Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IDomki - Altanki - RKS Huwdu12:2
   Jarosław Judzewicz - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Marek Jurowiec - Michał Nosorowski 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Linowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Michał Nosorowski 3:1 ()
Marek Jurowiec - Tomasz Linowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Michał Nosorowski 3:0 ()
Marek Jurowiec - Piotr Nosorowski 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Linowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Judzewicz/Romanowicz - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
Jurowiec/Robakowski - Maciorowski/Nosorowski 3:0 ()
8runda IMłode Dojlidy - Domki - Altanki1:13
   Szymon Patejczuk - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Filip Perkowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Konrad Romanowicz - Marek Jurowiec 1:3 ()
Stanisław Komarowski - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Filip Perkowski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Stanisław Komarowski - Marek Jurowiec 1:3 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Marek Jurowiec 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Filip Perkowski - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
Komarowski/Romanowicz - Jurowiec/Robakowski 0:3 ()
7runda IDomki - Altanki - Telesalon8:6
   Jarosław Judzewicz - Tomasz Postlep 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Robert Łupiński 3:2 ()
Marek Jurowiec - Andrzej Konończuk 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Julia Filipowicz 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Robert Łupiński 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Postlep 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Marek Jurowiec - Julia Filipowicz 1:3 ()
Jarosław Judzewicz - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Tomasz Postlep 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Julia Filipowicz 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Robert Łupiński 0:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Łupiński/Postlep 3:0 ()
Jurowiec/Robakowski - Konończuk/Filipowicz 2:3 ()
5runda ITopspin Team - Domki - Altanki7:7
   Rafał Misojed - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Marek Jurowiec 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Rafał Misojed - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Mateusz Lewczuk - Marek Jurowiec 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Rafał Misojed - Marek Jurowiec 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Mateusz Lewczuk - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Lewczuk/Jachołkowski - Judzewicz/Romanowicz 2:3 ()
Misojed/Kownacki - Jurowiec/Robakowski 3:2 ()
6runda IDragon Białystok - Domki - Altanki11:3
   Adrian Kozaczuk - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Hubert Fechner - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Maciej Żęgota - Marek Jurowiec 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Hubert Fechner - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Marek Jurowiec 3:0 ()
Maciej Żęgota - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Marek Jurowiec 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Hubert Fechner - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Judzewicz/Romanowicz 3:2 ()
Wakuła/Żęgota - Jurowiec/Robakowski 3:0 ()
4runda IBenetus - Domki - Altanki10:4
   Dominik Rutkowski - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Adam Radziejewski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Marek Jurowiec 3:2 ()
Adam Mońko - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Dominik Rutkowski - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Adam Radziejewski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Adam Mońko - Marek Jurowiec 3:2 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Marek Jurowiec 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Adam Radziejewski - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Adam Mońko - Andrzej Romanowicz 3:1 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Judzewicz/Romanowicz 2:3 ()
Radziejewski/Mońko - Jurowiec/Robakowski 1:3 ()
3runda IDomki - Altanki - Promień Mońki II8:6
   Jarosław Judzewicz - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Jacek Kacperski 3:0 ()
Marek Jurowiec - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Radosław Adasiewicz 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Jacek Kacperski 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Grzegorz Głodź 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Krzysztof Dembowski 3:2 ()
Marek Jurowiec - Radosław Adasiewicz 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Radosław Adasiewicz 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Jacek Kacperski 0:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Dembowski/Głódź 3:0 ()
Jurowiec/Robakowski - Kacperski/Adasiewicz 0:3 ()
2runda IDomki - Altanki - KZK Białystok14:0
   Jarosław Judzewicz - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Adam Kulesza 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Adam Kulesza 3:0 ()
Marek Jurowiec - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Adam Kulesza 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Judzewicz/Romanowicz - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Jurowiec/Robakowski - Andrelczyk/Kulesza 3:0 ()
1runda IDomki - Altanki - KTS Wysokie Mazowieckie III11:3
   Jarosław Judzewicz - Artur Przeździecki 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Paweł Banasik 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Łukasz Piszczatowski 3:1 ()
Marek Jurowiec - Lech Szymczyński 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Paweł Banasik 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Artur Przeździecki 3:1 ()
Marek Jurowiec - Łukasz Piszczatowski 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Łukasz Piszczatowski 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Artur Przeździecki 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Lech Szymczyński 3:0 ()
Marek Jurowiec - Paweł Banasik 1:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Banasik/Przeździecki 3:0 ()
Jurowiec/Robakowski - Szymczyński/Piszczatowski 3:0 ()

Klub: Domki - Altanki
Osoba(y) kontakt.: Jarosław Judzewicz - 501 206 701
E-mail: JJJagab@yahoo.com
Skad zespou XI edycja
Judzewicz Jarosław
Jurowiec Marek
Robakowski Jarosław
Romanowicz Andrzej
Pary deblowe XI edycja
Judzewicz Jarosław / Romanowicz Andrzej
Jurowiec Marek / Robakowski Jarosław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u