Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
18runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Leszek Team11:3
   Czesław Morzy - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Krzysztof Walko 3:1 ()
Jerzy Raimczuk - Leszek Korytkowski 1:3 ()
Czesław Morzy - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Jerzy Raimczuk - Krzysztof Walko 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Walko 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Aleksy Charkiewicz 3:2 ()
Mirosław Łukaszuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jerzy Raimczuk - Leszek Tomkiel 1:3 ()
Morzy/Zawadzki - Tomkiel/Walko 3:1 ()
Łukaszuk/Popławski - Charkiewicz/Korytkowski 3:0 ()
17runda ILeszek Team - Słowiki3:11
   Leszek Tomkiel - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Krzysztof Walko - Marian Zaniewski 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Krzysztof Walko - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Marian Zaniewski 2:3 ()
Leszek Tomkiel - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Łukasz Garbacik 3:2 ()
Aleksy Charkiewicz - Marian Zaniewski 1:3 ()
Krzysztof Walko - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Tomkiel/Walko - Garbacik/Łajewski 3:1 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Bielawski/Zaniewski 0:3 ()
16runda ILeszek Team - Promień Mońki4:10
   Leszek Tomkiel - Mariusz Tekień 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Kamil Purta 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Jacek Cybulski 2:3 ()
Krzysztof Walko - Piotr Kolenda 2:3 ()
Leszek Tomkiel - Kamil Purta 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Mariusz Tekień 0:3 ()
Krzysztof Walko - Jacek Cybulski 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Piotr Kolenda 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Jacek Cybulski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Mariusz Tekień 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Piotr Kolenda 3:2 ()
Krzysztof Walko - Kamil Purta 0:3 ()
Tomkiel/Walko - Purta/Tekień 0:3 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Cybulski/Kolenda 3:1 ()
15runda ILeszek Team - Perfekta6:8
   Aleksy Charkiewicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Leszek Tomkiel - Artur Liberacki 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Jerzy Aleksiuk 2:3 ()
Krzysztof Walko - Piotr Jończyk 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Artur Liberacki 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Adam Kurlenda 2:3 ()
Krzysztof Walko - Jerzy Aleksiuk 2:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Piotr Jończyk 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Leszek Tomkiel - Piotr Jończyk 0:3 ()
Krzysztof Walko - Artur Liberacki 3:2 ()
Tomkiel/Walko - Jończyk/Liberacki 1:3 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
12runda ILeszek Team - RODMAR8:6
   Aleksy Charkiewicz - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Cezary Stypułkowski 3:2 ()
Krzysztof Walko - Emanuel Lech 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Andrzej Stepanczenko 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Krzysztof Walko - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Emanuel Lech 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Emanuel Lech 0:3 ()
Krzysztof Walko - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Rodziewicz/Stepaczenko 3:2 ()
Tomkiel/Walko - Sidorowicz/Lech 2:3 ()
14runda IDream Team - Leszek Team14:0
   Adam Reucki - Adam Tomkiel 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Krzysztof Walko 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Adam Reucki - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Tomkiel 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Krzysztof Walko 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Adam Reucki - Krzysztof Walko 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Tomkiel 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Andrzej Antoniuk - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Antoniuk/Piotrowski - Tomkiel/Walko 3:1 ()
Reucki/Zdzienicki - Korytkowski/Tomkiel 3:0 ()
13runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Leszek Team7:7
   Jarosław Bielak - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Michał Puziński - Krzysztof Walko 3:1 ()
Jarosław Bielak - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Dariusz Jabłoński - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Michał Puziński - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Krzysztof Walko 3:0 ()
Jarosław Bielak - Leszek Tomkiel 2:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Dariusz Jabłoński - Krzysztof Walko 1:3 ()
Michał Puziński - Mirosław Jaroszuk 0:3 ()
Jabłoński/Bielak - Walko/Tomkiel 3:2 ()
Dąbrowski/Puziński - Charkiewicz/Jaroszuk 1:3 ()
11runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Leszek Team13:1
   Jakub Włostowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Patrycja Kostro - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Leszek Kostro - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Jakub Włostowski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Leszek Kostro - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Jakub Włostowski - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Patrycja Kostro - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Leszek Kostro - Adam Tomkiel 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Korytkowski/Tomkiel 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Jaroszuk/Tomkiel 3:1 ()
10runda ILeszek Team - D.B. 2:12
   Leszek Tomkiel - Łukasz Wołosowicz 1:3 ()
Adam Tomkiel - Damian Szyluk 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Bartłomiej Baruch 2:3 ()
Leszek Tomkiel - Damian Szyluk 0:3 ()
Adam Tomkiel - Łukasz Wołosowicz 3:2 ()
Mirosław Jaroszuk - Dariusz Czarnecki 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Bartłomiej Baruch 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Ryszard Woronowicz 3:0 ()
Adam Tomkiel - Bartłomiej Baruch 2:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Damian Szyluk 0:3 ()
Tomkiel/Tomkiel - Szyluk/Czarnecki 0:3 ()
Korytkowski/Jaroszuk - Baruch/Wołosowicz 2:3 ()
6runda IPerfekta - Leszek Team9:5
   Adam Kurlenda - Krzysztof Walko 3:0 ()
Artur Liberacki - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Piotr Jończyk - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Adam Tomkiel 1:3 ()
Artur Liberacki - Krzysztof Walko 3:0 ()
Adam Kurlenda - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Piotr Jończyk - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Aleksy Charkiewicz 1:3 ()
Piotr Jończyk - Krzysztof Walko 3:1 ()
Adam Kurlenda - Aleksy Charkiewicz 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Artur Liberacki - Adam Tomkiel 1:3 ()
Aleksiuk/Kurlenda - Charkiewicz/Jaroszuk 1:3 ()
Jończyk/Liberacki - Walko/Tomkiel 3:0 ()
9runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Leszek Team13:1
   Czesław Morzy - Adam Tomkiel 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Krzysztof Drozdowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Tomkiel 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Krzysztof Walko 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Walko 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Tomkiel/Tomkiel 3:0 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Korytkowski/Jaroszuk 3:0 ()
7runda IPromień Mońki - Leszek Team11:3
   Mateusz Purta - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Mariusz Tekień - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Kamil Purta - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Jacek Cybulski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Mariusz Tekień - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Mateusz Purta - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Kamil Purta - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jacek Cybulski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Piotr Kolenda - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Mateusz Purta - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Jacek Cybulski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Adam Tomkiel 3:1 ()
Purta/Purta - Charkiewicz/Jaroszuk 0:3 ()
Cybulski/Kolenda - Tomkiel/Tomkiel 3:2 ()
8runda ILeszek Team - Słowiki6:8
   Aleksy Charkiewicz - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Marian Zaniewski 0:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Słowik 3:0 ()
Aleksy Charkiewicz - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Adam Tomkiel - Marian Zaniewski 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Marek Słowik 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Marian Zaniewski 0:3 ()
Leszek Tomkiel - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Marek Słowik 3:0 ()
Adam Tomkiel - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Słowik/Łajewski 0:3 ()
Tomkiel/Tomkiel - Bielawski/Zaniewski 3:1 ()
5runda IDream Team - Leszek Team14:0
   Tadeusz Zdzienicki - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Konrad Gryk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Konrad Gryk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Konrad Gryk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Zdzienicki/Sieńczyło - Tomkiel/Tomkiel 3:1 ()
Gryk/Sawoniuk - Korytkowski/Jaroszuk 3:0 ()
4runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Leszek Team7:7
   Jarosław Bielak - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Dariusz Jabłoński - Adam Tomkiel 1:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Michał Puziński - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Jarosław Bielak - Adam Tomkiel 2:3 ()
Dariusz Jabłoński - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Michał Puziński - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Jarosław Bielak - Leszek Tomkiel 3:2 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Michał Puziński - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jabłoński/Bielak - Tomkiel/Tomkiel 3:1 ()
Dąbrowski/Puziński - Charkiewicz/Jaroszuk 0:3 ()
3runda IRODMAR - Leszek Team10:4
   Rafał Marczykowski - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Nizar Saidi - Adam Tomkiel 3:0 ()
Emanuel Lech - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Nizar Saidi - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Adam Tomkiel 3:1 ()
Emanuel Lech - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Emanuel Lech - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Rafał Marczykowski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Adam Tomkiel 0:3 ()
Nizar Saidi - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Stypułkowski/Marczykowski - Charkiewicz/Jaroszuk 3:2 ()
Sidorowicz/Lech - Tomkiel/Tomkiel 1:3 ()
2runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Leszek Team14:0
   Jakub Włostowski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Bartosz Kostro - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Patrycja Kostro - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Jakub Włostowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Adam Tomkiel 3:0 ()
Patrycja Kostro - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Jakub Włostowski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Adam Tomkiel 3:1 ()
Bartosz Kostro - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Tomkiel/Tomkiel 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Charkiewicz/Jaroszuk 3:0 ()
1runda ID.B. - Leszek Team14:0
   Jakub Fiedorczuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Damian Szyluk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Damian Szyluk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Szyluk/Czarnecki - Charkiewicz/Korytkowski 3:0 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Tomkiel/Tomkiel 3:0 ()

Klub: Leszek Team
Osoba(y) kontakt.: Leszek Korytkowski - 516091002
E-mail:
Skad zespou XI edycja
Charkiewicz Aleksy
Jaroszuk Mirosław
Korytkowski Leszek
Tomkiel Leszek
Tomkiel Adam
Walko Krzysztof
Pary deblowe XI edycja
Charkiewicz Aleksy / Jaroszuk Mirosław
Charkiewicz Aleksy / Korytkowski Leszek
Jaroszuk Mirosław / Tomkiel Leszek
Korytkowski Leszek / Tomkiel Adam
Korytkowski Leszek / Jaroszuk Mirosław
Tomkiel Adam / Tomkiel Leszek
Tomkiel Leszek / Walko Krzysztof
Walko Krzysztof / Tomkiel Adam

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u