Wyniki w sezonie IX edycja - 2 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
6runda IPromień Mońki - Domki - Altanki6:8
   Piotr Kolenda - Marek Iwanicki 0:3 ()
Mariusz Tekień - Adam Kurlenda 2:3 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Piotr Kolenda - Adam Kurlenda 2:3 ()
Mariusz Tekień - Marek Iwanicki 1:3 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Piotr Kolenda - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Marek Iwanicki 0:3 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Cybulski/Kolenda - Iwanicki/Kurlenda 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Judzewicz/Robakowski 3:1 ()
5runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Promień Mońki10:4
   Dariusz Czarnecki - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Mariusz Tekień 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Kolenda 3:0 ()
Eugeniusz Zawadzki - Jacek Cybulski 3:1 ()
Krzysztof Drozdowski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Mariusz Tekień 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Jacek Cybulski 3:0 ()
Eugeniusz Zawadzki - Piotr Kolenda 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Kolenda 3:0 ()
Eugeniusz Zawadzki - Mariusz Tekień 0:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Drozdowski/Łukaszuk - Cybulski/Tekień 3:0 ()
Czarnecki/Zawadzki - Cybulski/Kolenda 1:3 ()
4runda IWysokie Mazowieckie II - Promień Mońki13:1
   Bartosz Kostro - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Leszek Kostro - Jacek Cybulski 3:1 ()
Sławomir Jarząbek - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Bartosz Kostro - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Jacek Cybulski 0:3 ()
Maciej Piszczatowski - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Bartosz Kostro - Jacek Cybulski 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Mieczysław Gawieńczyk 3:1 ()
Patrycja Kostro - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Kostro/Kostro - Dembowski/Gawieńczyk 3:0 ()
Kostro/Jarząbek - Cybulski/Cybulski 3:0 ()
3runda IDream Team - Promień Mońki14:0
   Jan Sawoniuk - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Jacek Cybulski 3:1 ()
Andrzej Antoniuk - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Jacek Cybulski 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jacek Cybulski 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Grzegorz Głodź 3:2 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Głódź/Gawieńczyk 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Cybulski/Cybulski 3:0 ()
2runda INowa Prędkość - Promień Mońki10:4
   Czesław Morzy - Piotr Kolenda 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Mariusz Tekień 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Jacek Cybulski 0:3 ()
Paweł Żukowski - Zbigniew Cybulski 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Kolenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Mariusz Tekień 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Paweł Żukowski - Jacek Cybulski 0:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Piotr Kolenda 0:3 ()
Czesław Morzy - Jacek Cybulski 3:0 ()
Paweł Żukowski - Mariusz Tekień 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Żukowski/Popławski - Cybulski/Kolenda 3:2 ()
Morzy/Stepanczenko - Cybulski/Tekień 3:1 ()
1runda IPromień Mońki - Słowiki8:6
   Mariusz Tekień - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Marian Zaniewski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Piotr Kolenda - Marek Słowik 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Marek Słowik 3:0 ()
Piotr Kolenda - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Jacek Cybulski - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Piotr Kolenda - Marian Zaniewski 2:3 ()
Zbigniew Cybulski - Marek Słowik 3:0 ()
Cybulski/Cybulski - Słowik/Bielawski 3:0 ()
Tekień/Kolenda - Zaniewski/Łajewski 2:3 ()

Klub: Promień Mońki
Osoba(y) kontakt.: Mieczysław Gawieńczyk - 512175666
E-mail: jadwigagaw@wp.pl
Skad zespou IX edycja - 2 turniej 2017
Cybulski Jacek
Cybulski Zbigniew
Dembowski Krzysztof
Gawieńczyk Mieczysław
Głodź Grzegorz
Kolenda Piotr
Tekień Mariusz
Pary deblowe IX edycja - 2 turniej 2017
Cybulski Jacek / Kolenda Piotr
Cybulski Jacek / Cybulski Zbigniew
Cybulski Zbigniew / Tekień Mariusz
Dembowski Krzysztof / Gawieńczyk Mieczysław
Głódź Grzegorz / Gawieńczyk Mieczysław
Tekień Mariusz / Kolenda Piotr

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u