aleksiuk/Jończyk - Rodziewicz/Rodziewicz 3:2 ()
1runda ITelesalon - Rodmar7:7
   Marcin Karwowski - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Andrzej Konończuk - Paweł Adamski 1:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Marcin Karwowski - Nizar Saidi 3:1 ()
Wojciech Konończuk - Paweł Adamski 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Wojciech Konończuk - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Marcin Karwowski - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Szymon Dąbrowski - Nizar Saidi 0:3 ()
Tomasz Kulesza - Paweł Adamski 2:3 ()
Kulesza/Konończuk - Adamski/Rodziewicz 3:1 ()
Konończuk/Karwowski - Saidi/Rodziewicz 2:3 ()

Klub: Rodmar
Osoba(y) kontakt.: Marek Rodziewicz - 608011039
E-mail:
Skad zespou VIII edycja - 1 turniej 2016
Adamski Paweł
Ciołko Aleksandra
Piskorz Tomasz
Rodziewicz Marek
Rodziewicz Sylwia
Saidi Nizar
Pary deblowe VIII edycja - 1 turniej 2016
Adamski Piotr / Rodziewicz Marek
Ciołko Aleksandra / Nizar Saidi
Piskorz Tomasz / Rodziewicz Marek
Rodziewicz Sylwia / Rodziewicz Marek
Saidi Nizar / Rodziewicz Sylwia

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u