Wyniki w sezonie VII edycja - 2 turniej 2015
KolejkaRundaMeczWynik
8runda IPromień Mońki - Stoczek8:1
   Hubert Fechner - Artur Liberacki 3:1 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Szermuszyn 3:1 ()
Jacek Kacperski - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Robert Fechner - Bartosz Górski 3:0 ()
Hubert Fechner - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Jacek Kacperski - Artur Liberacki 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Ryszard Mejsak 3:1 ()
Cybulski/Kacperski - Mejsak/Szermuszyn 0:3 ()
Fechner/Fechner - Górski/Liberacki 3:0 ()
7runda IPromień Mońki - Telesalon8:0
   Jacek Kacperski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Hubert Fechner - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Robert Fechner - Szymon Dąbrowski 3:0 ()
Jacek Kacperski - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Jacek Cybulski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Cybulski/Kacperski - Dąbrowski/Małaszkiewicz 3:0 ()
Fechner/Fechner - Konończuk/Konończuk 3:0 ()
6runda IPromień Mońki - Benetus8:5
   Robert Fechner - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Hubert Fechner - Marek Paruk 2:3 ()
Jacek Kacperski - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Jacek Cybulski - Adam Radziejewski 3:0 ()
Robert Fechner - Marek Paruk 3:0 ()
Hubert Fechner - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Adam Radziejewski 3:0 ()
Robert Fechner - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Jacek Kacperski - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Hubert Fechner - Adam Radziejewski 3:0 ()
Fechner/Fechner - Paruk/Radziejewski 3:0 ()
Cybulski/Kacperski - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
5runda IPromień Mońki - Granat Team8:5
   Robert Fechner - Jarosław Wasilewski 1:3 ()
Jacek Cybulski - Marcin Szymański 3:1 ()
Hubert Fechner - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Jacek Kacperski - Tomasz Mackiewicz 3:0 ()
Robert Fechner - Marcin Szymański 3:0 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Jacek Kacperski - Dariusz Wakuła 2:3 ()
Hubert Fechner - Tomasz Mackiewicz 3:0 ()
Robert Fechner - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Hubert Fechner - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Jacek Cybulski - Tomasz Mackiewicz 3:0 ()
Fechner/Fechner - Szymański/Mackiewicz 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Wasilewski/Dariusz 0:3 ()
4runda IPromień Mońki - Leszek Team8:2
   Robert Fechner - Adam Mońko 3:0 ()
Jacek Cybulski - Paweł Sawicki 2:3 ()
Jacek Kacperski - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Mariusz Tekień - Dariusz Rutkowski 3:0 ()
Robert Fechner - Paweł Sawicki 3:1 ()
Jacek Cybulski - Adam Mońko 0:3 ()
Mariusz Tekień - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jacek Kacperski - Dariusz Rutkowski 3:0 ()
Fechner/Fechner - Korytkowski/Mońko 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Rutkowski/Sawicki 3:0 ()
3runda IPromień Mońki - RODMAR8:3
   Robert Fechner - Aleksandra Ciołko 3:0 ()
Jacek Cybulski - Nizar Saidi 1:3 ()
Mariusz Tekień - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Hubert Fechner - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Nizar Saidi 3:2 ()
Jacek Cybulski - Aleksandra Ciołko 1:3 ()
Hubert Fechner - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Mariusz Tekień - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Fechner/Fechner - Ciołko/Rodziewicz 3:2 ()
Cybulski/Tekień - Saidi/Rodziewicz 3:2 ()
2runda IPerfekta - Promień Mońki8:6
   Andrzej Rusaczyk - Robert Fechner 2:3 ()
Marek Wołodko - Hubert Fechner 2:3 ()
Piotr Jończyk - Jacek Kacperski 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Andrzej Rusaczyk - Hubert Fechner 3:0 ()
Marek Wołodko - Robert Fechner 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Jacek Kacperski 0:3 ()
Piotr Jończyk - Mieczysław Gawieńczyk 3:1 ()
Andrzej Rusaczyk - Jacek Kacperski 0:3 ()
Piotr Jończyk - Robert Fechner 3:2 ()
Marek Wołodko - Mieczysław Gawieńczyk 2:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Hubert Fechner 3:2 ()
Aleksiuk/Wołodko - Głódź/Kacperski 3:2 ()
Jończyk/Rusaczyk - Fechner/Fechner 3:2 ()
1runda IPromień Mońki - Asterm8:3
   Jacek Cybulski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Mariusz Tekień - Andrzej Stepanczenko 3:1 ()
Hubert Fechner - Wiaczesław Anchim 3:0 ()
Robert Fechner - Marek Jurowiec 0:3 ()
Jacek Cybulski - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Wiaczesław Anchim 0:3 ()
Hubert Fechner - Marek Jurowiec 2:3 ()
Jacek Cybulski - Wiaczesław Anchim 3:0 ()
Fechner/Fechner - Jurowiec/Stepanczenko 3:2 ()
Cybulski/Tekień - Anchim/Judzewicz 3:0 ()

Klub: Promień Mońki
Osoba(y) kontakt.: Mieczysław Gawieńczyk - 512175666
E-mail: jadwigagaw@wp.pl
Skad zespou VII edycja - 2 turniej 2015
Cybulski Jacek
Fechner Robert
Fechner Hubert
Gawieńczyk Mieczysław
Głodź Grzegorz
Kacperski Jacek
Tekień Mariusz
Pary deblowe VII edycja - 2 turniej 2015
Cybulski Jacek / Tekień Mariusz
Cybulski Jacek / Kacperski Jacek
Fechner Hubert / Fechner Robert
Głódź Grzegorz / Kacperski Jacek

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u