Wyniki w sezonie X edycja 1 turniej 2018
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IRODMAR - ATS Białystok9:5
   Marek Rodziewicz - Grzegorz Tereszkiewicz 3:2 ()
Rafał Misojed - Jarosław Szermuszyn 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Żęgota 1:3 ()
Karolina Budenas - Lizavieta Karasiova 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Rafał Misojed - Grzegorz Tereszkiewicz 3:0 ()
Karolina Budenas - Maciej Żęgota 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Lizavieta Karasiova 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Maciej Żęgota 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Grzegorz Tereszkiewicz 3:0 ()
Rafał Misojed - Lizavieta Karasiova 0:3 ()
Karolina Budenas - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Stepanczenko/Budenas - Szermuszyn/Tereszkiewicz 3:1 ()
Stypułkowski/Sidorowicz - Karasiova/Żęgota 1:3 ()
6runda IATS Białystok - RODMAR II11:3
   Lizavieta Karasiova - Nizar Saidi 3:2 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Jarosław Samul 1:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Maciej Żęgota - Maciej Nowicki 3:0 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Nizar Saidi 1:3 ()
Lizavieta Karasiova - Jarosław Samul 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Maciej Nowicki 3:0 ()
Maciej Żęgota - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Nizar Saidi 3:1 ()
Przemysław Cieśluk - Renata Trzeszczkowska 3:2 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Samul 0:3 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Maciej Nowicki 3:1 ()
Karasiova/Żęgota - Trzeszczkowska/Samul 3:0 ()
Szermuszyn/Tereszkiewicz - Nizar/Nowicki 3:1 ()
5runda IATS Białystok - KTS Wysokie Mazowieckie II6:8
   Przemysław Cieśluk - Michał Puziński 0:3 ()
Maciej Żęgota - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Lizavieta Karasiova - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Jarosław Bielak 3:1 ()
Przemysław Cieśluk - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Maciej Żęgota - Michał Puziński 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Lizavieta Karasiova - Jarosław Bielak 3:1 ()
Przemysław Cieśluk - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Bielak 3:1 ()
Jarosław Szermuszyn - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Lizavieta Karasiova - Michał Puziński 2:3 ()
Karasiova/Żęgota - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
Cieśluk/Szermuszyn - Jabłoński/Bielak 1:3 ()
4runda ITelesalon - ATS Białystok6:8
   Wojciech Konończuk - Maciej Żęgota 0:3 ()
Adrian Kozaczuk - Lizavieta Karasiova 1:3 ()
Andrzej Konończuk - Jarosław Szermuszyn 1:3 ()
Robert Łupiński - Grzegorz Tereszkiewicz 3:0 ()
Wojciech Konończuk - Lizavieta Karasiova 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Maciej Żęgota 2:3 ()
Robert Łupiński - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Grzegorz Tereszkiewicz 3:0 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Jarosław Szermuszyn 1:3 ()
Andrzej Konończuk - Przemysław Cieśluk 0:3 ()
Adrian Kozaczuk - Grzegorz Tereszkiewicz 3:2 ()
Robert Łupiński - Lizavieta Karasiova 3:1 ()
Małaszkiewicz/Łupiński - Karasiova/Żęgota 0:3 ()
Kozaczuk/Konończuk - Cieśluk/Szermuszyn 3:2 ()
3runda IMłode Dojlidy - ATS Białystok5:9
   Konrad Gryk - Maciej Żęgota 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Lizavieta Karasiova 0:3 ()
Maciej Perkowski - Przemysław Cieśluk 3:2 ()
Filip Perkowski - Grzegorz Tereszkiewicz 3:1 ()
Konrad Gryk - Lizavieta Karasiova 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Maciej Żęgota 0:3 ()
Filip Perkowski - Przemysław Cieśluk 0:3 ()
Maciej Perkowski - Grzegorz Tereszkiewicz 3:0 ()
Konrad Gryk - Jarosław Szermuszyn 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Maciej Żęgota 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Grzegorz Tereszkiewicz 3:2 ()
Filip Perkowski - Lizavieta Karasiova 0:3 ()
Gryk/Perkowski - Karasiova/Żęgota 0:3 ()
Lewczuk/Perkowski - Cieśluk/Szermuszyn 0:3 ()
2runda IATS Białystok - Promień Mońki9:5
   Maciej Żęgota - Piotr Kolenda 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Jacek Cybulski 0:3 ()
Przemysław Cieśluk - Mariusz Tekień 0:3 ()
Lizavieta Karasiova - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Maciej Żęgota - Jacek Cybulski 2:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Piotr Kolenda 3:0 ()
Lizavieta Karasiova - Mariusz Tekień 3:1 ()
Przemysław Cieśluk - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Maciej Żęgota - Mariusz Tekień 3:2 ()
Przemysław Cieśluk - Piotr Kolenda 3:1 ()
Jarosław Szermuszyn - Zbigniew Cybulski 1:3 ()
Lizavieta Karasiova - Jacek Cybulski 3:0 ()
Karasiova/Żęgota - Cybulski/Kolenda 3:0 ()
Cieśluk/Szermuszyn - Cybulski/Tekień 1:3 ()
1runda IATS Białystok - Benetus9:5
   Lizavieta Karasiova - Dominik Rutkowski 3:2 ()
Maciej Żęgota - Adam Mońko 3:2 ()
Jarosław Szermuszyn - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Adam Radziejewski 3:2 ()
Maciej Żęgota - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Lizavieta Karasiova - Adam Mońko 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Adam Radziejewski 3:0 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 1:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Lizavieta Karasiova - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Adam Mońko 1:3 ()
Przemysław Cieśluk - Adam Radziejewski 3:0 ()
Tereszkiewicz/Żęgota - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
Karasiova/Cieśluk - Radziejewski/Mońko 3:1 ()

Klub: ATS Białystok
Osoba(y) kontakt.: Maciej Żęgota - 576087336
E-mail: maciej.zegota@gmail.com
Skad zespou X edycja 1 turniej 2018
Cieśluk Przemysław
Dyszkiewicz Karol
Karasiova Lizavieta
Porucznik Andrzej
Szermuszyn Jarosław
Tereszkiewicz Grzegorz
Żęgota Maciej
Pary deblowe X edycja 1 turniej 2018
Cieśluk Przemysław / Szermuszyn Jarosław
Karasiova Lizavieta / Cieśluk Przemysław
Karasiova Lizavieta / Żęgota Maciej
Szermuszyn Jarosław / Tereszkiewicz Grzegorz
Tereszkiewicz Grzegorz / Żęgota Maciej

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u