Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Telesalon4:10
   Mariola Kropiewnicka - Robert Łupiński 0:3 ()
Artur Przeździecki - Julia Filipowicz 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Tomasz Postlep 3:0 ()
Paweł Banasik - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Julia Filipowicz 1:3 ()
Artur Przeździecki - Robert Łupiński 0:3 ()
Paweł Banasik - Tomasz Postlep 3:0 ()
Łukasz Piszczatowski - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Mariola Kropiewnicka - Tomasz Postlep 1:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Robert Łupiński 1:3 ()
Artur Przeździecki - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Paweł Banasik - Julia Filipowicz 2:3 ()
Banasik/Przeździecki - Łupiński/Postlep 3:2 ()
Kropiewnicka/Piszczatowski - Konończuk/Filipowicz 2:3 ()
8runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Dragon Białystok2:12
   Lech Szymczyński - Hubert Fechner 0:3 ()
Artur Przeździecki - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Paweł Banasik - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Lech Szymczyński - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Artur Przeździecki - Hubert Fechner 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Paweł Banasik - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Mariola Kropiewnicka - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Paweł Banasik - Hubert Fechner 1:3 ()
Artur Przeździecki - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Banasik/Przeździecki - Kozaczuk/Fechner 1:3 ()
Kropiewnicka/Piszczatowski - Wakuła/Wasilewski 3:1 ()
7runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Topspin Team0:14
   Marcin Piętka - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Paweł Banasik - Rafał Misojed 1:3 ()
Artur Przeździecki - Maciej Szanciło 1:3 ()
Marcin Piętka - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Artur Przeździecki - Rafał Misojed 1:3 ()
Paweł Banasik - Maciej Szanciło 1:3 ()
Marcin Piętka - Rafał Misojed 0:3 ()
Paweł Banasik - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Maciej Szanciło 2:3 ()
Artur Przeździecki - Łukasz Jachołkowski 2:3 ()
Banasik/Przeździecki - Lewczuk/Jachołkowski 0:3 ()
Kropiewnicka/Piętka - Misojed/Szanciło 0:3 ()
6runda IBenetus - KTS Wysokie Mazowieckie III13:1
   Dominik Rutkowski - Łukasz Piszczatowski 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Paweł Banasik 3:0 ()
Adam Mońko - Artur Przeździecki 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Łukasz Piszczatowski 1:3 ()
Adam Mońko - Paweł Banasik 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Artur Przeździecki 3:1 ()
Dominik Rutkowski - Paweł Banasik 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Łukasz Piszczatowski 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Artur Przeździecki 3:1 ()
Adam Mońko - Lech Szymczyński 3:0 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Szymczyński/Piszczatowski 3:0 ()
Gołaszewski/Mońko - Banasik/Przeździecki 3:0 ()
5runda IPromień Mońki II - KTS Wysokie Mazowieckie III12:2
   Radosław Adasiewicz - Lech Szymczyński 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Łukasz Piszczatowski 3:0 ()
Jacek Kacperski - Artur Przeździecki 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Paweł Banasik 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Łukasz Piszczatowski 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Lech Szymczyński 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Artur Przeździecki 0:3 ()
Jacek Kacperski - Paweł Banasik 3:1 ()
Radosław Adasiewicz - Artur Przeździecki 3:0 ()
Jacek Kacperski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Paweł Banasik 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Łukasz Piszczatowski 3:1 ()
Kacperski/Adasiewicz - Piszczatowski/Piszczatowski 3:1 ()
Dembowski/Głódź - Banasik/Przeździecki 3:0 ()
4runda IKZK Białystok - KTS Wysokie Mazowieckie III8:6
   Tomasz Tichoniuk - Paweł Banasik 3:2 ()
Przemysław Ostrowski - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Adam Kulesza - Marcin Piętka 3:0 ()
Wojciech Kozłowski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Tomasz Tichoniuk - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Przemysław Ostrowski - Paweł Banasik 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Marcin Piętka 3:2 ()
Adam Kulesza - Lech Szymczyński 3:0 ()
Tomasz Tichoniuk - Marcin Piętka 3:0 ()
Adam Kulesza - Paweł Banasik 2:3 ()
Przemysław Ostrowski - Lech Szymczyński 3:1 ()
Wojciech Kozłowski - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Tichoniuk/Ostrowski - Banasik/Piszczatowski 0:3 ()
Kozłowski/Kulesza - Szymczyński/Piętka 3:1 ()
3runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Młode Dojlidy5:9
   Paweł Banasik - Filip Perkowski 0:3 ()
Artur Przeździecki - Maciej Perkowski 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Konrad Romanowicz 2:3 ()
Jakub Ryszewski - Stanisław Komarowski 2:3 ()
Paweł Banasik - Maciej Perkowski 2:3 ()
Artur Przeździecki - Filip Perkowski 0:3 ()
Paweł Banasik - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Łukasz Piszczatowski - Filip Perkowski 3:2 ()
Artur Przeździecki - Stanisław Komarowski 3:0 ()
Jakub Ryszewski - Maciej Perkowski 2:3 ()
Jakub Ryszewski - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Łukasz Piszczatowski - Stanisław Komarowski 3:0 ()
Banasik/Przeździecki - Perkowski/Perkowski 0:3 ()
Ryszewski/Piszczatowski - Komarowski/Romanowicz 2:3 ()
2runda IRKS Huwdu - KTS Wysokie Mazowieckie III6:8
   Piotr Nosorowski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Tomasz Szczepański - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Tomasz Linowski - Paweł Banasik 0:3 ()
Łukasz Maciorowski - Artur Przeździecki 3:1 ()
Piotr Nosorowski - Łukasz Piszczatowski 3:2 ()
Tomasz Szczepański - Lech Szymczyński 3:0 ()
Łukasz Maciorowski - Paweł Banasik 1:3 ()
Tomasz Linowski - Artur Przeździecki 0:3 ()
Piotr Nosorowski - Paweł Banasik 2:3 ()
Tomasz Linowski - Jakub Ryszewski 2:3 ()
Tomasz Szczepański - Artur Przeździecki 3:2 ()
Łukasz Maciorowski - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Nosorowski/Szczepański - Ryszewski/Piszczatowski 3:2 ()
Maciorowski/Linowski - Banasik/Przeździecki 2:3 ()
1runda IDomki - Altanki - KTS Wysokie Mazowieckie III11:3
   Jarosław Judzewicz - Artur Przeździecki 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Paweł Banasik 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Łukasz Piszczatowski 3:1 ()
Marek Jurowiec - Lech Szymczyński 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Paweł Banasik 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Artur Przeździecki 3:1 ()
Marek Jurowiec - Łukasz Piszczatowski 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Łukasz Piszczatowski 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Artur Przeździecki 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Lech Szymczyński 3:0 ()
Marek Jurowiec - Paweł Banasik 1:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Banasik/Przeździecki 3:0 ()
Jurowiec/Robakowski - Szymczyński/Piszczatowski 3:0 ()

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u