Wyniki w sezonie 2022
KolejkaRundaMeczWynik
7runda ITopspin - Leszek Team10:4
   Wojciech Kownacki - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Rafał Misojed - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jarosław Krych - Dominik Bukłaho 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Edward Ejsmont 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Jarosław Krych - Edward Ejsmont 0:3 ()
Wojciech Kownacki - Dominik Bukłaho 3:2 ()
Jarosław Krych - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Rafał Misojed - Edward Ejsmont 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Misojed/Kownacki - Charkiewicz/Ejsmont 3:1 ()
Bielawski/Krych - Korytkowski/Bukłaho 0:3 ()
6runda IMorena - Leszek Team14:0
   Damian Szyluk - Krzysztof Walko 3:1 ()
Łukasz Garbacik - Adam Jaworski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Marian Zaniewski - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Jaworski 3:0 ()
Łukasz Garbacik - Krzysztof Walko 3:2 ()
Marian Zaniewski - Leszek Korytkowski 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Dominik Bukłaho 3:1 ()
Damian Szyluk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Krzysztof Walko 3:1 ()
Łukasz Garbacik - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Marian Zaniewski - Adam Jaworski 3:0 ()
Szyluk/Garbacik - Walko/Jaworski 3:0 ()
Zaniewski/Łajewski - Korytkowski/Bukłaho 3:0 ()
5runda ILeszek Team - Promień Mońki II5:9
   Krzysztof Walko - Karol Snopko 3:0 ()
Adam Jaworski - Jacek Kacperski 1:3 ()
Dominik Bukłaho - Krzysztof Dembowski 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Grzegorz Głodź 2:3 ()
Krzysztof Walko - Jacek Kacperski 3:0 ()
Adam Jaworski - Karol Snopko 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Krzysztof Dembowski 0:3 ()
Dominik Bukłaho - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Krzysztof Walko - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Dominik Bukłaho - Karol Snopko 1:3 ()
Adam Jaworski - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Jacek Kacperski 0:3 ()
Walko/Jaworski - Kacperski/Gawieńczyk 3:0 ()
Korytkowski/Bukłaho - Dembowski/Głódź 3:1 ()
4runda IKTS Wysokie Mazowieckie - Leszek Team12:2
   Michał Ignaczewski - Krzysztof Walko 3:1 ()
Bartosz Kostro - Adam Jaworski 3:0 ()
Michał Puziński - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Dominik Bukłaho 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Adam Jaworski 3:0 ()
Bartosz Wyrzykowski - Krzysztof Walko 0:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Michał Puziński - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Michał Puziński - Krzysztof Walko 2:3 ()
Bartosz Wyrzykowski - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Adam Jaworski 3:2 ()
Ignaczewski/Kostro - Walko/Jaworski 3:0 ()
Puziński/Wyrzykowski - Korytkowski/Bukłaho 3:0 ()
3runda IBenetus - Leszek Team13:1
   Dominik Rutkowski - Krzysztof Walko 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Adam Jaworski 3:0 ()
Adam Mońko - Dominik Bukłaho 2:3 ()
Robert Łupiński - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Adam Jaworski 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Krzysztof Walko 3:2 ()
Robert Łupiński - Dominik Bukłaho 3:1 ()
Adam Mońko - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Adam Mońko - Krzysztof Walko 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Robert Łupiński - Adam Jaworski 3:0 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Walko/Jaworski 3:2 ()
Łupiński/Mońko - Korytkowski/Bukłaho 3:0 ()
2runda IDream Team - Leszek Team14:0
   Radosław Połubiński - Krzysztof Walko 3:0 ()
Sebastian Borys - Adam Jaworski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Radosław Połubiński - Adam Jaworski 3:0 ()
Sebastian Borys - Krzysztof Walko 3:2 ()
Tadeusz Piotrowski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Radosław Połubiński - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Krzysztof Walko 3:0 ()
Sebastian Borys - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Adam Jaworski 3:0 ()
Połubiński/Czarnecki - Walko/Jaworski 3:0 ()
Piotrowski/Borys - Tomkiel/Korytkowski 3:0 ()
1runda ILeszek Team - Jaronati II9:5
   Krzysztof Walko - Maciej Kochański 3:0 ()
Adam Jaworski - Michał Szpak 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Marek Niczyporuk 3:1 ()
Leszek Tomkiel - Krzysztof Cymbor 3:1 ()
Krzysztof Walko - Michał Szpak 3:1 ()
Adam Jaworski - Maciej Kochański 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Marek Niczyporuk 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Krzysztof Cymbor 2:3 ()
Krzysztof Walko - Marek Niczyporuk 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Maciej Kochański 0:3 ()
Adam Jaworski - Dawid Gryc 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Michał Szpak 3:0 ()
Walko/Jaworski - Szpak/Kochański 3:1 ()
Tomkiel/Korytkowski - Cymbor/Gryc 3:0 ()

Klub: Leszek Team
Osoba(y) kontakt.: Leszek Korytkowski - 516091002
E-mail:
Skad zespou 2022
Bukłaho Dominik
Charkiewicz Aleksy
Ejsmont Edward
Jaworski Adam
Kogaczewski Aleksander
Korytkowski Leszek
Tomkiel Leszek
Walko Krzysztof
Pary deblowe 2022
Charkiewicz Aleksy / Ejsmont Edward
Korytkowski Leszek / Bukłaho Dominik
Tomkiel Leszek / Korytkowski Leszek
Walko Krzysztof / Jaworski Adam

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u