Wyniki w sezonie XII edycja
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IPromień Mońki II - Topspin Team9:5
   Zbigniew Cybulski - Rafał Misojed 0:3 ()
Jacek Kacperski - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Szymon Toczyłowski - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Zbigniew Cybulski - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Jacek Kacperski - Rafał Misojed 0:3 ()
Radosław Adasiewicz - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Szymon Toczyłowski - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Szymon Toczyłowski - Rafał Misojed 1:3 ()
Jacek Kacperski - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Radosław Adasiewicz - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Dembowski/Głódź - Ciuruk/Lewczuk 3:1 ()
Kacperski/Adasiewicz - Misojed/Kownacki 1:3 ()
8runda IDomki - Altanki - Topspin Team7:7
   Jarosław Judzewicz - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Rafał Misojed 3:2 ()
Stanisław Bielawski - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Grzegorz Ciuruk 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Rafał Misojed 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Grzegorz Ciuruk 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Rafał Misojed 0:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Ciuruk/Lewczuk 3:0 ()
Bielawski/Wijas - Misojed/Kownacki 1:3 ()
7runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Topspin Team1:13
   Marcin Piętka - Rafał Misojed 0:3 ()
Michał Szumowski - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Zbigniew Piszczatowski - Mateusz Lewczuk 1:3 ()
Lech Szymczyński - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Marcin Piętka - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Michał Szumowski - Rafał Misojed 0:3 ()
Lech Szymczyński - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Zbigniew Piszczatowski - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Marcin Piętka - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Zbigniew Piszczatowski - Rafał Misojed 0:3 ()
Michał Szumowski - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Lech Szymczyński - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Piętka/Szumowski - Misojed/Kownacki 0:3 ()
Piszczatowski/Szymczyński - Ciuruk/Lewczuk 1:3 ()
6runda ITopspin Team - RKS Huwdu8:6
   Wojciech Kownacki - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Kacper Bajkowski 1:3 ()
Grzegorz Ciuruk - Krzysztof Cymbor 0:3 ()
Wojciech Kownacki - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Rafał Misojed - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Grzegorz Ciuruk - Kacper Bajkowski 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Krzysztof Cymbor 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Kacper Bajkowski 3:2 ()
Mateusz Lewczuk - Piotr Nosorowski 0:3 ()
Rafał Misojed - Krzysztof Cymbor 3:0 ()
Grzegorz Ciuruk - Tomasz Szczepański 0:3 ()
Misojed/Kownacki - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
Ciuruk/Lewczuk - Bajkowski/Cymbor 0:3 ()
4runda ITopspin Team - Telesalon8:6
   Grzegorz Ciuruk - Grzegorz Małaszkiewicz 2:3 ()
Rafał Misojed - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Robert Łupiński 0:3 ()
Grzegorz Ciuruk - Wojciech Konończuk 3:1 ()
Rafał Misojed - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Andrzej Konończuk 0:3 ()
Wojciech Kownacki - Robert Łupiński 3:0 ()
Grzegorz Ciuruk - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Mariusz Micner 3:0 ()
Rafał Misojed - Robert Łupiński 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Wojciech Konończuk 0:3 ()
Misojed/Kownacki - Małaszkiewicz/Micner 3:0 ()
Ciuruk/Lewczuk - Konończuk/Konończuk 0:3 ()
5runda IBenetus - Topspin Team14:0
   Tadeusz Zdzienicki - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Damian Krajewski 3:0 ()
Adam Mońko - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Damian Krajewski 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Adam Mońko - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Adam Mońko - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Damian Krajewski 3:0 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Lewczuk/Jachołkowski 3:0 ()
Mońko/Zdzienicki - Ciuruk/Misojed 3:0 ()
3runda ITopspin Team - Jaronati9:5
   Rafał Misojed - Michał Szpak 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Daniel Gryc 3:0 ()
Grzegorz Ciuruk - Emil Pogorzały 3:1 ()
Łukasz Jachołkowski - Artur Górski 0:3 ()
Rafał Misojed - Daniel Gryc 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Michał Szpak 3:1 ()
Łukasz Jachołkowski - Emil Pogorzały 0:3 ()
Grzegorz Ciuruk - Artur Górski 1:3 ()
Rafał Misojed - Emil Pogorzały 3:0 ()
Grzegorz Ciuruk - Michał Szpak 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Artur Górski 3:2 ()
Łukasz Jachołkowski - Daniel Gryc 0:3 ()
Misojed/Kownacki - Gryc/Szpak 3:0 ()
Ciuruk/Jachołkowski - Górski/Pogorzały 0:3 ()
2runda ISportowa Pułkowa - Topspin Team0:14
   Robert Jermacz - Rafał Misojed 1:3 ()
Enwer Półtorzycki - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Cezary Panas - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Mirosław Sakowski - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Robert Jermacz - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Enwer Półtorzycki - Rafał Misojed 0:3 ()
Mirosław Sakowski - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Cezary Panas - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Robert Jermacz - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Cezary Panas - Rafał Misojed 0:3 ()
Enwer Półtorzycki - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Jaromir Koziak - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Jermacz/Półtorzycki - Misojed/Kownacki 0:3 ()
Panas/Sakowski - Ciuruk/Lewczuk 1:3 ()
1runda ILeszek Team - Topspin Team7:7
   Krzysztof Walko - Damian Krajewski 3:0 ()
Leszek Tomkiel - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Rafał Misojed 2:3 ()
Leszek Korytkowski - Łukasz Jachołkowski 1:3 ()
Krzysztof Walko - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Leszek Tomkiel - Damian Krajewski 3:1 ()
Mirosław Jaroszuk - Rafał Misojed 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Łukasz Jachołkowski 3:2 ()
Krzysztof Walko - Rafał Misojed 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Łukasz Jachołkowski 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Lewczuk/Jachołkowski 3:1 ()
Tomkiel/Walko - Ciuruk/Misojed 1:3 ()

Klub: Topspin Team
Osoba(y) kontakt.: -
E-mail:
Skad zespou XII edycja
Ciuruk Grzegorz
Jachołkowski Łukasz
Kownacki Wojciech
Krajewski Damian
Lewczuk Mateusz
Misojed Rafał
Pary deblowe XII edycja
Ciuruk Grzegorz / Jachołkowski Łukasz
Ciuruk Grzegorz / Misojed Rafał
Ciuruk Grzegorz / Lewczuk Mateusz
Lewczuk Mateusz / Jachołkowski Łukasz
Misojed Rafał / Kownacki Wojciech

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u