Wyniki w sezonie 2022
KolejkaRundaMeczWynik
12runda IJaronati - Topspin6:8
   Jerzy Aleksiuk - Rafał Misojed 1:3 ()
Maciej Gajdziński - Jarosław Krych 0:3 ()
Jarosław Szermuszyn - Rafał Andrzejewski 3:2 ()
Artur Górski - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Jarosław Krych 3:1 ()
Maciej Gajdziński - Rafał Misojed 1:3 ()
Artur Górski - Rafał Andrzejewski 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Rafał Andrzejewski 3:0 ()
Jarosław Szermuszyn - Rafał Misojed 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Artur Górski - Jarosław Krych 3:0 ()
Aleksiuk/Szermuszyn - Bielawski/Krych 1:3 ()
Górski/Nizar - Misojed/Kownacki 0:3 ()
11runda IKTS Wysokie Mazowieckie - Topspin9:5
   Jakub Włostowski - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Bartosz Wyrzykowski - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Rafał Misojed 0:3 ()
Leszek Kostro - Jarosław Krych 3:0 ()
Jakub Włostowski - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Bartosz Wyrzykowski - Stanisław Bielawski 3:2 ()
Leszek Kostro - Rafał Misojed 3:2 ()
Sławomir Kostrzyński - Jarosław Krych 0:3 ()
Jakub Włostowski - Rafał Misojed 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Bartosz Wyrzykowski - Jarosław Krych 3:1 ()
Leszek Kostro - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Kostrzyński/Wyczykowski - Bielawski/Krych 0:3 ()
Włostowski/Kostro - Misojed/Kownacki 2:3 ()
10runda IMorena - Topspin10:4
   Damian Szyluk - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Piotr Jończyk - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Rafał Misojed 2:3 ()
Marian Zaniewski - Rafał Andrzejewski 3:1 ()
Damian Szyluk - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Piotr Jończyk - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Marian Zaniewski - Rafał Misojed 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Rafał Andrzejewski 3:0 ()
Damian Szyluk - Rafał Misojed 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Piotr Jończyk - Rafał Andrzejewski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Jończyk/Szyluk - Bielawski/Andrzejewski 3:0 ()
Zaniewski/Łajewski - Misojed/Kownacki 1:3 ()
9runda IPromień Mońki II - Topspin2:12
   Mieczysław Gawieńczyk - Rafał Misojed 1:3 ()
Karol Snopko - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Grzegorz Ciuruk 2:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Karol Snopko - Rafał Misojed 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Grzegorz Głodź - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Grzegorz Głodź - Rafał Misojed 1:3 ()
Karol Snopko - Grzegorz Ciuruk 1:3 ()
Krzysztof Dembowski - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Gawieńczyk/Snopko - Misojed/Kownacki 0:3 ()
Dembowski/Głódź - Bielawski/Ciuruk 1:3 ()
6runda IDream Team - Topspin9:5
   Zdzisław Sadowski - Rafał Misojed 3:1 ()
Radosław Połubiński - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Zdzisław Sadowski - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Radosław Połubiński - Rafał Misojed 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Zdzisław Sadowski - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Rafał Misojed 3:0 ()
Radosław Połubiński - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Sadowski/Zdzienicki - Misojed/Kownacki 1:3 ()
Połubiński/Czarnecki - Bielawski/Ciuruk 3:1 ()
7runda ITopspin - Leszek Team10:4
   Wojciech Kownacki - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Rafał Misojed - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jarosław Krych - Dominik Bukłaho 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Edward Ejsmont 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Dominik Bukłaho 3:0 ()
Jarosław Krych - Edward Ejsmont 0:3 ()
Wojciech Kownacki - Dominik Bukłaho 3:2 ()
Jarosław Krych - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Rafał Misojed - Edward Ejsmont 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Misojed/Kownacki - Charkiewicz/Ejsmont 3:1 ()
Bielawski/Krych - Korytkowski/Bukłaho 0:3 ()
5runda IJaronati II - Topspin2:12
   Krzysztof Cymbor - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Marek Niczyporuk - Łukasz Jachołkowski 3:2 ()
Piotr Kosiński - Grzegorz Ciuruk 2:3 ()
Patryk Kosiński - Rafał Misojed 1:3 ()
Dawid Gryc - Łukasz Jachołkowski 1:3 ()
Marek Niczyporuk - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Patryk Kosiński - Grzegorz Ciuruk 1:3 ()
Piotr Kosiński - Rafał Misojed 1:3 ()
Dawid Gryc - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Piotr Kosiński - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Marek Niczyporuk - Rafał Misojed 0:3 ()
Patryk Kosiński - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Cymbor/Gryc - Bielawski/Ciuruk 1:3 ()
Kosiński/Kosiński - Jachołkowski/Misojed 1:3 ()
4runda ITopspin - Benetus11:3
   Stanisław Bielawski - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Grzegorz Ciuruk - Adam Mońko 3:0 ()
Rafał Misojed - Robert Łupiński 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Adam Mońko 3:0 ()
Grzegorz Ciuruk - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Robert Łupiński 3:0 ()
Rafał Misojed - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Robert Łupiński 3:2 ()
Rafał Misojed - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Grzegorz Ciuruk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Adam Mońko 3:0 ()
Misojed/Kownacki - Bilkiewicz/Rutkowski 3:0 ()
Bielawski/Ciuruk - Łupiński/Mońko 3:1 ()
3runda IPromień Mońki I - Topspin9:5
   Mariusz Tekień - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Piotr Kolenda - Rafał Misojed 2:3 ()
Jacek Cybulski - Grzegorz Ciuruk 3:2 ()
Kamil Purta - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Mariusz Tekień - Rafał Misojed 2:3 ()
Piotr Kolenda - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Kamil Purta - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Jacek Cybulski - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Mariusz Tekień - Grzegorz Ciuruk 3:2 ()
Jacek Cybulski - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Piotr Kolenda - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Kamil Purta - Rafał Misojed 3:1 ()
Purta/Tekień - Misojed/Kownacki 3:1 ()
Cybulski/Kolenda - Bielawski/Ciuruk 3:0 ()
2runda IPromień Mońki III - Topspin0:14
   Łukasz Jeleniewski - Rafał Misojed 0:3 ()
Józef Wojtach - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Tadeusz Skutnik - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Józef Wojtach - Rafał Misojed 1:3 ()
Tadeusz Skutnik - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Rafał Misojed 0:3 ()
Józef Wojtach - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Tadeusz Skutnik - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Wojtach/Blaszko - Misojed/Kownacki 0:3 ()
Fiedorczuk/Skutnik - Bielawski/Ciuruk 0:3 ()
1runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Topspin11:3
   Jan Sawoniuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Czesław Morzy - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Rafał Misojed 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Czesław Morzy - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Czesław Morzy - Rafał Misojed 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Szeparowicz/Morzy - Misojed/Kownacki 1:3 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Bielawski/Ciuruk 3:1 ()

Klub: Topspin
Osoba(y) kontakt.: -
E-mail:
Skad zespou 2022
Andrzejewski Rafał
Bielawski Stanisław
Ciuruk Grzegorz
Jachołkowski Łukasz
Kownacki Wojciech
Krych Jarosław
Misojed Rafał
Pary deblowe 2022
Bielawski Stanisław / Krych Jarosław
Bielawski Stanisław / Andrzejewski Rafał
Bielawski Stanisław / Ciuruk Grzegorz
Jachołkowski Łukasz / Misojed Rafał
Misojed Rafał / Kownacki Wojciech

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u