Wyniki w sezonie IX edycja- 1 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
1playupRodmar - Domki - Altanki6:8
   Nizar Saidi - Adam Kurlenda 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Henryk Wijas 2:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Paweł Bieńkowski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Nizar Saidi - Henryk Wijas 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Adam Kurlenda 1:3 ()
Paweł Bieńkowski - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Nizar Saidi - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Cezary Stypułkowski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Aleksandra Ciołko - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Paweł Bieńkowski - Henryk Wijas 1:3 ()
Bieńkowski/Ciołko - Wijas/Kurlenda 1:3 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Judzewicz/Robakowski 3:1 ()
9runda IDream Team - Domki - Altanki13:1
   Bartosz Kostro - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Adam Reucki - Henryk Wijas 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Bartosz Kostro - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Henryk Wijas 3:2 ()
Tadeusz Piotrowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Bartosz Kostro - Henryk Wijas 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kostro/Reucki - Judzewicz/Robakowski 3:0 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Wijas/Kurlenda 3:0 ()
8runda INowa Prędkość - Domki - Altanki8:6
   Czesław Morzy - Henryk Wijas 3:0 ()
Paweł Żukowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Adam Kurlenda 3:1 ()
Paweł Żukowski - Henryk Wijas 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Czesław Morzy - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Henryk Wijas 2:3 ()
Paweł Żukowski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Morzy/Popławski - Wijas/Kurlenda 3:1 ()
Stepanczenko/Żukowski - Judzewicz/Robakowski 2:3 ()
7runda IDomki - Altanki - Benetus8:6
   Henryk Wijas - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Adam Kurlenda - Adam Radziejewski 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Arkadiusz Bilkiewicz 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Adam Mońko 3:0 ()
Henryk Wijas - Adam Radziejewski 3:1 ()
Adam Kurlenda - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Adam Mońko 3:2 ()
Henryk Wijas - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Adam Mońko 3:2 ()
Jarosław Judzewicz - Adam Radziejewski 3:0 ()
Wijas/Kurlenda - Bilkiewicz/Rutkowski 2:3 ()
Judzewicz/Robakowski - Radziejewski/Mońko 3:1 ()
6runda IKruki - Domki - Altanki10:4
   Michał Storonowicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Marcin Karwowski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Paweł Pośpiech - Henryk Wijas 3:1 ()
Robert Łupiński - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Michał Storonowicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Marcin Karwowski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Robert Łupiński - Henryk Wijas 3:0 ()
Paweł Pośpiech - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Michał Storonowicz - Henryk Wijas 1:3 ()
Paweł Pośpiech - Adam Kurlenda 2:3 ()
Marcin Karwowski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Robert Łupiński - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Karwowski/Storonowicz - Wijas/Kurlenda 3:1 ()
Łupiński/Pośpiech - Judzewicz/Robakowski 3:0 ()
5runda ID.B. - Domki - Altanki8:6
   Tadeusz Zdzienicki - Adam Kurlenda 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Henryk Wijas 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 2:3 ()
Ryszard Woronowicz - Henryk Wijas 0:3 ()
Bartłomiej Baruch - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Henryk Wijas 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Adam Kurlenda 3:1 ()
Damian Szyluk - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Baruch/Woronowicz - Wijas/Kurlenda 1:3 ()
Szyluk/Zdzienicki - Judzewicz/Robakowski 3:0 ()
4runda IMorena - Domki - Altanki10:4
   Stanisław Bielawski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Ernest Skowroński - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Henryk Wijas 3:0 ()
Marian Zaniewski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Ernest Skowroński - Adam Kurlenda 3:1 ()
Marian Zaniewski - Henryk Wijas 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Henryk Wijas 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Adam Kurlenda 2:3 ()
Ernest Skowroński - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Marian Zaniewski - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Skowroński/Łajewski - Wijas/Kurlenda 3:1 ()
Bielawski/Zaniewski - Judzewicz/Robakowski 3:0 ()
2runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Domki - Altanki14:0
   Mirosław Łukaszuk - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Kamil Małyszko - Adam Kurlenda 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Henryk Wijas 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Kamil Małyszko - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Kurlenda 3:2 ()
Krzysztof Drozdowski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Henryk Wijas 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Henryk Wijas 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Kurlenda 3:1 ()
Kamil Małyszko - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Judzewicz/Robakowski 3:0 ()
Czarnecki/Małyszko - Wijas/Kurlenda 3:0 ()
1runda IKTS Wysokie Mazowieckie - Domki - Altanki12:2
   Jakub Włostowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Paweł Piszczatowski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Bartosz Niemyjski - Henryk Wijas 3:0 ()
Jakub Ryszewski - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Jakub Ryszewski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Paweł Piszczatowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jakub Ryszewski - Henryk Wijas 0:3 ()
Bartosz Niemyjski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Jakub Włostowski - Henryk Wijas 3:1 ()
Bartosz Niemyjski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Paweł Piszczatowski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Jakub Włostowski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Piszczatowski/Włostowski - Wijas/Kurlenda 3:0 ()
Niemyjski/Ryszewski - Judzewicz/Robakowski 3:1 ()

Klub: Domki - Altanki
Osoba(y) kontakt.: Jarosław Judzewicz - 501 206 701
E-mail: JJJagab@yahoo.com
Skad zespou IX edycja- 1 turniej 2017
Judzewicz Jarosław
Kurlenda Adam
Robakowski Jarosław
Wijas Henryk
Pary deblowe IX edycja- 1 turniej 2017
Judzewicz Jarosław / Robakowski Jarosław
Wijas Henryk / Kurlenda Adam

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u