Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
18runda IKZK Białystok - Dragon Białystok0:14
  
17runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Dragon Białystok4:10
   Zbigniew Piszczatowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Jarosław Wasilewski 1:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Maciej Żęgota 1:3 ()
Zbigniew Piszczatowski - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Łukasz Piszczatowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Paweł Banasik - Maciej Żęgota 1:3 ()
Zbigniew Piszczatowski - Maciej Żęgota 3:0 ()
Mariola Kropiewnicka - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Paweł Banasik - Jarosław Wasilewski 2:3 ()
Paweł Banasik - Robert Fechner 3:0 ()
Mariola Kropiewnicka - Robert Fechner 3:1 ()
Łukasz Piszczatowski - Robert Fechner 1:3 ()
Banasik/Piszczatowski - Wakuła/Żęgota 0:3 ()
Kropiewnicka/Piszczatowski - Fechnar/Wasilewski 1:3 ()
14runda IDragon Białystok - Telesalon9:5
   Hubert Fechner - Robert Łupiński 2:3 ()
Jarosław Wasilewski - Julia Filipowicz 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Tomasz Postlep 3:0 ()
Maciej Żęgota - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Hubert Fechner - Julia Filipowicz 2:3 ()
Jarosław Wasilewski - Robert Łupiński 2:3 ()
Maciej Żęgota - Tomasz Postlep 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Hubert Fechner - Tomasz Postlep 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Robert Łupiński 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Maciej Żęgota - Julia Filipowicz 1:3 ()
Wakuła/Żęgota - Łupiński/Postlep 3:0 ()
Fechner/Wasilewski - Konończuk/Filipowicz 3:1 ()
15runda IDragon Białystok - Domki - Altanki12:2
   Dariusz Wakuła - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Maciej Żęgota - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Jarosław Wasilewski - Marek Jurowiec 3:2 ()
Hubert Fechner - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Dariusz Wakuła - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Hubert Fechner - Marek Jurowiec 3:2 ()
Jarosław Wasilewski - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Dariusz Wakuła - Marek Jurowiec 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Wakuła/Żęgota - Jurowiec/Robakowski 3:0 ()
Fechner/Wasilewski - Judzewicz/Romanowicz 0:3 ()
13runda IMłode Dojlidy - Dragon Białystok6:8
   Szymon Patejczuk - Robert Fechner 3:0 ()
Maciej Perkowski - Maciej Żęgota 3:2 ()
Filip Perkowski - Hubert Fechner 0:3 ()
Szymon Toczyłowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Maciej Żęgota 3:1 ()
Maciej Perkowski - Robert Fechner 3:1 ()
Szymon Toczyłowski - Hubert Fechner 1:3 ()
Filip Perkowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Hubert Fechner 2:3 ()
Filip Perkowski - Robert Fechner 3:2 ()
Maciej Perkowski - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Stanisław Komarowski - Maciej Żęgota 1:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Wakuła/Żęgota 3:0 ()
Perkowski/Toczyłowski - Fechner/Wasilewski 0:3 ()
12runda ITopspin Team - Dragon Białystok3:11
   Rafał Misojed - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Maciej Żęgota 3:2 ()
Maciej Szanciło - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Hubert Fechner 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Rafał Misojed - Maciej Żęgota 3:1 ()
Maciej Szanciło - Hubert Fechner 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Maciej Szanciło - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Rafał Misojed - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Mateusz Lewczuk - Maciej Żęgota 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Hubert Fechner 0:3 ()
Misojed/Kownacki - Wakuła/Żęgota 0:3 ()
Lewczuk/Szanciło - Fechner/Wasilewski 2:3 ()
16runda IDragon Białystok - RKS Huwdu13:1
   Dariusz Wakuła - Piotr Nosorowski 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Michał Nosorowski 3:1 ()
Hubert Fechner - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Michał Nosorowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Michał Nosorowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Piotr Nosorowski 3:2 ()
Jarosław Wasilewski - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Wakuła/Żęgota - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Maciorowski/Nosorowski 1:3 ()
10runda IPromień Mońki II - Dragon Białystok5:9
   Jacek Kacperski - Robert Fechner 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Hubert Fechner 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Maciej Żęgota 0:3 ()
Karol Snopko - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Jacek Kacperski - Hubert Fechner 1:3 ()
Krzysztof Dembowski - Robert Fechner 3:1 ()
Karol Snopko - Maciej Żęgota 0:3 ()
Grzegorz Głodź - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Jacek Kacperski - Maciej Żęgota 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Robert Fechner 2:3 ()
Krzysztof Dembowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Dembowski/Głódź - Kozaczuk/Fechner 3:1 ()
Gawieńczyk/Kacperski - Wakuła/Żęgota 1:3 ()
11runda IBenetus - Dragon Białystok4:10
   Dominik Rutkowski - Hubert Fechner 3:1 ()
Adam Radziejewski - Maciej Żęgota 2:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Adrian Kozaczuk 3:2 ()
Adam Mońko - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Maciej Żęgota 3:0 ()
Adam Radziejewski - Hubert Fechner 0:3 ()
Adam Mońko - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Dominik Rutkowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Hubert Fechner 3:1 ()
Adam Radziejewski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Adam Mońko - Maciej Żęgota 1:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Wakuła/Żęgota 0:3 ()
Radziejewski/Mońko - Kozaczuk/Fechner 0:3 ()
9runda IKZK Białystok - Dragon Białystok1:13
   Jarosław Andrelczyk - Hubert Fechner 0:3 ()
Krzysztof Kulesza - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Adrian Kozaczuk 3:2 ()
Przemysław Ostrowski - Maciej Żęgota 0:3 ()
Jarosław Andrelczyk - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Krzysztof Kulesza - Hubert Fechner 1:3 ()
Przemysław Ostrowski - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Maciej Żęgota 0:3 ()
Jarosław Andrelczyk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Hubert Fechner 2:3 ()
Krzysztof Kulesza - Maciej Żęgota 0:3 ()
Przemysław Ostrowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Jarosław/Kulesza - Kozaczuk/Fechner 0:3 ()
Tichoniuk/Ostrowski - Wakuła/Żęgota 1:3 ()
7runda IDragon Białystok - RKS Huwdu13:1
   Adrian Kozaczuk - Michał Nosorowski 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Piotr Nosorowski 3:2 ()
Hubert Fechner - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Michał Nosorowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Hubert Fechner - Michał Nosorowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Wakuła/Żęgota - Maciorowski/Nosorowski 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
8runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Dragon Białystok2:12
   Lech Szymczyński - Hubert Fechner 0:3 ()
Artur Przeździecki - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Paweł Banasik - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Lech Szymczyński - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Artur Przeździecki - Hubert Fechner 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Paweł Banasik - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Mariola Kropiewnicka - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Paweł Banasik - Hubert Fechner 1:3 ()
Artur Przeździecki - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Banasik/Przeździecki - Kozaczuk/Fechner 1:3 ()
Kropiewnicka/Piszczatowski - Wakuła/Wasilewski 3:1 ()
5runda IDragon Białystok - Telesalon11:3
   Adrian Kozaczuk - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Maciej Żęgota - Robert Łupiński 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Hubert Fechner - Julia Filipowicz 2:3 ()
Adrian Kozaczuk - Robert Łupiński 1:3 ()
Maciej Żęgota - Tomasz Postlep 3:0 ()
Hubert Fechner - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Julia Filipowicz 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Andrzej Konończuk 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Tomasz Postlep 3:0 ()
Maciej Żęgota - Julia Filipowicz 3:0 ()
Hubert Fechner - Robert Łupiński 3:1 ()
Wakuła/Żęgota - Postlep/Małaszkiewicz 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Konończuk/Filipowicz 3:1 ()
6runda IDragon Białystok - Domki - Altanki11:3
   Adrian Kozaczuk - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Hubert Fechner - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Maciej Żęgota - Marek Jurowiec 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Hubert Fechner - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Marek Jurowiec 3:0 ()
Maciej Żęgota - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Marek Jurowiec 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Hubert Fechner - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Judzewicz/Romanowicz 3:2 ()
Wakuła/Żęgota - Jurowiec/Robakowski 3:0 ()
4runda IMłode Dojlidy - Dragon Białystok1:13
   Szymon Patejczuk - Maciej Żęgota 0:3 ()
Filip Perkowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Maciej Perkowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Hubert Fechner 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Filip Perkowski - Maciej Żęgota 0:3 ()
Konrad Romanowicz - Adrian Kozaczuk 1:3 ()
Maciej Perkowski - Hubert Fechner 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Filip Perkowski - Hubert Fechner 3:2 ()
Konrad Romanowicz - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Wakuła/Żęgota 2:3 ()
Perkowski/Romanowicz - Kozaczuk/Fechner 0:3 ()
3runda IDragon Białystok - Topspin Team10:4
   Maciej Żęgota - Maciej Szanciło 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Łukasz Jachołkowski 3:1 ()
Hubert Fechner - Mateusz Lewczuk 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Rafał Misojed 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Maciej Szanciło 3:0 ()
Maciej Żęgota - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Rafał Misojed 3:2 ()
Adrian Kozaczuk - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Hubert Fechner - Maciej Szanciło 3:0 ()
Maciej Żęgota - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Rafał Misojed 3:0 ()
Wakuła/Żęgota - Szanciło/Jachołkowski 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Lewczuk/Misojed 3:0 ()
2runda IDragon Białystok - Benetus12:2
   Adrian Kozaczuk - Adam Radziejewski 3:1 ()
Hubert Fechner - Dominik Rutkowski 3:2 ()
Maciej Żęgota - Adam Mońko 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Hubert Fechner - Adam Radziejewski 3:1 ()
Adrian Kozaczuk - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Maciej Żęgota - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Adam Mońko 3:0 ()
Maciej Żęgota - Adam Radziejewski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Adam Mońko 3:2 ()
Dariusz Wakuła - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Hubert Fechner - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Kozaczuk/Fechner - Radziejewski/Mońko 3:0 ()
Wakuła/Żęgota - Bilkiewicz/Rutkowski 3:0 ()
1runda IDragon Białystok - Promień Mońki II10:4
   Dariusz Wakuła - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Robert Fechner - Jacek Kacperski 1:3 ()
Hubert Fechner - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Radosław Adasiewicz 3:2 ()
Robert Fechner - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Jacek Kacperski 3:0 ()
Hubert Fechner - Radosław Adasiewicz 0:3 ()
Adrian Kozaczuk - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Jacek Kacperski 3:2 ()
Robert Fechner - Radosław Adasiewicz 0:3 ()
Fechner/Wakuła - Głódź/Kacperski 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Adasiewicz/Dembowski 3:0 ()

Klub: Dragon Białystok
Osoba(y) kontakt.: Adrian Kozaczuk - 533448096
E-mail:
Skad zespou XI edycja
Fechner Robert
Fechner Hubert
Kozaczuk Adrian
Wakuła Dariusz
Wasilewski Jarosław
Żęgota Maciej
Pary deblowe XI edycja
Fechnar Robert / Wasilewski Jarosław
Fechner Hubert / Wasilewski Jarosław
Fechner Robert / Wakuła Dariusz
Kozaczuk Adrian / Fechner Hubert
Wakuła Dariusz / Żęgota Maciej
Wakuła Dariusz / Wasilewski Jarosław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u