Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IMłode Dojlidy - Domki - Altanki9:5
   Maciej Perkowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Filip Perkowski - Marek Jurowiec 3:1 ()
Konrad Gryk - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Maciej Perkowski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Adam Kurlenda 0:3 ()
Konrad Gryk - Marek Jurowiec 3:0 ()
Filip Perkowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Maciej Perkowski - Marek Jurowiec 2:3 ()
Filip Perkowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Konrad Gryk - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Gryk/Perkowski - Kurlenda/Judzewicz 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Jurowiec/Robakowski 3:1 ()
6runda IPromień Mońki - Domki - Altanki9:5
   Piotr Kolenda - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Adam Kurlenda 0:3 ()
Jacek Cybulski - Marek Jurowiec 3:0 ()
Piotr Kolenda - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Jacek Cybulski - Adam Kurlenda 0:3 ()
Zbigniew Cybulski - Marek Jurowiec 3:0 ()
Piotr Kolenda - Adam Kurlenda 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Mariusz Tekień - Marek Jurowiec 3:0 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Cybulski/Tekień - Jurowiec/Robakowski 3:0 ()
Cybulski/Kolenda - Kurlenda/Judzewicz 3:2 ()
5runda IBenetus - Domki - Altanki5:9
   Dominik Rutkowski - Adam Kurlenda 2:3 ()
Adam Mońko - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Hubert Gołaszewski - Marek Jurowiec 1:3 ()
Dominik Rutkowski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Adam Mońko - Adam Kurlenda 2:3 ()
Hubert Gołaszewski - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Marek Jurowiec 3:1 ()
Adam Radziejewski - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Adam Kurlenda 2:3 ()
Adam Mońko - Marek Jurowiec 3:2 ()
Hubert Gołaszewski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Kurlenda/Judzewicz 3:1 ()
Gołaszewski/Radziejewski - Jurowiec/Robakowski 1:3 ()
4runda IDomki - Altanki - RODMAR6:8
   Adam Kurlenda - Nizar Saidi 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Marek Jurowiec - Emanuel Lech 1:3 ()
Adam Kurlenda - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Nizar Saidi 3:1 ()
Marek Jurowiec - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Emanuel Lech 1:3 ()
Adam Kurlenda - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Nizar Saidi 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Emanuel Lech 0:3 ()
Marek Jurowiec - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Kurlenda/Judzewicz - Stepanczenko/Rodziewicz 3:2 ()
Jurowiec/Robakowski - Sidorowicz/Lech 2:3 ()
2runda IDomki - Altanki - Telesalon7:7
   Marek Jurowiec - Julia Filipowicz 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Adam Kurlenda - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Tomasz Postlep 2:3 ()
Marek Jurowiec - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Julia Filipowicz 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Adam Kurlenda - Tomasz Postlep 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Adam Kurlenda - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Postlep 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Kurlenda/Judzewicz - Konończuk/Filipowicz 3:0 ()
Aleksiuk/Jurowiec - Postlep/Małaszkiewicz 3:0 ()
3runda IDomki - Altanki - Promień Mońki II12:2
   Adam Kurlenda - Jacek Kacperski 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Mieczysław Gawieńczyk 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Krzysztof Dembowski 3:2 ()
Jerzy Aleksiuk - Jacek Kacperski 1:3 ()
Adam Kurlenda - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Marek Jurowiec - Krzysztof Dembowski 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Janusz Fiedorczuk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Jacek Kacperski 3:2 ()
Adam Kurlenda - Janusz Fiedorczuk 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Grzegorz Głodź 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Krzysztof Dembowski 3:1 ()
Kurlenda/Judzewicz - Głódź/Kacperski 3:2 ()
Aleksiuk/Jurowiec - Dembowski/Gawieńczyk 3:0 ()
1runda IDomki - Altanki - KZK Białystok13:1
   Adam Kurlenda - Adam Kulesza 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Krzysztof Kulesza 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Adam Kulesza 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Krzysztof Kulesza 3:2 ()
Marek Jurowiec - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Krzysztof Kulesza 3:1 ()
Marek Jurowiec - Adam Kulesza 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Tichoniuk 3:1 ()
Kurlenda/Judzewicz - Ostrowski/Tichoniuk 3:0 ()
Aleksiuk/Jurowiec - Kulesza/Kulesza 3:0 ()

Klub: Domki - Altanki
Osoba(y) kontakt.: Jarosław Judzewicz - 501 206 701
E-mail: JJJagab@yahoo.com
Skad zespou X edycja 2 turniej
Aleksiuk Jerzy
Judzewicz Jarosław
Jurowiec Marek
Kurlenda Adam
Robakowski Jarosław
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Aleksiuk Jerzy / Jurowiec Marek
Jurowiec Marek / Robakowski Jarosław
Kurlenda Adam / Judzewicz Jarosław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u