Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
11runda IMłode Dojlidy - Topspin Team7:7
   Konrad Romanowicz - Maciej Szanciło 2:3 ()
Filip Perkowski - Rafał Misojed 1:3 ()
Maciej Perkowski - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Szymon Toczyłowski - Rafał Misojed 1:3 ()
Filip Perkowski - Maciej Szanciło 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Maciej Perkowski - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Szymon Toczyłowski - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Maciej Perkowski - Maciej Szanciło 3:1 ()
Filip Perkowski - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Rafał Misojed 3:2 ()
Perkowski/Romanowicz - Misojed/Kownacki 1:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Lewczuk/Szanciło 3:0 ()
6runda IMłode Dojlidy - Telesalon7:7
   Szymon Patejczuk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Maciej Perkowski - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Filip Perkowski - Julia Filipowicz 3:2 ()
Konrad Romanowicz - Robert Łupiński 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Maciej Perkowski - Tomasz Postlep 0:3 ()
Konrad Romanowicz - Julia Filipowicz 1:3 ()
Filip Perkowski - Robert Łupiński 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Julia Filipowicz 2:3 ()
Filip Perkowski - Tomasz Postlep 3:2 ()
Maciej Perkowski - Robert Łupiński 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Łupiński/Małaszkiewicz 3:0 ()
Perkowski/Romanowicz - Konończuk/Filipowicz 1:3 ()
7runda IPromień Mońki II - Młode Dojlidy8:6
   Radosław Adasiewicz - Szymon Patejczuk 3:1 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Stanisław Komarowski 3:0 ()
Jacek Kacperski - Filip Perkowski 1:3 ()
Grzegorz Głodź - Konrad Romanowicz 1:3 ()
Radosław Adasiewicz - Stanisław Komarowski 3:0 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Szymon Patejczuk 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Filip Perkowski 0:3 ()
Jacek Kacperski - Konrad Romanowicz 3:2 ()
Radosław Adasiewicz - Filip Perkowski 3:1 ()
Jacek Kacperski - Szymon Patejczuk 2:3 ()
Krzysztof Dembowski - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Stanisław Komarowski 2:3 ()
Kacperski/Adasiewicz - Komarowski/Romanowicz 3:2 ()
Dembowski/Głódź - Patejczuk/Perkowski 1:3 ()
9runda IMłode Dojlidy - Benetus4:10
   Konrad Romanowicz - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Hubert Gołaszewski 3:0 ()
Stanisław Komarowski - Adam Mońko 0:3 ()
Filip Perkowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Hubert Gołaszewski 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Filip Perkowski - Adam Mońko 2:3 ()
Stanisław Komarowski - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Konrad Romanowicz - Adam Mońko 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Filip Perkowski - Hubert Gołaszewski 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Bilkiewicz/Rutkowski 2:3 ()
Komarowski/Romanowicz - Gołaszewski/Mońko 0:3 ()
8runda IMłode Dojlidy - Domki - Altanki1:13
   Szymon Patejczuk - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Filip Perkowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Konrad Romanowicz - Marek Jurowiec 1:3 ()
Stanisław Komarowski - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Filip Perkowski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Stanisław Komarowski - Marek Jurowiec 1:3 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Marek Jurowiec 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Filip Perkowski - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
Komarowski/Romanowicz - Jurowiec/Robakowski 0:3 ()
5runda IMłode Dojlidy - KZK Białystok12:2
   Szymon Patejczuk - Tomasz Tichoniuk 3:1 ()
Maciej Perkowski - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Filip Perkowski - Jarosław Andrelczyk 3:1 ()
Szymon Patejczuk - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Maciej Perkowski - Tomasz Tichoniuk 2:3 ()
Filip Perkowski - Wojciech Kozłowski 3:1 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Wojciech Kozłowski 3:1 ()
Stanisław Komarowski - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Maciej Perkowski - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Filip Perkowski - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Perkowski/Romanowicz - Andrelczyk/Kozłowski 3:0 ()
4runda IMłode Dojlidy - Dragon Białystok1:13
   Szymon Patejczuk - Maciej Żęgota 0:3 ()
Filip Perkowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Maciej Perkowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Hubert Fechner 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Filip Perkowski - Maciej Żęgota 0:3 ()
Konrad Romanowicz - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Maciej Perkowski - Hubert Fechner 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Filip Perkowski - Hubert Fechner 3:2 ()
Konrad Romanowicz - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Wakuła/Żęgota 2:3 ()
Perkowski/Romanowicz - Kozaczuk/Fechner 0:3 ()
3runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Młode Dojlidy5:9
   Paweł Banasik - Filip Perkowski 0:3 ()
Artur Przeździecki - Maciej Perkowski 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Konrad Romanowicz 2:3 ()
Jakub Ryszewski - Stanisław Komarowski 2:3 ()
Paweł Banasik - Maciej Perkowski 2:3 ()
Artur Przeździecki - Filip Perkowski 0:3 ()
Paweł Banasik - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Łukasz Piszczatowski - Filip Perkowski 3:2 ()
Artur Przeździecki - Stanisław Komarowski 3:0 ()
Jakub Ryszewski - Maciej Perkowski 2:3 ()
Jakub Ryszewski - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Łukasz Piszczatowski - Stanisław Komarowski 3:0 ()
Banasik/Przeździecki - Perkowski/Perkowski 0:3 ()
Ryszewski/Piszczatowski - Komarowski/Romanowicz 2:3 ()
2runda IMłode Dojlidy - Topspin Team10:4
   Konrad Romanowicz - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Maciej Perkowski - Maciej Szanciło 3:0 ()
Filip Perkowski - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Rafał Misojed 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Maciej Szanciło 3:2 ()
Maciej Perkowski - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Filip Perkowski - Rafał Misojed 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Filip Perkowski - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Maciej Perkowski - Rafał Misojed 3:2 ()
Szymon Patejczuk - Maciej Szanciło 3:0 ()
Perkowski/Romanowicz - Misojed/Kownacki 3:2 ()
Patejczuk/Perkowski - Lewczuk/Szanciło 3:1 ()
1runda IMłode Dojlidy - RKS Huwdu12:2
   Szymon Patejczuk - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Maciej Perkowski - Tomasz Linowski 3:0 ()
Stanisław Komarowski - Łukasz Maciorowski 3:2 ()
Szymon Patejczuk - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Piotr Nosorowski 1:3 ()
Stanisław Komarowski - Tomasz Linowski 3:2 ()
Maciej Perkowski - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Michał Nosorowski 3:0 ()
Maciej Perkowski - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Stanisław Komarowski - Tomasz Szczepański 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
Perkowski/Komarowski - Maciorowski/Linowski 3:2 ()

Klub: Młode Dojlidy
Osoba(y) kontakt.: Bartłomiej Perkowski - 602343777
E-mail:
Skad zespou XI edycja
Komarowski Stanisław
Patejczuk Szymon
Perkowski Filip
Perkowski Maciej
Romanowicz Konrad
Toczyłowski Szymon
Pary deblowe XI edycja
Komarowski Stanisław / Romanowicz Konrad
Patejczuk Szymon / Perkowski Filip
Perkowski Maciej / Romanowicz Konrad
Perkowski Filip / Perkowski Maciej
Perkowski Maciej / Komarowski Stanisław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u