Wyniki w sezonie VIII edycja - 2 turniej 2016
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IPromień Mońki I - Telesalon10:4
   Jacek Kacperski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Jacek Cybulski - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Jacek Cybulski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Grzegorz Głodź - Wojciech Konończuk 2:3 ()
Jacek Cybulski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Adrian Kozaczuk 3:1 ()
Głódź/Cybulski - Konończuk/Małaszkiewicz 3:1 ()
Gawieńczyk/Kacperski - Konończuk/Kozaczuk 3:0 ()
2runda IPromień Mońki I - Benetus3:11
   Mateusz Purta - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Piotr Kolenda - Adam Radziejewski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Mariusz Tekień - Arkadiusz Bilkiewicz 1:3 ()
Mateusz Purta - Adam Radziejewski 3:0 ()
Piotr Kolenda - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Mariusz Tekień - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Jacek Cybulski - Arkadiusz Bilkiewicz 2:3 ()
Zbigniew Cybulski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Dominik Rutkowski 3:2 ()
Piotr Kolenda - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Mariusz Tekień - Adam Radziejewski 0:3 ()
Cybulski/Purta - Bilkiewicz/Rutkowski 3:2 ()
Kolendo/Tekień - Stypułkowski/Radziejewski 0:3 ()
8runda IPromień Mońki I - Perfekta4:10
   Piotr Kolenda - Andrzej Choncer 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Jerzy Aleksiuk 2:3 ()
Jacek Cybulski - Piotr Jończyk 3:2 ()
Mateusz Purta - Andrzej Rusaczyk 3:1 ()
Piotr Kolenda - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Andrzej Choncer 0:3 ()
Mateusz Purta - Piotr Jończyk 2:3 ()
Jacek Cybulski - Andrzej Rusaczyk 0:3 ()
Piotr Kolenda - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jacek Cybulski - Andrzej Choncer 2:3 ()
Grzegorz Głodź - Andrzej Rusaczyk 1:3 ()
Mateusz Purta - Jerzy Aleksiuk 1:3 ()
Cybulski/Purta - Aleksiuk/Jończyk 3:1 ()
Cybulski/Głódź - Choncer/Rusaczyk 3:0 ()
7runda IPromień Mońki I - Rodmar7:7
   Jacek Cybulski - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Piotr Kolenda - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Mariusz Tekień - Nizar Saidi 1:3 ()
Zbigniew Cybulski - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Jacek Cybulski - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Piotr Kolenda - Aleksandra Ciołko 2:3 ()
Zbigniew Cybulski - Nizar Saidi 1:3 ()
Mariusz Tekień - Sylwia Rodziewicz 3:1 ()
Jacek Cybulski - Nizar Saidi 3:2 ()
Mariusz Tekień - Aleksandra Ciołko 0:3 ()
Piotr Kolenda - Sylwia Rodziewicz 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Cybulski/Cybulski - Nizar/Rodziewicz 3:2 ()
Kolendo/Tekień - Ciołko/Rodziewicz 3:0 ()
6runda IPromień Mońki I - Leszek Team13:1
   Mariusz Tekień - Adam Tomkiel 3:1 ()
Piotr Kolenda - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Ostaszewski Dawid 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Dariusz Rutkowski 3:0 ()
Piotr Kolenda - Adam Tomkiel 3:2 ()
Mariusz Tekień - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Dariusz Rutkowski 3:2 ()
Zbigniew Cybulski - Ostaszewski Dawid 3:0 ()
Jacek Cybulski - Adam Tomkiel 3:1 ()
Mariusz Tekień - Ostaszewski Dawid 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Leszek Korytkowski 2:3 ()
Piotr Kolenda - Miłosz Tomkiel 3:0 ()
Kolendo/Tekień - Rutkowski/Tomkiel 3:0 ()
Cybulski/Cybulski - Korytkowski/Ostaszewski 3:2 ()
5runda IAsterm - Promień Mońki I7:7
   Aleksy Charkiewicz - Piotr Kolenda 3:0 ()
Karolina Budenas - Mariusz Tekień 3:2 ()
Marek Jurowiec - Jacek Cybulski 2:3 ()
Wiaczesław Anchim - Zbigniew Cybulski 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Mariusz Tekień 3:0 ()
Karolina Budenas - Piotr Kolenda 2:3 ()
Wiaczesław Anchim - Jacek Cybulski 0:3 ()
Marek Jurowiec - Zbigniew Cybulski 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Jacek Cybulski 3:0 ()
Marek Jurowiec - Piotr Kolenda 3:0 ()
Karolina Budenas - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Wiaczesław Anchim - Mariusz Tekień 3:0 ()
Anchim/Jurowiec - Kolendo/Tekień 1:3 ()
Budenas/Charkiewicz - Cybulski/Cybulski 3:0 ()
4runda IPromień Mońki I - KTS Wysokie Mazowieckie/Jaronati9:5
   Mateusz Purta - Leszek Kostro 1:3 ()
Jacek Cybulski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Jarosław Bielak 2:3 ()
Zbigniew Cybulski - Sławomir Jarząbek 3:2 ()
Mateusz Purta - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Jacek Cybulski - Leszek Kostro 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Bielak 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Sławomir Jarząbek 0:3 ()
Mateusz Purta - Jarosław Bielak 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Leszek Kostro 0:3 ()
Jacek Cybulski - Sławomir Jarząbek 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Cybulski/Purta - Jabłoński/Bielak 3:0 ()
Cybulski/Głódź - Kostro/Jarząbek 1:3 ()
3runda IPromień Mońki I - Wodociągi Białystok12:2
   Mariusz Tekień - Piotr Androsiuk 0:3 ()
Piotr Kolenda - Jacek Skiepko 3:0 ()
Jacek Cybulski - Zbigniew Zalewski 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Artur Dołmatow 3:0 ()
Piotr Kolenda - Piotr Androsiuk 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jacek Skiepko 3:1 ()
Jacek Cybulski - Artur Dołmatow 3:0 ()
Mateusz Purta - Zbigniew Zalewski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Piotr Androsiuk 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Zbigniew Zalewski 0:3 ()
Mateusz Purta - Jacek Skiepko 3:2 ()
Piotr Kolenda - Artur Dołmatow 3:0 ()
Kolendo/Tekień - Androsiuk/Domłatow 3:0 ()
Cybulski/Cybulski - Zalewski/Skiepko 3:2 ()
1runda IStoczek - Promień Mońki I2:12
   Bartosz Górski - Piotr Kolenda 0:3 ()
Maciej Kochański - Jacek Cybulski 0:3 ()
Artur Liberacki - Mariusz Tekień 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Zbigniew Cybulski 1:3 ()
Bartosz Górski - Jacek Cybulski 2:3 ()
Maciej Kochański - Piotr Kolenda 0:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Mariusz Tekień 0:3 ()
Artur Liberacki - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Bartosz Górski - Mariusz Tekień 1:3 ()
Artur Liberacki - Piotr Kolenda 2:3 ()
Maciej Kochański - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Jacek Cybulski 2:3 ()
Górski/Kochański - Cybulski/Cybulski 0:3 ()
Liberacki/Szermuszyn - Kolendo/Tekień 2:3 ()

Klub: Promień Mońki I
Osoba(y) kontakt.: Mariusz Tekień - 515153969
E-mail: jadwigagaw@wp.pl
Skad zespou VIII edycja - 2 turniej 2016
Cybulski Jacek
Cybulski Zbigniew
Gawieńczyk Mieczysław
Głodź Grzegorz
Kacperski Jacek
Kolenda Piotr
Purta Mateusz
Tekień Mariusz
Pary deblowe VIII edycja - 2 turniej 2016
Cybulski Jacek / Purta Mateusz
Cybulski Jacek / Cybulski Zbigniew
Cybulski Zbigniew / Głódź Grzegorz
Gawieńczyk Mieczysław / Kacperski Jacek
Głódź Grzegorz / Cybulski Jacek
Kolendo Piotr / Tekień Mariusz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u