Wyniki w sezonie 2024
KolejkaRundaMeczWynik
6runda ILeszek Team - Mega Bizony6:8
   Aleksy Charkiewicz - Oliwier Kotowicz 0:3 ()
Krzysztof Walko - Jakub Buzun 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Albert Różański 0:3 ()
Adam Tomkiel - Szymon Toczyłowski 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Jakub Buzun 3:0 ()
Krzysztof Walko - Oliwier Kotowicz 3:1 ()
Adam Tomkiel - Albert Różański 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Szymon Toczyłowski 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Albert Różański 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Oliwier Kotowicz 0:3 ()
Krzysztof Walko - Szymon Toczyłowski 0:3 ()
Adam Tomkiel - Jakub Buzun 3:0 ()
Walko/Robakowski - Buzun/Różański 3:1 ()
Charkiewicz/Korytkowski - Toczyłowski/Kotowicz 1:3 ()
5runda ILuks Krynki STS - Leszek Team8:6
   Marcin Klejna - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Marcin Langer - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Piotr Klejna - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Piotr Kukisz - Krzysztof Walko 0:3 ()
Marcin Klejna - Adam Tomkiel 3:0 ()
Marcin Langer - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Piotr Kukisz - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Piotr Klejna - Krzysztof Walko 2:3 ()
Marcin Klejna - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Leonard Krysztopowicz - Aleksy Charkiewicz 1:3 ()
Marcin Langer - Krzysztof Walko 0:3 ()
Rafał Dargiewicz - Adam Tomkiel 2:3 ()
Langer/Krysztopowicz - Robakowski/Charkiewicz 3:2 ()
Klejna/Klejna - Jabłoński/Walko 3:0 ()
4runda ILeszek Team - Promień Mońki III8:6
   Adam Tomkiel - Andrzej Blaszko 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Łukasz Jeleniewski 3:0 ()
Leszek Korytkowski - Bogusław Sokołowski 0:3 ()
Edward Ejsmont - Marek Zajkowski 3:0 ()
Adam Tomkiel - Łukasz Jeleniewski 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Blaszko 1:3 ()
Edward Ejsmont - Bogusław Sokołowski 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Marek Zajkowski 3:1 ()
Adam Tomkiel - Bogusław Sokołowski 3:2 ()
Leszek Korytkowski - Andrzej Blaszko 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Marek Zajkowski 3:1 ()
Edward Ejsmont - Łukasz Jeleniewski 3:2 ()
Korytkowski/Tomkiel - Zajkowski/Blaszko 1:3 ()
Robakowski/Ejsmont - Jeleniewski/Sokołowski 3:1 ()
3runda IUKS Hetman Tykocin - Leszek Team4:10
   Karol Kunicki - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Sebastian Grabowski - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Andrzej Rakowicz - Adam Tomkiel 0:3 ()
Karol Kunicki - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Grzegorz Dąbrowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Andrzej Rakowicz - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Sebastian Grabowski - Adam Tomkiel 0:3 ()
Karol Kunicki - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Sebastian Grabowski - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Adam Tomkiel 0:3 ()
Roman Stachurski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Rakowicz/Grabowski - Robakowski/Charkiewicz 1:3 ()
Dąbrowski/Kunicki - Tomkiel/Jabłoński 3:1 ()
2runda ILeszek Team - Rodmar5:9
   Aleksy Charkiewicz - Jarosław Samul 3:1 ()
Krzysztof Walko - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Adam Tomkiel - Andrzej Romanowicz 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Leszek Korytkowski - Jarosław Samul 1:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Jarosław Samul 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Adam Tomkiel - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Walko/Robakowski - Samul/Rodziewicz 0:3 ()
Korytkowski/Tomkiel - Judzewicz/Romanowicz 0:3 ()

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u