Wyniki w sezonie 2024
KolejkaRundaMeczWynik
6runda IPromień Mońki I - UKS Białobrzegi II13:1
   Mariusz Tekień - Wojciech Piotrowski 1:3 ()
Kamil Purta - Jacek Motybel 3:0 ()
Jacek Cybulski - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Mateusz Purta - Jarosław Dobrzyński 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jacek Motybel 3:0 ()
Kamil Purta - Wojciech Piotrowski 3:1 ()
Mateusz Purta - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Dobrzyński 3:0 ()
Mariusz Tekień - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Wojciech Piotrowski 3:0 ()
Kamil Purta - Jarosław Dobrzyński 3:0 ()
Mateusz Purta - Jacek Motybel 3:1 ()
Purta/Tekień - Motybel/Piotrowski 3:0 ()
Purta/Cybulski - Dobrzyński/Wardziejewski 3:0 ()
5runda IBenetus - Promień Mońki I3:11
   Arkadiusz Bilkiewicz - Mariusz Tekień 0:3 ()
Adam Radziejewski - Mateusz Purta 0:3 ()
Adam Mońko - Jacek Cybulski 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Mateusz Purta 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Kamil Purta 0:3 ()
Adam Radziejewski - Mariusz Tekień 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Jacek Cybulski 3:0 ()
Adam Mońko - Mateusz Purta 2:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jacek Cybulski 0:3 ()
Adam Mońko - Mariusz Tekień 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Kamil Purta 0:3 ()
Adam Radziejewski - Kamil Purta 0:3 ()
Bilkiewicz/Radziejewski - Purta/Tekień 0:3 ()
Mońko/Rutkowski - Purta/Cybulski 1:3 ()
4runda IMagic Team - Promień Mońki I2:12
   Krzysztof Kurlenda - Mariusz Tekień 3:0 ()
Adam Kurlenda - Jacek Cybulski 1:3 ()
Bartosz Romaniuk - Kamil Purta 0:3 ()
Aleksandr Burenko - Mateusz Purta 0:3 ()
Krzysztof Kurlenda - Jacek Cybulski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Mariusz Tekień 0:3 ()
Aleksandr Burenko - Kamil Purta 0:3 ()
Bartosz Romaniuk - Mateusz Purta 0:3 ()
Krzysztof Kurlenda - Kamil Purta 2:3 ()
Bartosz Romaniuk - Mariusz Tekień 1:3 ()
Adam Kurlenda - Mateusz Purta 2:3 ()
Aleksandr Burenko - Jacek Cybulski 0:3 ()
Kurlenda/Kurlenda - Purta/Tekień 0:3 ()
Romaniuk/Burenko - Purta/Cybulski 0:3 ()
2runda ITopspin - Promień Mońki I6:8
   Rafał Misojed - Mariusz Tekień 1:3 ()
Damian Szyluk - Jacek Cybulski 3:1 ()
Artur Górski - Kamil Purta 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Mateusz Purta 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Jacek Cybulski 1:3 ()
Damian Szyluk - Mariusz Tekień 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Kamil Purta 0:3 ()
Artur Górski - Mateusz Purta 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Kamil Purta 0:3 ()
Artur Górski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Damian Szyluk - Mateusz Purta 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Jacek Cybulski 3:0 ()
Misojed/Górski - Purta/Tekień 3:2 ()
Wołosowicz/Szyluk - Purta/Cybulski 0:3 ()
1runda IPromień Mońki I - Morena12:2
   Mariusz Tekień - Dariusz Czarnecki 3:1 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Kamil Purta - Zdzisław Sadowski 3:0 ()
Mateusz Purta - Marian Zaniewski 3:1 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Jacek Cybulski - Dariusz Czarnecki 3:1 ()
Mateusz Purta - Zdzisław Sadowski 3:2 ()
Kamil Purta - Marian Zaniewski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Zdzisław Sadowski 3:2 ()
Kamil Purta - Dariusz Czarnecki 3:0 ()
Jacek Cybulski - Marian Zaniewski 3:0 ()
Mateusz Purta - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Purta/Tekień - Łajewski/Sadowski 3:0 ()
Purta/Cybulski - Czarnecki/Zaniewski 3:1 ()

Klub: Promień Mońki I
Osoba(y) kontakt.: Mariusz Tekień - 515153969
E-mail: jadwigagaw@wp.pl
Skad zespou 2024
Cybulski Jacek
Liberacki Artur
Purta Mateusz
Purta Kamil
Tekień Mariusz
Pary deblowe 2024
Purta Mateusz / Cybulski Jacek
Purta Kamil / Tekień Mariusz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u