Wyniki w sezonie 2022
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IPromień Mońki I - Promień Mońki II9:5
   Mariusz Tekień - Jacek Kacperski 3:2 ()
Kamil Purta - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Jacek Cybulski - Krzysztof Dembowski 3:2 ()
Piotr Kolenda - Karol Snopko 1:3 ()
Mariusz Tekień - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Kamil Purta - Jacek Kacperski 3:1 ()
Piotr Kolenda - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Karol Snopko 3:0 ()
Mariusz Tekień - Krzysztof Dembowski 2:3 ()
Jacek Cybulski - Jacek Kacperski 1:3 ()
Kamil Purta - Karol Snopko 3:0 ()
Piotr Kolenda - Grzegorz Głodź 2:3 ()
Purta/Tekień - Głódź/Kacperski 3:0 ()
Cybulski/Kolenda - Debmowski/Snopko 2:3 ()
6runda IKTS Wysokie Mazowieckie - Promień Mońki I7:7
   Michał Puziński - Mariusz Tekień 1:3 ()
Leszek Kostro - Piotr Kolenda 3:1 ()
Bartosz Kostro - Jacek Cybulski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Kamil Purta 2:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Piotr Kolenda 1:3 ()
Leszek Kostro - Mariusz Tekień 3:0 ()
Jakub Włostowski - Jacek Cybulski 3:2 ()
Bartosz Kostro - Kamil Purta 3:1 ()
Sławomir Kostrzyński - Jacek Cybulski 1:3 ()
Bartosz Kostro - Mariusz Tekień 3:0 ()
Leszek Kostro - Kamil Purta 1:3 ()
Jakub Włostowski - Piotr Kolenda 3:1 ()
Kostro/Kostro - Purta/Tekień 2:3 ()
Puziński/Wyrzykowski - Cybulski/Kolenda 0:3 ()
5runda IMorena - Promień Mońki I6:8
   Damian Szyluk - Mariusz Tekień 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Piotr Kolenda 2:3 ()
Łukasz Garbacik - Jacek Cybulski 1:3 ()
Marian Zaniewski - Mateusz Purta 0:3 ()
Damian Szyluk - Piotr Kolenda 3:1 ()
Piotr Jończyk - Mariusz Tekień 2:3 ()
Marian Zaniewski - Jacek Cybulski 1:3 ()
Łukasz Garbacik - Kamil Purta 0:3 ()
Damian Szyluk - Jacek Cybulski 3:1 ()
Łukasz Garbacik - Mariusz Tekień 3:1 ()
Piotr Jończyk - Kamil Purta 3:1 ()
Wojciech Rafałko - Piotr Kolenda 3:0 ()
Szyluk/Sawko - Purta/Tekień 0:3 ()
Zaniewski/Rafałko - Cybulski/Kolenda 3:1 ()
4runda IJaronati - Promień Mońki I7:7
   Jerzy Aleksiuk - Mariusz Tekień 1:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Piotr Kolenda 3:0 ()
Artur Górski - Jacek Cybulski 3:1 ()
Mirosław Jaroszuk - Kamil Purta 0:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Piotr Kolenda 3:2 ()
Jarosław Szermuszyn - Mariusz Tekień 3:1 ()
Mirosław Jaroszuk - Jacek Cybulski 2:3 ()
Artur Górski - Kamil Purta 2:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Jacek Cybulski 0:3 ()
Artur Górski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Kamil Purta 0:3 ()
Nizar Saidi - Piotr Kolenda 3:2 ()
Aleksiuk/Szermuszyn - Purta/Tekień 2:3 ()
Górski/Nizar - Cybulski/Kolenda 3:1 ()
3runda IPromień Mońki I - Topspin9:5
   Mariusz Tekień - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Piotr Kolenda - Rafał Misojed 2:3 ()
Jacek Cybulski - Grzegorz Ciuruk 3:2 ()
Kamil Purta - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Mariusz Tekień - Rafał Misojed 2:3 ()
Piotr Kolenda - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Kamil Purta - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Jacek Cybulski - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Mariusz Tekień - Grzegorz Ciuruk 3:2 ()
Jacek Cybulski - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Piotr Kolenda - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Kamil Purta - Rafał Misojed 3:1 ()
Purta/Tekień - Misojed/Kownacki 3:1 ()
Cybulski/Kolenda - Bielawski/Ciuruk 3:0 ()
2runda IBenetus - Promień Mońki I9:5
   Dominik Rutkowski - Kamil Purta 2:3 ()
Robert Łupiński - Maciej Uścinowicz 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jacek Cybulski 0:3 ()
Adam Mońko - Piotr Kolenda 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Maciej Uścinowicz 3:0 ()
Robert Łupiński - Kamil Purta 0:3 ()
Adam Mońko - Jacek Cybulski 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Piotr Kolenda 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Jacek Cybulski 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Kamil Purta 0:3 ()
Robert Łupiński - Piotr Kolenda 3:1 ()
Adam Mońko - Maciej Uścinowicz 3:0 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Purta/Uścinowicz 3:0 ()
Łupiński/Mońko - Cybulski/Kolenda 1:3 ()
1runda IDream Team - Promień Mońki I5:9
   Tadeusz Zdzienicki - Mariusz Tekień 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Kolenda 2:3 ()
Zdzisław Sadowski - Jacek Cybulski 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Kamil Purta 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Piotr Kolenda 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Mariusz Tekień 3:2 ()
Tadeusz Piotrowski - Jacek Cybulski 2:3 ()
Zdzisław Sadowski - Kamil Purta 3:2 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jacek Cybulski 3:0 ()
Zdzisław Sadowski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Kamil Purta 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Piotr Kolenda 1:3 ()
Sadowski/Zdzienicki - Purta/Tekień 1:3 ()
Czarnecki/Piotrowski - Cybulski/Kolenda 1:3 ()

Klub: Promień Mońki I
Osoba(y) kontakt.: Mariusz Tekień - 515153969
E-mail: jadwigagaw@wp.pl
Skad zespou 2022
Cieszyński Marcin
Cybulski Jacek
Grycio Wojciech
Kolenda Piotr
Purta Mateusz
Purta Kamil
Tekień Mariusz
Uścinowicz Maciej
Wiszowaty Karol
Pary deblowe 2022
Cybulski Jacek / Kolenda Piotr
Purta Kamil / Tekień Mariusz
Purta Kamil / Uścinowicz Maciej

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u