Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - D.B. 10:4
   Jakub Włostowski - Jakub Fiedorczuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Czarnecki 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Damian Szyluk 3:1 ()
Leszek Kostro - Dariusz Baruch 3:2 ()
Jakub Włostowski - Dariusz Czarnecki 3:1 ()
Patrycja Kostro - Jakub Fiedorczuk 3:1 ()
Leszek Kostro - Damian Szyluk 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Baruch 3:2 ()
Jakub Włostowski - Damian Szyluk 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Jakub Fiedorczuk 3:0 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Baruch 2:3 ()
Leszek Kostro - Dariusz Czarnecki 1:3 ()
Włostowski/Kostro - Fiedorczuk/Baruch 3:1 ()
Kostro/Ignaczewski - Szyluk/Czarnecki 0:3 ()
8runda ID.B. - Dream Team11:3
   Damian Szyluk - Maciej Sieńczyło 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Tadeusz Zdzienicki 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Jan Sawoniuk 3:1 ()
Damian Szyluk - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Damian Szyluk - Tadeusz Zdzienicki 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Tadeusz Piotrowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Antoniuk/Sienczyło 3:0 ()
Szyluk/Czarnecki - Sawoniuk/Zdzienicki 0:3 ()
7runda ID.B. - KTS Wysokie Mazowieckie II10:4
   Jakub Fiedorczuk - Michał Puziński 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Bielak 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Michał Puziński 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Bielak 3:0 ()
Damian Szyluk - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Damian Szyluk - Michał Puziński 2:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Arkadiusz Dąbrowski 2:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
Szyluk/Czarnecki - Jabłoński/Bielak 3:0 ()
6runda ID.B. - RODMAR8:6
   Jakub Fiedorczuk - Rafał Marczykowski 1:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Cezary Stypułkowski 3:2 ()
Damian Szyluk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Dariusz Baruch - Nizar Saidi 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Dariusz Baruch - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Damian Szyluk - Nizar Saidi 2:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Damian Szyluk - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Nizar Saidi 3:0 ()
Dariusz Baruch - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Baruch/Szyluk - Rodziewicz/Sidorowicz 3:0 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Marczykowski/Nizar 0:3 ()
5runda ID.B. - AdlerAgro MOAK Wasilków8:6
   Jakub Fiedorczuk - Czesław Morzy 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Damian Szyluk - Mirosław Łukaszuk 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Krzysztof Drozdowski 2:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Czesław Morzy 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Damian Szyluk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Damian Szyluk - Czesław Morzy 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Łukaszuk/Drozdowski 1:3 ()
Szyluk/Czarnecki - Szeparowicz/Morzy 3:1 ()
4runda ID.B. - Słowiki12:2
   Jakub Fiedorczuk - Marek Słowik 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Stanisław Bielawski 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Damian Szyluk - Marian Zaniewski 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Marek Słowik 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Marek Słowik 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Marian Zaniewski 3:1 ()
Damian Szyluk - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Słowik/Łajewski 3:0 ()
Szyluk/Czarnecki - Bielawski/Zaniewski 3:2 ()
3runda ID.B. - Promień Mońki13:1
   Jakub Fiedorczuk - Piotr Kolenda 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Mariusz Tekień 3:1 ()
Damian Szyluk - Karol Sujata 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Zbigniew Cybulski 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Mariusz Tekień 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Kolenda 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Karol Sujata 3:2 ()
Damian Szyluk - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Karol Sujata 3:0 ()
Damian Szyluk - Piotr Kolenda 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Mariusz Tekień 3:1 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Tekień/Kolenda 3:2 ()
Szyluk/Czarnecki - Cybulski/Sujata 3:0 ()
2runda ID.B. - Perfekta11:3
   Jakub Fiedorczuk - Artur Liberacki 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Kurlenda 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Damian Szyluk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Artur Liberacki 3:1 ()
Damian Szyluk - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Artur Liberacki 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Jończyk 3:2 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 3:2 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Jończyk/Liberacki 0:3 ()
Szyluk/Czarnecki - Aleksiuk/Kurlenda 3:0 ()
1runda ID.B. - Leszek Team14:0
   Jakub Fiedorczuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Leszek Korytkowski 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Damian Szyluk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Damian Szyluk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Szyluk/Czarnecki - Charkiewicz/Korytkowski 3:0 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Tomkiel/Tomkiel 3:0 ()

Klub: D.B.
Osoba(y) kontakt.: Ryszard Woronowicz - 502385462
E-mail: rworonowicz@bosir.bialystok.pl
Skad zespou XI edycja
Baruch Dariusz
Czarnecki Dariusz
Fiedorczuk Jakub
Szyluk Damian
Wołosowicz Łukasz
Woronowicz Ryszard
Pary deblowe XI edycja
Baruch Dariusz / Szyluk Damian
Fiedorczuk Jakub / Baruch Dariusz
Szyluk Damian / Czarnecki Dariusz
Wołosowicz Łukasz / Fiedorczuk Jakub

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u