Wyniki w sezonie VIII edycja - 2 turniej 2016
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IRodmar - Benetus5:9
   Aleksandra Ciołko - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Adam Radziejewski 3:0 ()
Sylwia Rodziewicz - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Nizar Saidi - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Aleksandra Ciołko - Adam Radziejewski 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Nizar Saidi - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Sylwia Rodziewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Aleksandra Ciołko - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Sylwia Rodziewicz - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Nizar Saidi - Adam Radziejewski 3:0 ()
Ciołko/Rodziewicz - Radziejewski/Rutkowski 2:3 ()
Nizar/Rodziewicz - Stypułkowski/Bilkiewicz 2:3 ()
6runda IAsterm - Rodmar10:4
   Karolina Budenas - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Xavier Zubrycki 3:0 ()
Wiaczesław Anchim - Nizar Saidi 1:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Karolina Budenas - Xavier Zubrycki 3:0 ()
Aleksy Charkiewicz - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Nizar Saidi 3:1 ()
Wiaczesław Anchim - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Karolina Budenas - Nizar Saidi 3:0 ()
Wiaczesław Anchim - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Aleksy Charkiewicz - Aleksandra Ciołko 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Xavier Zubrycki 3:0 ()
Anchim/Stepanczenko - Ciołko/Rodziewicz 3:1 ()
Budenas/Charkiewicz - Nizar/Rodziewicz 3:0 ()
8runda ILeszek Team - Rodmar5:9
   Adam Tomkiel - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Leszek Korytkowski - Xavier Zubrycki 0:3 ()
Ostaszewski Dawid - Nizar Saidi 0:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Adam Tomkiel - Aleksandra Ciołko 3:0 ()
Ostaszewski Dawid - Xavier Zubrycki 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Nizar Saidi 1:3 ()
Adam Tomkiel - Xavier Zubrycki 3:2 ()
Leszek Korytkowski - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Adam Tomkiel - Nizar Saidi 2:3 ()
Ostaszewski Dawid - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Tomkiel/Tomkiel - Ciołko/Zubrycki 3:1 ()
Korytkowski/Ostaszewski - Nizar/Rodziewicz 1:3 ()
7runda IPromień Mońki I - Rodmar7:7
   Jacek Cybulski - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Piotr Kolenda - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Mariusz Tekień - Nizar Saidi 1:3 ()
Zbigniew Cybulski - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jacek Cybulski - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Piotr Kolenda - Aleksandra Ciołko 2:3 ()
Zbigniew Cybulski - Nizar Saidi 1:3 ()
Mariusz Tekień - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Jacek Cybulski - Nizar Saidi 3:2 ()
Mariusz Tekień - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Piotr Kolenda - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Cybulski/Cybulski - Nizar/Rodziewicz 3:2 ()
Kolendo/Tekień - Ciołko/Rodziewicz 3:0 ()
5runda IRodmar - KTS Wysokie Mazowieckie/Jaronati8:6
   Aleksandra Ciołko - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Nizar Saidi - Leszek Kostro 0:3 ()
Xavier Zubrycki - Sławomir Jarząbek 0:3 ()
Aleksandra Ciołko - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Xavier Zubrycki - Leszek Kostro 0:3 ()
Nizar Saidi - Sławomir Jarząbek 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Leszek Kostro 0:3 ()
Nizar Saidi - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Sławomir Jarząbek 3:0 ()
Xavier Zubrycki - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Nizar/Rodziewicz - Dąbrowski/Jabłoński 3:1 ()
Ciołko/Zubrycki - Kostro/Jarząbek 1:3 ()
4runda IWodociągi Białystok - Rodmar7:7
   Andrzej Romanowicz - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Xavier Zubrycki 0:3 ()
Zbigniew Zalewski - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jacek Skiepko - Nizar Saidi 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Xavier Zubrycki 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Jacek Skiepko - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Zbigniew Zalewski - Nizar Saidi 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Zbigniew Zalewski - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Piotr Androsiuk - Nizar Saidi 2:3 ()
Jacek Skiepko - Xavier Zubrycki 1:3 ()
Zalewski/Skiepko - Nizar/Rodziewicz 1:3 ()
Romanowicz/Androsiuk - Zubrycki/Rodziewicz 3:2 ()
3runda IRodmar - Stoczek6:8
   Aleksandra Ciołko - Ryszard Mejsak 1:3 ()
Nizar Saidi - Artur Liberacki 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Bartosz Górski 3:1 ()
Sylwia Rodziewicz - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Aleksandra Ciołko - Artur Liberacki 3:1 ()
Nizar Saidi - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Sylwia Rodziewicz - Bartosz Górski 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Szermuszyn 1:3 ()
Aleksandra Ciołko - Bartosz Górski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Ryszard Mejsak 2:3 ()
Nizar Saidi - Jarosław Szermuszyn 1:3 ()
Sylwia Rodziewicz - Artur Liberacki 0:3 ()
Nizar/Rodziewicz - Liberacki/Szermuszyn 3:1 ()
Ciołko/Rodziewicz - Górski/Mejsak 1:3 ()
2runda IPerfekta - Rodmar7:7
   Piotr Jończyk - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Nizar Saidi 3:1 ()
Marek Wołodko - Xavier Zubrycki 2:3 ()
Jarosław Samul - Sylwia Rodziewicz 3:2 ()
Piotr Jończyk - Nizar Saidi 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Jarosław Samul - Xavier Zubrycki 0:3 ()
Marek Wołodko - Sylwia Rodziewicz 1:3 ()
Piotr Jończyk - Xavier Zubrycki 2:3 ()
Marek Wołodko - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jarosław Samul - Nizar Saidi 0:3 ()
Aleksiuk/Jończyk - Nizar/Rodziewicz 3:1 ()
Samul/Wołodko - Zubrycki/Rodziewicz 0:3 ()
1runda IRodmar - Telesalon8:6
   Marek Rodziewicz - Szymon Dąbrowski 3:0 ()
Nizar Saidi - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Xavier Zubrycki - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Sylwia Rodziewicz - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Szymon Dąbrowski 3:0 ()
Sylwia Rodziewicz - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Xavier Zubrycki - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Xavier Zubrycki - Szymon Dąbrowski 3:2 ()
Nizar Saidi - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Sylwia Rodziewicz - Wojciech Konończuk 1:3 ()
Nizar/Rodziewicz - Konończuk/Dąbrowski 3:0 ()
Zubrycki/Rodziewicz - Konończuk/Kozaczuk 1:3 ()

Klub: Rodmar
Osoba(y) kontakt.: Marek Rodziewicz - 608011039
E-mail:
Skad zespou VIII edycja - 2 turniej 2016
Ciołko Aleksandra
Rodziewicz Marek
Rodziewicz Sylwia
Saidi Nizar
Zubrycki Xavier
Pary deblowe VIII edycja - 2 turniej 2016
Ciołko Aleksandra / Rodziewicz Sylwia
Ciołko Aleksandra / Zubrycki Xavier
Nizar Saidi / Rodziewicz Marek
Zubrycki Xavier / Rodziewicz Sylwia

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u