Wyniki w sezonie XII edycja
KolejkaRundaMeczWynik
1runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Domki - Altanki3:11
   Łukasz Piszczatowski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Paweł Banasik - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Artur Przeździecki - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Paweł Banasik - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Artur Przeździecki - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Łukasz Piszczatowski - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Paweł Banasik - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Artur Przeździecki - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Banasik/Przeździecki - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
Jabłoński/Piszczatowski - Bielawski/Robakowski 2:3 ()
9runda IDomki - Altanki - RKS Huwdu13:1
   Jarosław Judzewicz - Kacper Bajkowski 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Krzysztof Cymbor 3:2 ()
Stanisław Bielawski - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Szczepański 3:2 ()
Henryk Wijas - Krzysztof Cymbor 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Kacper Bajkowski 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Piotr Nosorowski 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Henryk Wijas - Piotr Nosorowski 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Kacper Bajkowski 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Krzysztof Cymbor 3:1 ()
Judzewicz/Romanowicz - Bajkowski/Cymbor 3:2 ()
Bielawski/Robakowski - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
8runda IDomki - Altanki - Topspin7:7
   Jarosław Judzewicz - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Rafał Misojed 3:2 ()
Stanisław Bielawski - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Grzegorz Ciuruk 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Rafał Misojed 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Grzegorz Ciuruk 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Rafał Misojed 0:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Ciuruk/Lewczuk 3:0 ()
Bielawski/Wijas - Misojed/Kownacki 1:3 ()
7runda IDomki - Altanki - Telesalon12:2
   Andrzej Romanowicz - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Robert Łupiński 3:0 ()
Henryk Wijas - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Konończuk 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Robert Łupiński 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Wojciech Konończuk 1:3 ()
Henryk Wijas - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Henryk Wijas - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Robert Łupiński 3:1 ()
Romanowicz/Wijas - Łupiński/Małaszkiewicz 3:0 ()
Bielawski/Robakowski - Konończuk/Konończuk 3:2 ()
6runda IJaronati - Domki - Altanki4:10
   Artur Górski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Tomasz Tichoniuk - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Daniel Gryc - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Artur Górski - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Emil Pogorzały - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Tomasz Tichoniuk - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Artur Górski - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Tomasz Tichoniuk - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Michał Szpak - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Gryc/Szermuszyn - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
Górski/Pogorzały - Bielawski/Robakowski 3:1 ()
5runda IDomki - Altanki - Sportowa Pułkowa14:0
   Jarosław Judzewicz - Jaromir Koziak 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Marcin Filochowski 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Rafał Krysztopa 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Mirosław Sakowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Marcin Filochowski 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Jaromir Koziak 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Rafał Krysztopa 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Mirosław Sakowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Rafał Krysztopa 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Jaromir Koziak 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Mirosław Sakowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Marcin Filochowski 3:0 ()
Judzewicz/Romanowicz - Filochowski/Koziak 3:0 ()
Bielawski/Robakowski - Krysztopa/Sakowski 3:0 ()
4runda IBenetus - Domki - Altanki8:6
   Adam Mońko - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Adam Mońko - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Adam Mońko - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Dominik Rutkowski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Mońko/Zdzienicki - Bielawski/Robakowski 3:2 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Judzewicz/Romanowicz 3:1 ()
3runda IDomki - Altanki - Promień Mońki II8:6
   Jarosław Judzewicz - Radosław Adasiewicz 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Jacek Kacperski 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Szymon Toczyłowski 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Jacek Kacperski 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Radosław Adasiewicz 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Szymon Toczyłowski 1:3 ()
Jarosław Judzewicz - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Radosław Adasiewicz 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Szymon Toczyłowski 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Bielawski/Robakowski - Dembowski/Głódź 3:0 ()
Judzewicz/Romanowicz - Kacperski/Adasiewicz 3:1 ()
2runda ILeszek Team - Domki - Altanki3:11
   Aleksy Charkiewicz - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Krzysztof Walko - Marek Jurowiec 1:3 ()
Adam Tomkiel - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Aleksy Charkiewicz - Marek Jurowiec 3:0 ()
Krzysztof Walko - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Adam Tomkiel - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Adam Tomkiel - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Krzysztof Walko - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Marek Jurowiec 3:2 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Judzewicz/Romanowicz 2:3 ()
Tomkiel/Walko - Bielawski/Robakowski 0:3 ()

Klub: Domki - Altanki
Osoba(y) kontakt.: Jarosław Judzewicz - 501 206 701
E-mail: JJJagab@yahoo.com
Skad zespou XII edycja
Bielawski Stanisław
Judzewicz Jarosław
Jurowiec Marek
Robakowski Jarosław
Romanowicz Andrzej
Wijas Henryk
Pary deblowe XII edycja
Bielawski Stanisław / Robakowski Jarosław
Bielawski Stanisław / Wijas Henryk
Judzewicz Jarosław / Romanowicz Andrzej
Romanowicz Andrzej / Wijas Henryk

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u