Wyniki w sezonie X edycja 1 turniej 2018
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IPromień Mońki - Benetus10:4
   Mariusz Tekień - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Jacek Cybulski - Adam Radziejewski 3:0 ()
Piotr Kolenda - Adam Mońko 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Dominik Rutkowski 3:1 ()
Mariusz Tekień - Adam Radziejewski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Adam Mońko 2:3 ()
Piotr Kolenda - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Mariusz Tekień - Adam Mońko 3:1 ()
Piotr Kolenda - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Jacek Cybulski - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Zbigniew Cybulski - Adam Radziejewski 3:0 ()
Cybulski/Kolenda - Mońko/Bilkiewicz 3:2 ()
Cybulski/Tekień - Radziejewski/Rutkowski 1:3 ()
6runda IPromień Mońki - Młode Dojlidy9:5
   Jacek Cybulski - Szymon Patejczuk 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Konrad Gryk 2:3 ()
Mariusz Tekień - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Konrad Romanowicz 1:3 ()
Jacek Cybulski - Konrad Gryk 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Szymon Patejczuk 1:3 ()
Krzysztof Dembowski - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Mariusz Tekień - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Jacek Cybulski - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Mariusz Tekień - Szymon Patejczuk 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Konrad Romanowicz 3:1 ()
Krzysztof Dembowski - Konrad Gryk 0:3 ()
Dembowski/Cybulski - Patejczuk/Romanowicz 3:1 ()
Cybulski/Tekień - Gryk/Lewczuk 2:3 ()
5runda ITelesalon - Promień Mońki6:8
   Wojciech Konończuk - Jacek Cybulski 0:3 ()
Adrian Kozaczuk - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Robert Łupiński - Radosław Adasiewicz 3:1 ()
Andrzej Konończuk - Mariusz Tekień 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Adrian Kozaczuk - Jacek Kacperski 2:3 ()
Andrzej Konończuk - Radosław Adasiewicz 0:3 ()
Robert Łupiński - Mariusz Tekień 3:2 ()
Wojciech Konończuk - Krzysztof Dembowski 3:1 ()
Robert Łupiński - Jacek Kacperski 3:2 ()
Adrian Kozaczuk - Mariusz Tekień 1:3 ()
Andrzej Konończuk - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Konończuk/Łupiński - Cybulski/Tekień 0:3 ()
Konończuk/Kozaczuk - Cybulski/Adasiewicz 1:3 ()
4runda IRODMAR - Promień Mońki9:5
   Karolina Budenas - Radosław Adasiewicz 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jacek Cybulski 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Mariusz Tekień 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Karolina Budenas - Jacek Kacperski 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Radosław Adasiewicz 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Karolina Budenas - Mariusz Tekień 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Radosław Adasiewicz 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Jacek Cybulski 3:2 ()
Stypułkowski/Sidorowicz - Cybulski/Adasiewicz 3:1 ()
Rodziewicz/Budenas - Cybulski/Tekień 1:3 ()
3runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Promień Mońki8:6
   Arkadiusz Dąbrowski - Mariusz Tekień 2:3 ()
Michał Puziński - Jacek Cybulski 3:2 ()
Jarosław Bielak - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Krzysztof Dembowski 3:2 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jacek Cybulski 3:2 ()
Michał Puziński - Mariusz Tekień 3:2 ()
Dariusz Jabłoński - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Jarosław Bielak - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Jarosław Bielak - Mariusz Tekień 1:3 ()
Michał Puziński - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Jacek Cybulski 2:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Dembowski/Cybulski 2:3 ()
Jabłoński/Bielak - Cybulski/Tekień 1:3 ()
2runda IATS Białystok - Promień Mońki9:5
   Maciej Żęgota - Piotr Kolenda 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Jacek Cybulski 0:3 ()
Przemysław Cieśluk - Mariusz Tekień 0:3 ()
Lizavieta Karasiova - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Maciej Żęgota - Jacek Cybulski 2:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Piotr Kolenda 3:0 ()
Lizavieta Karasiova - Mariusz Tekień 3:1 ()
Przemysław Cieśluk - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Maciej Żęgota - Mariusz Tekień 3:2 ()
Przemysław Cieśluk - Piotr Kolenda 3:1 ()
Jarosław Szermuszyn - Zbigniew Cybulski 1:3 ()
Lizavieta Karasiova - Jacek Cybulski 3:0 ()
Karasiova/Żęgota - Cybulski/Kolenda 3:0 ()
Cieśluk/Szermuszyn - Cybulski/Tekień 1:3 ()
1runda IPromień Mońki - RODMAR II12:2
   Mariusz Tekień - Jarosław Samul 3:1 ()
Jacek Cybulski - Nizar Saidi 1:3 ()
Piotr Kolenda - Robert Rosłan 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Mariusz Tekień - Nizar Saidi 3:2 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Samul 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Robert Rosłan 3:0 ()
Piotr Kolenda - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Mariusz Tekień - Robert Rosłan 3:0 ()
Piotr Kolenda - Jarosław Samul 3:0 ()
Jacek Cybulski - Renata Trzeszczkowska 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Nizar Saidi 2:3 ()
Cybulski/Kolenda - Samul/Nizar 3:2 ()
Cybulski/Tekień - Trzeszczkowska/Rosłan 3:0 ()

Klub: Promień Mońki
Osoba(y) kontakt.: Mieczysław Gawieńczyk - 512175666
E-mail: jadwigagaw@wp.pl
Skad zespou X edycja 1 turniej 2018
Adasiewicz Radosław
Cybulski Jacek
Cybulski Zbigniew
Dembowski Krzysztof
Gawieńczyk Mieczysław
Głodź Grzegorz
Kacperski Jacek
Kolenda Piotr
Tekień Mariusz
Pary deblowe X edycja 1 turniej 2018
Cybulski Jacek / Adasiewicz Radosław
Cybulski Jacek / Kolenda Piotr
Cybulski Zbigniew / Tekień Mariusz
Dembowski Krzysztof / Cybulski Jacek

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u