Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
6runda IPromień Mońki II - KZK Białystok12:2
  
9runda IKZK Białystok - Dragon Białystok1:13
   Jarosław Andrelczyk - Hubert Fechner 0:3 ()
Krzysztof Kulesza - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Adrian Kozaczuk 3:2 ()
Przemysław Ostrowski - Maciej Żęgota 0:3 ()
Jarosław Andrelczyk - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Krzysztof Kulesza - Hubert Fechner 1:3 ()
Przemysław Ostrowski - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Maciej Żęgota 0:3 ()
Jarosław Andrelczyk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Hubert Fechner 2:3 ()
Krzysztof Kulesza - Maciej Żęgota 0:3 ()
Przemysław Ostrowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Jarosław/Kulesza - Kozaczuk/Fechner 0:3 ()
Tichoniuk/Ostrowski - Wakuła/Żęgota 1:3 ()
8runda ITopspin Team - KZK Białystok13:1
   Rafał Misojed - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Adam Kulesza 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Adam Kulesza 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Maciej Szanciło - Wojciech Kozłowski 3:2 ()
Mateusz Lewczuk - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Tomasz Tichoniuk 0:3 ()
Wojciech Kownacki - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Adam Kulesza 3:2 ()
Misojed/Kownacki - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Lewczuk/Szanciło - Kozłowski/Kulesza 3:2 ()
7runda IBenetus - KZK Białystok13:1
   Dominik Rutkowski - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Adam Radziejewski - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Adam Mońko - Krzysztof Kulesza 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Adam Radziejewski - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Krzysztof Kulesza 3:0 ()
Adam Mońko - Jarosław Andrelczyk 3:2 ()
Dominik Rutkowski - Krzysztof Kulesza 3:0 ()
Adam Mońko - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Adam Radziejewski - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Tomasz Tichoniuk 3:1 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Radziejewski/Mońko - Jarosław/Kulesza 3:0 ()
5runda IMłode Dojlidy - KZK Białystok12:2
   Szymon Patejczuk - Tomasz Tichoniuk 3:1 ()
Maciej Perkowski - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Filip Perkowski - Jarosław Andrelczyk 3:1 ()
Szymon Patejczuk - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Maciej Perkowski - Tomasz Tichoniuk 2:3 ()
Filip Perkowski - Wojciech Kozłowski 3:1 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Wojciech Kozłowski 3:1 ()
Stanisław Komarowski - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Maciej Perkowski - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Filip Perkowski - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Perkowski/Romanowicz - Andrelczyk/Kozłowski 3:0 ()
4runda IKZK Białystok - KTS Wysokie Mazowieckie III8:6
   Tomasz Tichoniuk - Paweł Banasik 3:2 ()
Przemysław Ostrowski - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Adam Kulesza - Marcin Piętka 3:0 ()
Wojciech Kozłowski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Tomasz Tichoniuk - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Przemysław Ostrowski - Paweł Banasik 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Marcin Piętka 3:2 ()
Adam Kulesza - Lech Szymczyński 3:0 ()
Tomasz Tichoniuk - Marcin Piętka 3:0 ()
Adam Kulesza - Paweł Banasik 2:3 ()
Przemysław Ostrowski - Lech Szymczyński 3:1 ()
Wojciech Kozłowski - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Tichoniuk/Ostrowski - Banasik/Piszczatowski 0:3 ()
Kozłowski/Kulesza - Szymczyński/Piętka 3:1 ()
3runda IRKS Huwdu - KZK Białystok12:2
   Michał Nosorowski - Przemysław Ostrowski 3:1 ()
Tomasz Szczepański - Jarosław Andrelczyk 3:2 ()
Tomasz Linowski - Wojciech Kozłowski 0:3 ()
Łukasz Maciorowski - Damian Dziawgo 3:2 ()
Tomasz Szczepański - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Piotr Nosorowski - Jarosław Andrelczyk 3:1 ()
Tomasz Linowski - Damian Dziawgo 2:3 ()
Łukasz Maciorowski - Wojciech Kozłowski 3:1 ()
Tomasz Linowski - Przemysław Ostrowski 3:2 ()
Piotr Nosorowski - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Łukasz Maciorowski - Jarosław Andrelczyk 3:1 ()
Tomasz Szczepański - Damian Dziawgo 3:2 ()
Nosorowski/Szczepański - Andrelczyk/Ostrowski 3:0 ()
Maciorowski/Linowski - Kozłowski/Dziawgo 3:1 ()
2runda IDomki - Altanki - KZK Białystok14:0
   Jarosław Judzewicz - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Adam Kulesza 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Marek Jurowiec - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Adam Kulesza 3:0 ()
Marek Jurowiec - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Adam Kulesza 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Jarosław Andrelczyk 3:0 ()
Judzewicz/Romanowicz - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Jurowiec/Robakowski - Andrelczyk/Kulesza 3:0 ()
1runda ITelesalon - KZK Białystok10:4
   Robert Łupiński - Adam Kulesza 3:0 ()
Julia Filipowicz - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Tomasz Tichoniuk 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Wojciech Kozłowski 2:3 ()
Julia Filipowicz - Adam Kulesza 3:0 ()
Robert Łupiński - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Andrzej Konończuk - Wojciech Kozłowski 3:1 ()
Tomasz Postlep - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Andrzej Konończuk - Adam Kulesza 3:0 ()
Robert Łupiński - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Tomasz Postlep - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Julia Filipowicz - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Konończuk/Postlep - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Konończuk/Filipowicz - Kozłowski/Kulesza 3:0 ()

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u