Wyniki w sezonie XII edycja
KolejkaRundaMeczWynik
5runda ID.B. - AdlerAgro MOAK Wasilków5:9
   Jakub Fiedorczuk - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Bartłomiej Baruch - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Damian Szyluk - Czesław Morzy 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Piotr Szeparowicz 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Damian Szyluk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Bartłomiej Baruch - Czesław Morzy 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Damian Szyluk - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Łukaszuk/Popławski 3:2 ()
Szyluk/Baruch - Szeparowicz/Morzy 1:3 ()
6runda ID.B. - RODMAR5:9
   Damian Szyluk - Adam Reucki 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Marek Rodziewicz 3:2 ()
Bartłomiej Baruch - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Emanuel Lech 0:3 ()
Damian Szyluk - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Reucki 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Bartłomiej Baruch - Emanuel Lech 1:3 ()
Damian Szyluk - Rafał Marczykowski 0:3 ()
Bartłomiej Baruch - Adam Reucki 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Emanuel Lech 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Baruch/Wołosowicz - Marczykowski/Sidorowicz 3:0 ()
Fiedorczuk/Szyluk - Rodziewicz/Reucki 3:2 ()
9runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - D.B. 14:0
   Jakub Włostowski - Łukasz Wołosowicz 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Bartłomiej Baruch 3:2 ()
Leszek Kostro - Damian Szyluk 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Ryszard Woronowicz 3:1 ()
Jakub Włostowski - Bartłomiej Baruch 3:2 ()
Michał Ignaczewski - Łukasz Wołosowicz 3:2 ()
Maciej Piszczatowski - Damian Szyluk 3:2 ()
Leszek Kostro - Ryszard Woronowicz 3:0 ()
Jakub Włostowski - Damian Szyluk 3:0 ()
Leszek Kostro - Łukasz Wołosowicz 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Ryszard Woronowicz 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Bartłomiej Baruch 3:2 ()
Włostowski/Kostro - Baruch/Wołosowicz 3:1 ()
Ignaczewski/Piszczatowski - Szyluk/Woronowicz 3:0 ()
8runda ID.B. - Dream Team9:5
   Jakub Fiedorczuk - Witalij Nechwedowicz 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Filip Perkowski 0:3 ()
Damian Szyluk - Maciej Perkowski 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Zuzanna Borek 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Filip Perkowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Witalij Nechwedowicz 2:3 ()
Bartłomiej Baruch - Maciej Perkowski 3:2 ()
Damian Szyluk - Zuzanna Borek 2:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Maciej Perkowski 3:0 ()
Damian Szyluk - Witalij Nechwedowicz 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Zuzanna Borek 0:3 ()
Bartłomiej Baruch - Filip Perkowski 3:0 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Borek/Perkowski 3:0 ()
Szyluk/Baruch - Nechwedowicz/Perkowski 3:1 ()
7runda ID.B. - KTS Wysokie Mazowieckie II14:0
   Bartłomiej Baruch - Jarosław Bielak 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Sławomir Kostrzyński 3:0 ()
Damian Szyluk - Michał Puziński 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Jarosław Bielak 3:0 ()
Damian Szyluk - Sławomir Kostrzyński 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Michał Puziński 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Sławomir Kostrzyński 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Jarosław Bielak 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Michał Puziński 3:0 ()
Damian Szyluk - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Baruch/Wołosowicz - Bielak/Dąbrowski 3:0 ()
Szyluk/Czarnecki - Kostrzyński/Puziński 3:0 ()
4runda ID.B. - Słowiki11:3
   Jakub Fiedorczuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Marian Zaniewski 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Tomkiel 2:3 ()
Bartłomiej Baruch - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Marian Zaniewski 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Szyluk/Baruch - Tomkiel/Zaniewski 2:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Garbacik/Łajewski 1:3 ()
3runda ID.B. - Promień Mońki7:7
   Jakub Fiedorczuk - Mariusz Tekień 3:0 ()
Damian Szyluk - Piotr Kolenda 2:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Kamil Purta 1:3 ()
Ryszard Woronowicz - Jacek Cybulski 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Piotr Kolenda 3:0 ()
Damian Szyluk - Mariusz Tekień 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Kamil Purta 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Jacek Cybulski 3:2 ()
Jakub Fiedorczuk - Kamil Purta 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Mariusz Tekień 3:2 ()
Damian Szyluk - Jacek Cybulski 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Piotr Kolenda 0:3 ()
Szyluk/Woronowicz - Cybulski/Kolenda 0:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Purta/Tekień 1:3 ()
2runda ID.B. - Perfekta10:4
   Jakub Fiedorczuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Jerzy Aleksiuk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Jończyk 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Adam Kurlenda 3:2 ()
Damian Szyluk - Andrzej Choncer 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Andrzej Choncer 3:1 ()
Damian Szyluk - Piotr Jończyk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Kurlenda 3:2 ()
Szyluk/Czarnecki - Jończyk/Kurlenda 3:2 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Aleksiuk/Choncer 3:1 ()
1runda IDragon Białystok - D.B. 2:12
   Jarosław Wasilewski - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Maciej Żęgota - Łukasz Wołosowicz 3:0 ()
Hubert Fechner - Damian Szyluk 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Jarosław Wasilewski - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Maciej Żęgota - Jakub Fiedorczuk 1:3 ()
Dariusz Wakuła - Damian Szyluk 3:1 ()
Hubert Fechner - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Jarosław Wasilewski - Damian Szyluk 0:3 ()
Hubert Fechner - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Maciej Żęgota - Dariusz Czarnecki 1:3 ()
Dariusz Wakuła - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Fechner/Wasilewski - Szyluk/Czarnecki 0:3 ()
Wakuła/Żęgota - Wołosowicz/Fiedorczuk 1:3 ()

Klub: D.B.
Osoba(y) kontakt.: Ryszard Woronowicz - 502385462
E-mail: rworonowicz@bosir.bialystok.pl
Skad zespou XII edycja
Baruch Bartłomiej
Czarnecki Dariusz
Fiedorczuk Jakub
Szyluk Damian
Wołosowicz Łukasz
Woronowicz Ryszard
Pary deblowe XII edycja
Baruch Bartłomiej / Wołosowicz Łukasz
Fiedorczuk Jakub / Szyluk Damian
Szyluk Damian / Baruch Bartłomiej
Szyluk Damian / Czarnecki Dariusz
Szyluk Damian / Woronowicz Ryszard
Wołosowicz Łukasz / Fiedorczuk Jakub

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u