Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
5runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Promień Mońki14:0
   Jakub Włostowski - Piotr Kolenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Patrycja Kostro - Karol Sujata 3:0 ()
Leszek Kostro - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Jakub Włostowski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Kolenda 3:1 ()
Leszek Kostro - Karol Sujata 3:0 ()
Patrycja Kostro - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Karol Sujata 3:0 ()
Patrycja Kostro - Piotr Kolenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Leszek Kostro - Mariusz Tekień 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Tekień/Kolenda 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Cybulski/Sujata 3:0 ()
4runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - RODMAR10:4
   Bartosz Kostro - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Michał Ignaczewski - Nizar Saidi 3:0 ()
Patrycja Kostro - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Jakub Włostowski - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Nizar Saidi 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Rafał Marczykowski 2:3 ()
Jakub Włostowski - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Patrycja Kostro - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Patrycja Kostro - Rafał Marczykowski 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Nizar Saidi 3:1 ()
Włostowski/Kostro - Rodziewicz/Stypułkowski 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Marczykowski/Nizar 1:3 ()
3runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Perfekta14:0
   Jakub Włostowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Artur Liberacki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Leszek Kostro - Piotr Jończyk 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jakub Włostowski - Artur Liberacki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Piotr Jończyk 3:2 ()
Leszek Kostro - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Adam Kurlenda 3:1 ()
Jakub Włostowski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Leszek Kostro - Artur Liberacki 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Jończyk/Liberacki 3:0 ()
2runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Leszek Team14:0
   Jakub Włostowski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Bartosz Kostro - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Patrycja Kostro - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Jakub Włostowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Adam Tomkiel 3:0 ()
Patrycja Kostro - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Jakub Włostowski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Adam Tomkiel 3:1 ()
Bartosz Kostro - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Tomkiel/Tomkiel 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Charkiewicz/Jaroszuk 3:0 ()
1runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - KTS Wysokie Mazowieckie II14:0
   Jakub Włostowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Michał Puziński 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jarosław Bielak 3:0 ()
Leszek Kostro - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Jakub Włostowski - Michał Puziński 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Leszek Kostro - Jarosław Bielak 3:1 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Jakub Włostowski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Patrycja Kostro - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Leszek Kostro - Michał Puziński 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Jabłoński/Bielak 3:1 ()
Kostro/Ignaczewski - Dąbrowski/Puziński 3:2 ()

Klub: KTS Wysokie Mazowieckie I
Osoba(y) kontakt.: Zbigniew Piszczatowski - 698634302
E-mail: awyszomirska10@wp.pl
Skad zespou XI edycja
Ignaczewski Michał
Kostro Patrycja
Kostro Leszek
Kostro Bartosz
Włostowski Jakub
Pary deblowe XI edycja
Kostro Patrycja / Ignaczewski Michał
Włostowski Jakub / Kostro Bartosz
Włostowski Jakub / Kostro Leszek

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u