Wyniki w sezonie X edycja 1 turniej 2018
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IDream Team - D.B. 11:3
   Maciej Sieńczyło - Dariusz Baruch 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Bartłomiej Baruch 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Tadeusz Zdzienicki 0:3 ()
Andrzej Antoniuk - Damian Szyluk 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Bartłomiej Baruch 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Baruch 3:1 ()
Andrzej Antoniuk - Tadeusz Zdzienicki 3:2 ()
Jacek Sieńczyło - Damian Szyluk 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Dariusz Baruch 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Damian Szyluk 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Bartłomiej Baruch 3:1 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Baruch/Zdzienicki 3:2 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Szyluk/Baruch 3:0 ()
5runda ID.B. - Perfekta11:3
   Jakub Juchniewicz - Łukasz Wołosowicz 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Piotr Jończyk 3:0 ()
Damian Szyluk - Artur Liberacki 3:0 ()
Dariusz Baruch - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Jakub Juchniewicz - Piotr Jończyk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Łukasz Wołosowicz 3:0 ()
Dariusz Baruch - Artur Liberacki 3:0 ()
Damian Szyluk - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Jakub Juchniewicz - Artur Liberacki 3:0 ()
Damian Szyluk - Łukasz Wołosowicz 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Dariusz Baruch - Andrzej Choncer 3:0 ()
Zdzienicki/Juchniewicz - Jończyk/Liberacki 1:3 ()
Baruch/Szyluk - Wakuła/Wołosowicz 3:0 ()
6runda ID.B. - KTS Wysokie Mazowieckie 6:8
   Jakub Juchniewicz - Zbigniew Prużanin 3:1 ()
Damian Szyluk - Leszek Kostro 2:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Patrycja Kostro 1:3 ()
Dariusz Baruch - Maciej Piszczatowski 3:2 ()
Damian Szyluk - Zbigniew Prużanin 0:3 ()
Jakub Juchniewicz - Leszek Kostro 2:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Maciej Piszczatowski 0:3 ()
Dariusz Baruch - Patrycja Kostro 2:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Zbigniew Prużanin 0:3 ()
Jakub Juchniewicz - Patrycja Kostro 3:1 ()
Dariusz Baruch - Leszek Kostro 3:0 ()
Damian Szyluk - Maciej Piszczatowski 3:0 ()
Zdzienicki/Juchniewicz - Prużanin/Kostro 1:3 ()
Baruch/Szyluk - Kostro/Piszczatowski 3:0 ()
4runda ID.B. - AdlerAgro MOAK Wasilków9:5
   Jakub Juchniewicz - Michał Storonowicz 3:0 ()
Damian Szyluk - Czesław Morzy 1:3 ()
Dariusz Baruch - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Damian Szyluk - Michał Storonowicz 0:3 ()
Jakub Juchniewicz - Czesław Morzy 3:0 ()
Dariusz Baruch - Mirosław Łukaszuk 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Krzysztof Drozdowski 3:1 ()
Dariusz Baruch - Michał Storonowicz 3:2 ()
Jakub Juchniewicz - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Czesław Morzy 3:1 ()
Damian Szyluk - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Baruch/Szyluk - Morzy/Storonowicz 0:3 ()
Zdzienicki/Juchniewicz - Drozdowski/Łukaszuk 3:1 ()
3runda ID.B. - Domki - Altanki12:2
   Tadeusz Zdzienicki - Marek Jurowiec 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 2:3 ()
Jakub Juchniewicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Damian Szyluk - Marek Jurowiec 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jakub Juchniewicz - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Dariusz Baruch - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jakub Juchniewicz - Marek Jurowiec 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Adam Kurlenda 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Zdzienicki/Juchniewicz - Judzewicz/Robakowski 3:0 ()
Baruch/Szyluk - Jurowiec/Kurlenda 3:1 ()
2runda ID.B. - Słowiki12:2
   Jakub Juchniewicz - Dariusz Czarnecki 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Dariusz Baruch - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Marian Zaniewski 3:1 ()
Jakub Juchniewicz - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Marek Słowik 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Marian Zaniewski 3:1 ()
Jakub Juchniewicz - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Dariusz Czarnecki 3:0 ()
Damian Szyluk - Marian Zaniewski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Zdzienicki/Juchniewicz - Zaniewski/Łajewski 3:0 ()
Szyluk/Baruch - Czarnecki/Bielawski 2:3 ()
1runda ID.B. - Leszek Team14:0
   Jakub Juchniewicz - Adam Tomkiel 3:0 ()
Dariusz Baruch - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Damian Szyluk - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Jakub Juchniewicz - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Dariusz Baruch - Adam Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Jakub Juchniewicz - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Tomkiel 3:0 ()
Dariusz Baruch - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Zdzienicki/Juchniewicz - Tomkiel/Tomkiel 3:0 ()
Szyluk/Baruch - Charkiewicz/Jaroszuk 3:2 ()

Klub: D.B.
Osoba(y) kontakt.: Ryszard Woronowicz - 502385462
E-mail: rworonowicz@bosir.bialystok.pl
Skad zespou X edycja 1 turniej 2018
Baruch Dariusz
Baruch Bartłomiej
Fiedorczuk Jakub
Juchniewicz Jakub
Lech Emanuel
Szyluk Damian
Woronowicz Ryszard
Zdzienicki Tadeusz
Pary deblowe X edycja 1 turniej 2018
Baruch Dariusz / Zdzienicki Tadeusz
Baruch Dariusz / Szyluk Damian
Szyluk Damian / Baruch Bartłomiej
Zdzienicki Tadeusz / Juchniewicz Jakub

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u