Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
5runda ITopspin Team - Domki - Altanki7:7
   Rafał Misojed - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Marek Jurowiec 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Rafał Misojed - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Mateusz Lewczuk - Marek Jurowiec 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Rafał Misojed - Marek Jurowiec 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Mateusz Lewczuk - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Lewczuk/Jachołkowski - Judzewicz/Romanowicz 2:3 ()
Misojed/Kownacki - Jurowiec/Robakowski 3:2 ()
4runda ITelesalon - Topspin Team8:6
   Grzegorz Małaszkiewicz - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Robert Łupiński - Rafał Misojed 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Julia Filipowicz - Maciej Szanciło 3:1 ()
Tomasz Postlep - Rafał Misojed 0:3 ()
Robert Łupiński - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Julia Filipowicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Wojciech Konończuk - Maciej Szanciło 3:1 ()
Tomasz Postlep - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Wojciech Konończuk - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Robert Łupiński - Maciej Szanciło 3:0 ()
Julia Filipowicz - Rafał Misojed 0:3 ()
Postlep/Małaszkiewicz - Misojed/Kownacki 0:3 ()
Konończuk/Filipowicz - Lewczuk/Szanciło 3:0 ()
3runda IDragon Białystok - Topspin Team10:4
   Maciej Żęgota - Maciej Szanciło 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Łukasz Jachołkowski 3:1 ()
Hubert Fechner - Mateusz Lewczuk 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Rafał Misojed 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Maciej Szanciło 3:0 ()
Maciej Żęgota - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Rafał Misojed 3:2 ()
Adrian Kozaczuk - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Hubert Fechner - Maciej Szanciło 3:0 ()
Maciej Żęgota - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Rafał Misojed 3:0 ()
Wakuła/Żęgota - Szanciło/Jachołkowski 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Lewczuk/Misojed 3:0 ()
2runda IMłode Dojlidy - Topspin Team10:4
   Konrad Romanowicz - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Maciej Perkowski - Maciej Szanciło 3:0 ()
Filip Perkowski - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Rafał Misojed 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Maciej Szanciło 3:2 ()
Maciej Perkowski - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Filip Perkowski - Rafał Misojed 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Filip Perkowski - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Maciej Perkowski - Rafał Misojed 3:2 ()
Szymon Patejczuk - Maciej Szanciło 3:0 ()
Perkowski/Romanowicz - Misojed/Kownacki 3:2 ()
Patejczuk/Perkowski - Lewczuk/Szanciło 3:1 ()
1runda IBenetus - Topspin Team9:5
   Dominik Rutkowski - Rafał Misojed 3:0 ()
Adam Mońko - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Maciej Szanciło 3:1 ()
Adam Radziejewski - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Adam Mońko - Rafał Misojed 2:3 ()
Adam Radziejewski - Maciej Szanciło 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Dominik Rutkowski - Maciej Szanciło 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Rafał Misojed 0:3 ()
Adam Mońko - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Adam Radziejewski - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Misojed/Kownacki 3:0 ()
Radziejewski/Mońko - Lewczuk/Szanciło 3:1 ()

Klub: Topspin Team
Osoba(y) kontakt.: -
E-mail:
Skad zespou XI edycja
Jachołkowski Łukasz
Kownacki Wojciech
Lewczuk Mateusz
Misojed Rafał
Szanciło Maciej
Pary deblowe XI edycja
Lewczuk Mateusz / Misojed Rafał
Lewczuk Mateusz / Szanciło Maciej
Lewczuk Mateusz / Jachołkowski Łukasz
Misojed Rafał / Kownacki Wojciech
Szanciło Maciej / Jachołkowski Łukasz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u