Wyniki w sezonie IX edycja- 1 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
1playupRodmar - Domki - Altanki6:8
   Nizar Saidi - Adam Kurlenda 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Henryk Wijas 2:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Paweł Bieńkowski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Nizar Saidi - Henryk Wijas 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Adam Kurlenda 1:3 ()
Paweł Bieńkowski - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Nizar Saidi - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Cezary Stypułkowski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Aleksandra Ciołko - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Paweł Bieńkowski - Henryk Wijas 1:3 ()
Bieńkowski/Ciołko - Wijas/Kurlenda 1:3 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Judzewicz/Robakowski 3:1 ()
9runda IRodmar - TIS 2110:4
   Paweł Bieńkowski - Jerzy Lupa 3:0 ()
Nizar Saidi - Artur Zalewski 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Artur Laskowski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Wiesław Jancewicz 2:3 ()
Nizar Saidi - Jerzy Lupa 3:1 ()
Paweł Bieńkowski - Artur Zalewski 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Wiesław Jancewicz 3:0 ()
Adam Sidorowicz - Artur Laskowski 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jerzy Lupa 3:0 ()
Paweł Bieńkowski - Artur Laskowski 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Artur Zalewski 2:3 ()
Sylwia Rodziewicz - Wiesław Jancewicz 0:3 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Lupa/Zalewski 3:0 ()
Rodziewicz/Sidorowicz - Jancewicz/Laskowski 3:2 ()
5runda IKTS Wysokie Mazowieckie/Jaronati - Rodmar14:0
   Zbigniew Prużanin - Paweł Bieńkowski 3:1 ()
Artur Biały - Nizar Saidi 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Leszek Kostro - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Zbigniew Prużanin - Nizar Saidi 3:0 ()
Artur Biały - Paweł Bieńkowski 3:1 ()
Leszek Kostro - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Zbigniew Prużanin - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Paweł Bieńkowski 3:2 ()
Artur Biały - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Leszek Kostro - Nizar Saidi 3:0 ()
Prużanin/Kostro - Bieńkowski/Nizar 3:0 ()
Ignaczewski/Biały - Rodziewicz/Stypułkowski 3:1 ()
8runda ILeszek Team - Rodmar7:7
   Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Leszek Korytkowski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Adam Tomkiel - Nizar Saidi 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Aleksandra Ciołko 3:0 ()
Adam Tomkiel - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Nizar Saidi 1:3 ()
Adam Tomkiel - Aleksandra Ciołko 3:1 ()
Adam Tomkiel - Nizar Saidi 0:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Leszek Korytkowski - Aleksandra Ciołko 3:2 ()
Mirosław Jaroszuk - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Korytkowski/Jaroszuk - Rodziewicz/Stypułkowski 1:3 ()
Tomkiel/Tomkiel - Ciołko/Nizar 3:1 ()
7runda IPromień Mońki I - Rodmar7:7
   Piotr Kolenda - Paweł Bieńkowski 3:2 ()
Jacek Cybulski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Aleksandra Ciołko 3:1 ()
Piotr Kolenda - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Paweł Bieńkowski 1:3 ()
Zbigniew Cybulski - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Piotr Kolenda - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Paweł Bieńkowski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Aleksandra Ciołko 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Cybulski/Kolenda - Bieńkowski/Ciołko 3:0 ()
Gawieńczyk/Cybulski - Rodziewicz/Stypułkowski 0:3 ()
6runda IRodmar - KTS Wysokie Mazowieckie II11:3
   Paweł Bieńkowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Nizar Saidi - Michał Puziński 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Bielak 3:0 ()
Nizar Saidi - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Paweł Bieńkowski - Michał Puziński 2:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Sylwia Rodziewicz - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Michał Puziński 2:3 ()
Nizar Saidi - Jarosław Bielak 3:0 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Puziński/Dąbrowski 3:0 ()
Bieńkowski/Ciołko - Jabłoński/Bielak 3:1 ()
4runda IRodmar - Wodociągi Białystok11:3
   Paweł Bieńkowski - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Nizar Saidi - Zbigniew Zalewski 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Piotr Androsiuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jacek Skiepko 3:1 ()
Aleksandra Ciołko - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Paweł Bieńkowski - Zbigniew Zalewski 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Jacek Skiepko 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Piotr Androsiuk 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Paweł Bieńkowski - Piotr Androsiuk 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Artur Dołmatow 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Jacek Skiepko 3:1 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Androsiuk/Romanowicz 3:0 ()
Bieńkowski/Ciołko - Zalewski/Skiepko 1:3 ()
3runda IRodmar - Stoczek9:5
   Paweł Bieńkowski - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Kochański 3:0 ()
Nizar Saidi - Artur Liberacki 2:3 ()
Paweł Bieńkowski - Jarosław Szermuszyn 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Ryszard Mejsak 2:3 ()
Aleksandra Ciołko - Maciej Kochański 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Artur Liberacki 2:3 ()
Paweł Bieńkowski - Maciej Kochański 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Artur Liberacki 2:3 ()
Aleksandra Ciołko - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Mejsak/Kochański 3:2 ()
Bieńkowski/Ciołko - Liberacki/Szermuszyn 3:1 ()
2runda IRodmar - Perfekta11:3
   Paweł Bieńkowski - Andrzej Choncer 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Piotr Jończyk 0:3 ()
Aleksandra Ciołko - Jarosław Samul 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Andrzej Choncer 1:3 ()
Paweł Bieńkowski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Samul 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Piotr Jończyk 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Andrzej Choncer 3:0 ()
Paweł Bieńkowski - Piotr Jończyk 3:2 ()
Aleksandra Ciołko - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Jarosław Samul 3:2 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Samul/Jończyk 3:0 ()
Bieńkowski/Ciołko - Aleksiuk/Choncer 3:1 ()
1runda IRodmar - Telesalon10:4
   Paweł Bieńkowski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Aleksandra Ciołko - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Maciej Żęgota 0:3 ()
Paweł Bieńkowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Nizar Saidi - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Żęgota 3:0 ()
Paweł Bieńkowski - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Maciej Żęgota 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Konończuk/Konończuk 3:0 ()
Bieńkowski/Ciołko - Żęgota/Kozaczuk 3:0 ()

Klub: Rodmar
Osoba(y) kontakt.: Marek Rodziewicz - 608011039
E-mail:
Skad zespou IX edycja- 1 turniej 2017
Bieńkowski Paweł
Ciołko Aleksandra
Rodziewicz Marek
Rodziewicz Sylwia
Saidi Nizar
Sidorowicz Adam
Stypułkowski Cezary
Pary deblowe IX edycja- 1 turniej 2017
Bieńkowski Paweł / Nizar Saidi
Bieńkowski Paweł / Ciołko Aleksandra
Ciołko Aleksandra / Nizar Saidi
Rodziewicz Marek / Stypułkowski Cezary
Rodziewicz Sylwia / Sidorowicz Adam

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u