Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
3runda IMłode Dojlidy - RODMAR6:8
   Konrad Gryk - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Maciej Perkowski - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Filip Perkowski - Emanuel Lech 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Nizar Saidi 1:3 ()
Konrad Gryk - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Maciej Perkowski - Tomasz Piskorz 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Emanuel Lech 0:3 ()
Filip Perkowski - Nizar Saidi 3:0 ()
Konrad Gryk - Emanuel Lech 2:3 ()
Filip Perkowski - Tomasz Piskorz 3:1 ()
Konrad Romanowicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Gryk/Perkowski - Nizar/Piskorz 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Sidorowicz/Lech 3:2 ()
2runda IMłode Dojlidy - Promień Mońki II14:0
   Maciej Perkowski - Jacek Kacperski 3:1 ()
Konrad Gryk - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Filip Perkowski - Mieczysław Gawieńczyk 3:0 ()
Konrad Gryk - Jacek Kacperski 3:0 ()
Maciej Perkowski - Krzysztof Dembowski 3:1 ()
Szymon Patejczuk - Janusz Fiedorczuk 3:1 ()
Filip Perkowski - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Jacek Kacperski 3:0 ()
Maciej Perkowski - Grzegorz Głodź 3:2 ()
Filip Perkowski - Krzysztof Dembowski 3:1 ()
Konrad Gryk - Janusz Fiedorczuk 3:0 ()
Gryk/Perkowski - Gawieńczyk/Kacperski 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Dembowski/Głódź 3:2 ()
1runda IMłode Dojlidy - Telesalon10:4
   Konrad Gryk - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Maciej Perkowski - Wojciech Konończuk 3:2 ()
Filip Perkowski - Julia Filipowicz 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Konrad Gryk - Tomasz Postlep 3:0 ()
Maciej Perkowski - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Julia Filipowicz 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Konrad Gryk - Julia Filipowicz 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Maciej Perkowski - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Tomasz Postlep 3:1 ()
Gryk/Perkowski - Konończuk/Kozaczuk 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Konończuk/Filipowicz 3:2 ()

Klub: Młode Dojlidy
Osoba(y) kontakt.: Grzegorz Gryk - 600071228
E-mail:
Skad zespou X edycja 2 turniej
Gryk Konrad
Patejczuk Szymon
Perkowski Filip
Perkowski Maciej
Romanowicz Konrad
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Gryk Konrad / Perkowski Maciej
Patejczuk Szymon / Perkowski Filip

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u