Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
6runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - AdlerAgro MOAK Wasilków11:3
   Leszek Kostro - Czesław Morzy 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Jakub Włostowski - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Leszek Kostro - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Czesław Morzy 3:1 ()
Jakub Włostowski - Piotr Szeparowicz 3:0 ()
Patrycja Kostro - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Leszek Kostro - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Patrycja Kostro - Czesław Morzy 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Jakub Włostowski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Szeparowicz/Popławski 3:1 ()
Włostowski/Kostro - Łukaszuk/Morzy 3:2 ()
5runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Dream Team10:4
   Jakub Włostowski - Maciej Sieńczyło 3:0 ()
Bartosz Kostro - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Patrycja Kostro - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Jakub Włostowski - Tadeusz Piotrowski 3:1 ()
Bartosz Kostro - Maciej Sieńczyło 3:0 ()
Patrycja Kostro - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Tadeusz Zdzienicki 1:3 ()
Jakub Włostowski - Jan Sawoniuk 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Maciej Sieńczyło 2:3 ()
Bartosz Kostro - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Patrycja Kostro - Tadeusz Piotrowski 3:2 ()
Włostowski/Kostro - Piotrowski/Zdzienicki 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Sawoniuk/Sieńczyło 3:0 ()
7runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - D.B. 10:4
   Jakub Włostowski - Dariusz Baruch 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Czarnecki 3:2 ()
Patrycja Kostro - Damian Szyluk 3:0 ()
Bartosz Kostro - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Jakub Włostowski - Dariusz Czarnecki 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Baruch 3:2 ()
Bartosz Kostro - Damian Szyluk 3:2 ()
Patrycja Kostro - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Jakub Włostowski - Damian Szyluk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Baruch 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Bartosz Kostro - Dariusz Czarnecki 3:1 ()
Włostowski/Kostro - Czarnecki/Baruch 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Fiedorczuk/Szyluk 0:3 ()
4runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Perfekta12:2
   Michał Ignaczewski - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Patrycja Kostro - Artur Liberacki 3:0 ()
Jakub Włostowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Leszek Kostro - Jarosław Wasilewski 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Artur Liberacki 3:1 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Piotr Jończyk 2:3 ()
Jakub Włostowski - Andrzej Choncer 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Jakub Włostowski - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Patrycja Kostro - Andrzej Choncer 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Artur Liberacki 3:2 ()
Kostro/Ignaczewski - Jończyk/Liberacki 2:3 ()
Włostowski/Kostro - Wakuła/Wasilewski 3:1 ()
3runda ISłowiki - KTS Wysokie Mazowieckie I4:10
   Jarosław Łajewski - Jakub Włostowski 0:3 ()
Hubert Fechner - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Ernest Skowroński - Patrycja Kostro 2:3 ()
Marian Zaniewski - Maciej Piszczatowski 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Michał Ignaczewski 2:3 ()
Hubert Fechner - Jakub Włostowski 0:3 ()
Marian Zaniewski - Patrycja Kostro 2:3 ()
Ernest Skowroński - Maciej Piszczatowski 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Patrycja Kostro 1:3 ()
Ernest Skowroński - Jakub Włostowski 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Maciej Piszczatowski 3:1 ()
Marian Zaniewski - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Skowroński/Łajewski - Kostro/Ignaczewski 3:0 ()
Bielawski/Zaniewski - Włostowski/Kostro 3:2 ()
2runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Leszek Team13:1
   Michał Ignaczewski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jakub Włostowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Adam Tomkiel 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Leszek Tomkiel 0:3 ()
Patrycja Kostro - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Patrycja Kostro - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jakub Włostowski - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Korytkowski/Jaroszuk 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Tomkiel/Tomkiel 3:1 ()
1runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - KTS Wysokie Mazowieckie II12:2
   Jakub Włostowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Patrycja Kostro - Jarosław Bielak 3:1 ()
Leszek Kostro - Michał Puziński 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Jakub Włostowski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Patrycja Kostro - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Sławomir Jarząbek - Michał Puziński 3:0 ()
Leszek Kostro - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Jakub Włostowski - Michał Puziński 3:0 ()
Leszek Kostro - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Jarosław Bielak 2:3 ()
Kostro/Włostowski - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
Kostro/Jarząbek - Jabłoński/Bielak 3:2 ()

Klub: KTS Wysokie Mazowieckie I
Osoba(y) kontakt.: Zbigniew Piszczatowski - 698634302
E-mail: awyszomirska10@wp.pl
Skad zespou X edycja 2 turniej
Ignaczewski Michał
Jarząbek Sławomir
Kostro Leszek
Kostro Patrycja
Kostro Bartosz
Piszczatowski Maciej
Włostowski Jakub
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Kostro Patrycja / Ignaczewski Michał
Kostro Leszek / Jarząbek Sławomir
Kostro Patrycja / Włostowski Jakub
Włostowski Jakub / Kostro Bartosz
Włostowski Jakub / Kostro Leszek

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u