Wyniki w sezonie IX edycja- 1 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IPromień Mońki - Telesalon11:3
   Jacek Cybulski - Adrian Kozaczuk 3:1 ()
Piotr Kolenda - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Mariusz Tekień - Maciej Żęgota 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Piotr Kolenda - Adrian Kozaczuk 3:2 ()
Jacek Cybulski - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Mariusz Tekień - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Maciej Żęgota 1:3 ()
Mariusz Tekień - Adrian Kozaczuk 3:0 ()
Jacek Cybulski - Maciej Żęgota 1:3 ()
Zbigniew Cybulski - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Piotr Kolenda - Andrzej Konończuk 0:3 ()
Cybulski/Kolenda - Konończuk/Konończuk 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Żęgota/Kozaczuk 3:1 ()
8runda IPromień Mońki - Perfekta7:7
   Jacek Cybulski - Jarosław Samul 3:0 ()
Piotr Kolenda - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Andrzej Choncer 1:3 ()
Mariusz Tekień - Piotr Jończyk 0:3 ()
Jacek Cybulski - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Piotr Kolenda - Jarosław Samul 3:1 ()
Mariusz Tekień - Andrzej Choncer 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jacek Cybulski - Andrzej Choncer 2:3 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Samul 3:1 ()
Piotr Kolenda - Piotr Jończyk 3:2 ()
Mariusz Tekień - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Cybulski/Kolenda - Samul/Choncer 3:0 ()
Cybulski/Tekień - Jończyk/Wakuła 0:3 ()
7runda IPromień Mońki - RODMAR7:7
   Piotr Kolenda - Paweł Bieńkowski 3:2 ()
Jacek Cybulski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Aleksandra Ciołko 3:1 ()
Piotr Kolenda - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Paweł Bieńkowski 1:3 ()
Zbigniew Cybulski - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Piotr Kolenda - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Paweł Bieńkowski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Aleksandra Ciołko 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Cybulski/Kolenda - Bieńkowski/Ciołko 3:0 ()
Gawieńczyk/Cybulski - Rodziewicz/Stypułkowski 0:3 ()
6runda IPromień Mońki - Leszek Team10:4
   Mariusz Tekień - Adam Tomkiel 2:3 ()
Piotr Kolenda - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Jacek Cybulski - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Jacek Kacperski - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Piotr Kolenda - Adam Tomkiel 3:1 ()
Mariusz Tekień - Leszek Tomkiel 3:2 ()
Jacek Cybulski - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Jacek Kacperski - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Jacek Cybulski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Mariusz Tekień - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Jacek Kacperski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Leszek Korytkowski 2:3 ()
Cybulski/Kolenda - Tomkiel/Tomkiel 3:1 ()
Kacperski/Tekień - Korytkowski/Jaroszuk 3:1 ()
5runda IPromień Mońki - KTS Wysokie Mazowieckie II11:3
   Piotr Kolenda - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Michał Puziński 0:3 ()
Jacek Cybulski - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Jacek Kacperski - Jarosław Bielak 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Piotr Kolenda - Michał Puziński 3:0 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Jacek Kacperski - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Jacek Cybulski - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Piotr Kolenda - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Michał Puziński 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Cybulski/Jacek - Puziński/Dąbrowski 3:0 ()
Cybulski/Kolenda - Jabłoński/Bielak 3:0 ()
4runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Promień Mońki10:4
   Leszek Kostro - Piotr Kolenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jacek Cybulski 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Jacek Kacperski 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Kolenda 2:3 ()
Leszek Kostro - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Patrycja Kostro - Jacek Kacperski 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Jacek Cybulski 0:3 ()
Patrycja Kostro - Piotr Kolenda 3:0 ()
Leszek Kostro - Jacek Cybulski 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Michał Ignaczewski - Jacek Kacperski 3:1 ()
Kostro/Ignaczewski - Cybulski/Jacek 3:0 ()
Kostro/Jarząbek - Cybulski/Kolenda 2:3 ()
3runda IWodociągi Białystok - Promień Mońki5:9
   Andrzej Romanowicz - Mariusz Tekień 3:0 ()
Jacek Skiepko - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Zbigniew Zalewski - Piotr Kolenda 0:3 ()
Artur Dołmatow - Jacek Kacperski 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Jacek Skiepko - Mariusz Tekień 0:3 ()
Artur Dołmatow - Piotr Kolenda 0:3 ()
Zbigniew Zalewski - Jacek Kacperski 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Piotr Kolenda 3:0 ()
Zbigniew Zalewski - Mariusz Tekień 0:3 ()
Jacek Skiepko - Jacek Kacperski 0:3 ()
Artur Dołmatow - Krzysztof Dembowski 1:3 ()
Dołmatow/Skiepko - Tekień/Kolenda 0:3 ()
Romanowicz/Zalewski - Kacperski/Gawieńczyk 3:1 ()
2runda IPromień Mońki - TIS 2112:2
   Jacek Cybulski - Artur Laskowski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Jerzy Lupa 3:1 ()
Mariusz Tekień - Piotr Suchocki 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Wiesław Jancewicz 3:0 ()
Jacek Cybulski - Jerzy Lupa 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Artur Laskowski 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Piotr Suchocki 1:3 ()
Mariusz Tekień - Wiesław Jancewicz 3:0 ()
Jacek Cybulski - Piotr Suchocki 3:0 ()
Mariusz Tekień - Artur Laskowski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Wiesław Jancewicz 3:0 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Jerzy Lupa 1:3 ()
Głódź/Tekień - Laskowski/Lupa 3:0 ()
Cybulski/Cybulski - Suchocki/Jancewicz 3:0 ()
1runda IStoczek - Promień Mońki6:8
   Artur Liberacki - Jacek Cybulski 3:2 ()
Maciej Kochański - Grzegorz Głodź 2:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Piotr Kolenda 1:3 ()
Ryszard Mejsak - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Artur Liberacki - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Maciej Kochański - Jacek Cybulski 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Piotr Kolenda 0:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Artur Liberacki - Piotr Kolenda 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Jacek Cybulski 2:3 ()
Maciej Kochański - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Mieczysław Gawieńczyk 3:1 ()
Mejsak/Kochański - Cybulski/Kolenda 0:3 ()
Liberacki/Szermuszyn - Cybulski/Głódź 3:0 ()

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u