Wyniki w sezonie X edycja 1 turniej 2018
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - RODMAR II14:0
   Jarosław Bielak - Nizar Saidi 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Jarosław Samul 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Maciej Nowicki 3:0 ()
Michał Puziński - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Jarosław Bielak - Jarosław Samul 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Nizar Saidi 3:0 ()
Michał Puziński - Maciej Nowicki 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Jarosław Bielak - Maciej Nowicki 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Nizar Saidi 3:0 ()
Dariusz Jabłoński - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Michał Puziński - Jarosław Samul 3:0 ()
Jabłoński/Bielak - Trzeszczkowska/Samul 3:0 ()
Dąbrowski/Puziński - Nizar/Nowicki 3:0 ()
6runda IATS Białystok - RODMAR II11:3
   Lizavieta Karasiova - Nizar Saidi 3:2 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Jarosław Samul 1:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Maciej Żęgota - Maciej Nowicki 3:0 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Nizar Saidi 1:3 ()
Lizavieta Karasiova - Jarosław Samul 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Maciej Nowicki 3:0 ()
Maciej Żęgota - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Nizar Saidi 3:1 ()
Przemysław Cieśluk - Renata Trzeszczkowska 3:2 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Samul 0:3 ()
Grzegorz Tereszkiewicz - Maciej Nowicki 3:1 ()
Karasiova/Żęgota - Trzeszczkowska/Samul 3:0 ()
Szermuszyn/Tereszkiewicz - Nizar/Nowicki 3:1 ()
5runda IMłode Dojlidy - RODMAR II9:5
   Konrad Gryk - Nizar Saidi 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Jarosław Samul 3:2 ()
Mateusz Lewczuk - Maciej Nowicki 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Renata Trzeszczkowska 3:1 ()
Szymon Patejczuk - Nizar Saidi 3:2 ()
Konrad Gryk - Jarosław Samul 3:2 ()
Mateusz Lewczuk - Renata Trzeszczkowska 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Maciej Nowicki 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Nizar Saidi 2:3 ()
Konrad Gryk - Maciej Nowicki 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Samul 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Gryk/Perkowski - Nizar/Nowicki 3:1 ()
Mateusz/Patejczuk - Trzeszczkowska/Samul 0:3 ()
4runda IBenetus - RODMAR II10:4
   Dominik Rutkowski - Nizar Saidi 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Jarosław Samul 1:3 ()
Adam Radziejewski - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Maciej Nowicki 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Jarosław Samul 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Nizar Saidi 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Adam Radziejewski - Maciej Nowicki 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Adam Radziejewski - Nizar Saidi 2:3 ()
Hubert Gołaszewski - Maciej Nowicki 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jarosław Samul 3:1 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Nizar/Nowicki 3:0 ()
Adam/Hubert - Trzeszczkowska/Samul 2:3 ()
3runda IRODMAR - RODMAR II11:3
   Marek Rodziewicz - Jarosław Samul 1:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Renata Trzeszczkowska 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Nizar Saidi 3:0 ()
Rafał Misojed - Maciej Nowicki 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Samul 1:3 ()
Rafał Misojed - Nizar Saidi 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Maciej Nowicki 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Cezary Stypułkowski - Jarosław Samul 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Maciej Nowicki 3:0 ()
Rafał Misojed - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Trzeszczkowska/Samul 3:1 ()
Misojed/Stepanczenko - Nizar/Nowicki 3:0 ()
2runda ITelesalon - RODMAR II9:5
   Grzegorz Małaszkiewicz - Nizar Saidi 0:3 ()
Adrian Kozaczuk - Jarosław Samul 3:1 ()
Robert Łupiński - Maciej Nowicki 3:0 ()
Wojciech Konończuk - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Tomasz Postlep - Jarosław Samul 2:3 ()
Adrian Kozaczuk - Nizar Saidi 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Maciej Nowicki 3:0 ()
Robert Łupiński - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Tomasz Postlep - Maciej Nowicki 3:0 ()
Robert Łupiński - Nizar Saidi 3:2 ()
Adrian Kozaczuk - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Jarosław Samul 0:3 ()
Konończuk/Małaszkiewicz - Trzeszczkowska/Samul 3:0 ()
Kozaczuk/Postlep - Nizar/Nowicki 0:3 ()
1runda IPromień Mońki - RODMAR II12:2
   Mariusz Tekień - Jarosław Samul 3:1 ()
Jacek Cybulski - Nizar Saidi 1:3 ()
Piotr Kolenda - Robert Rosłan 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Mariusz Tekień - Nizar Saidi 3:2 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Samul 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Robert Rosłan 3:0 ()
Piotr Kolenda - Renata Trzeszczkowska 3:0 ()
Mariusz Tekień - Robert Rosłan 3:0 ()
Piotr Kolenda - Jarosław Samul 3:0 ()
Jacek Cybulski - Renata Trzeszczkowska 3:1 ()
Zbigniew Cybulski - Nizar Saidi 2:3 ()
Cybulski/Kolenda - Samul/Nizar 3:2 ()
Cybulski/Tekień - Trzeszczkowska/Rosłan 3:0 ()

Klub: RODMAR II
Osoba(y) kontakt.: Mirosław Samul - 601343469
E-mail:
Skad zespou X edycja 1 turniej 2018
Nowicki Maciej
Rosłan Robert
Roszkowski Sebastian
Saidi Nizar
Samul Jarosław
Trzeszczkowska Renata
Pary deblowe X edycja 1 turniej 2018
Nizar Saidi / Nowicki Maciej
Samul Jarosław / Nizar Saidi
Samul Jarosław / Nowicki Maciej
Trzeszczkowska Renata / Samul Jarosław
Trzeszczkowska Renata / Rosłan Robert

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u