Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
3runda ILeszek Team - KTS Wysokie Mazowieckie II6:8
   Adam Tomkiel - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Leszek Tomkiel - Jarosław Bielak 3:1 ()
Mirosław Jaroszuk - Michał Puziński 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Adam Tomkiel - Jarosław Bielak 3:2 ()
Leszek Tomkiel - Dariusz Jabłoński 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Michał Puziński 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Adam Tomkiel - Michał Puziński 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Dariusz Jabłoński 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Arkadiusz Dąbrowski 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Jarosław Bielak 3:0 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Dąbrowski/Puziński 3:1 ()
Tomkiel/Tomkiel - Jabłoński/Bielak 3:2 ()
2runda IDream Team - KTS Wysokie Mazowieckie II13:1
   Jan Sawoniuk - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Bielak 3:0 ()
Kamil Małyszko - Michał Puziński 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Michał Puziński 3:1 ()
Kamil Małyszko - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Michał Puziński 3:1 ()
Kamil Małyszko - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Małyszko/Piotrowski - Jabłoński/Bielak 3:1 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
1runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - KTS Wysokie Mazowieckie II12:2
   Jakub Włostowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Patrycja Kostro - Jarosław Bielak 3:1 ()
Leszek Kostro - Michał Puziński 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Jakub Włostowski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Patrycja Kostro - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Sławomir Jarząbek - Michał Puziński 3:0 ()
Leszek Kostro - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Jakub Włostowski - Michał Puziński 3:0 ()
Leszek Kostro - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Sławomir Jarząbek - Jarosław Bielak 2:3 ()
Kostro/Włostowski - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
Kostro/Jarząbek - Jabłoński/Bielak 3:2 ()

Klub: KTS Wysokie Mazowieckie II
Osoba(y) kontakt.: Zbigniew Piszczatowski - 698634302
E-mail:
Skad zespou X edycja 2 turniej
Bielak Jarosław
Dąbrowski Arkadiusz
Jabłoński Dariusz
Puziński Michał
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Dąbrowski Arkadiusz / Puziński Michał
Jabłoński Dariusz / Bielak Jarosław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u