Wyniki w sezonie X edycja 1 turniej 2018
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - RODMAR II14:0
   Jarosław Bielak - Nizar Saidi 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Jarosław Samul 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Maciej Nowicki 3:0 ()
Michał Puziński - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Jarosław Bielak - Jarosław Samul 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Nizar Saidi 3:0 ()
Michał Puziński - Maciej Nowicki 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Jarosław Bielak - Maciej Nowicki 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Nizar Saidi 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Michał Puziński - Jarosław Samul 3:0 ()
Jabłoński/Bielak - Trzeszczkowska/Samul 3:0 ()
Dąbrowski/Puziński - Nizar/Nowicki 3:0 ()
6runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Benetus10:4
   Jarosław Bielak - Hubert Gołaszewski 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Michał Puziński - Adam Radziejewski 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Hubert Gołaszewski 3:0 ()
Jarosław Bielak - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Adam Radziejewski 3:0 ()
Michał Puziński - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Hubert Gołaszewski 3:1 ()
Jarosław Bielak - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Michał Puziński - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Adam Radziejewski 3:2 ()
Jabłoński/Bielak - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Adam/Hubert 3:1 ()
5runda IATS Białystok - KTS Wysokie Mazowieckie II6:8
   Przemysław Cieśluk - Michał Puziński 0:3 ()
Maciej Żęgota - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Lizavieta Karasiova - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Jarosław Bielak 3:1 ()
Przemysław Cieśluk - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Maciej Żęgota - Michał Puziński 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Lizavieta Karasiova - Jarosław Bielak 3:1 ()
Przemysław Cieśluk - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Bielak 3:1 ()
Jarosław Szermuszyn - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Lizavieta Karasiova - Michał Puziński 2:3 ()
Karasiova/Żęgota - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
Cieśluk/Szermuszyn - Jabłoński/Bielak 1:3 ()
4runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Młode Dojlidy11:3
   Michał Puziński - Konrad Gryk 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Maciej Perkowski 3:0 ()
Jarosław Bielak - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Dariusz Jabłoński - Szymon Patejczuk 3:0 ()
Michał Puziński - Maciej Perkowski 3:1 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Konrad Gryk 2:3 ()
Dariusz Jabłoński - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Jarosław Bielak - Filip Perkowski 3:2 ()
Michał Puziński - Konrad Romanowicz 3:1 ()
Jarosław Bielak - Konrad Gryk 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Filip Perkowski 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Maciej Perkowski 3:1 ()
Dąbrowski/Puziński - Gryk/Perkowski 3:1 ()
Jabłoński/Bielak - Patejczuk/Perkowski 3:1 ()
3runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Promień Mońki8:6
   Arkadiusz Dąbrowski - Mariusz Tekień 2:3 ()
Michał Puziński - Jacek Cybulski 3:2 ()
Jarosław Bielak - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Dariusz Jabłoński - Krzysztof Dembowski 3:2 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jacek Cybulski 3:2 ()
Michał Puziński - Mariusz Tekień 3:2 ()
Dariusz Jabłoński - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Jarosław Bielak - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Jarosław Bielak - Mariusz Tekień 1:3 ()
Michał Puziński - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Jacek Cybulski 2:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Dembowski/Cybulski 2:3 ()
Jabłoński/Bielak - Cybulski/Tekień 1:3 ()
2runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - RODMAR10:4
   Arkadiusz Dąbrowski - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Michał Puziński - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Jarosław Bielak - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Michał Puziński - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Dariusz Jabłoński - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Jarosław Bielak - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Jarosław Bielak - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Michał Puziński - Andrzej Stepanczenko 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Stepanczenko/Romanowicz 3:0 ()
Jabłoński/Bielak - Rodziewicz/Stypułkowski 2:3 ()
1runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Telesalon9:5
   Arkadiusz Dąbrowski - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Michał Puziński - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Dariusz Jabłoński - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Jarosław Bielak - Robert Łupiński 1:3 ()
Michał Puziński - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Dariusz Jabłoński - Robert Łupiński 3:1 ()
Jarosław Bielak - Tomasz Postlep 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Tomasz Postlep 3:0 ()
Jarosław Bielak - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Michał Puziński - Robert Łupiński 3:1 ()
Dąbrowski/Puziński - Konończuk/Małaszkiewicz 3:0 ()
Jabłoński/Bielak - Kozaczuk/Postlep 1:3 ()

Klub: KTS Wysokie Mazowieckie II
Osoba(y) kontakt.: Zbigniew Piszczatowski - 698634302
E-mail:
Skad zespou X edycja 1 turniej 2018
Bielak Jarosław
Dąbrowski Arkadiusz
Jabłoński Dariusz
Kraszewski Damian
Przeździecki Artur
Puziński Michał
Szadkowski Paweł
Szymczyński Lech
Pary deblowe X edycja 1 turniej 2018
Dąbrowski Arkadiusz / Puziński Michał
Jabłoński Dariusz / Bielak Jarosław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u