Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
18runda IPromień Mońki II - Topspin8:6
   Grzegorz Głodź - Rafał Misojed 1:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Jacek Kacperski - Maciej Szanciło 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Rafał Misojed 2:3 ()
Radosław Adasiewicz - Maciej Szanciło 3:0 ()
Jacek Kacperski - Łukasz Jachołkowski 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Maciej Szanciło 3:0 ()
Jacek Kacperski - Rafał Misojed 1:3 ()
Krzysztof Dembowski - Łukasz Jachołkowski 1:3 ()
Radosław Adasiewicz - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Dembowski/Głódź - Szanciło/Jachołkowski 3:0 ()
Kacperski/Adasiewicz - Misojed/Kownacki 0:3 ()
16runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Topspin5:9
   Artur Przeździecki - Rafał Misojed 0:3 ()
Paweł Banasik - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Mariola Kropiewnicka - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Artur Przeździecki - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Paweł Banasik - Rafał Misojed 1:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Mariola Kropiewnicka - Maciej Szanciło 2:3 ()
Artur Przeździecki - Łukasz Jachołkowski 1:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Rafał Misojed 3:2 ()
Paweł Banasik - Maciej Szanciło 3:1 ()
Łukasz Piszczatowski - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Banasik/Przeździecki - Misojed/Kownacki 0:3 ()
Kropiewnicka/Piszczatowski - Lewczuk/Jachołkowski 2:3 ()
17runda ITopspin - KZK Białystok14:0
  
10runda IBenetus - Topspin8:6
   Dominik Rutkowski - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Adam Radziejewski - Rafał Misojed 2:3 ()
Adam Mońko - Maciej Szanciło 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Rafał Misojed 3:2 ()
Adam Radziejewski - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Maciej Szanciło 3:0 ()
Adam Mońko - Mateusz Lewczuk 1:3 ()
Dominik Rutkowski - Maciej Szanciło 3:0 ()
Adam Mońko - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Adam Radziejewski - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Rafał Misojed 1:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Misojed/Kownacki 3:0 ()
Radziejewski/Mońko - Lewczuk/Szanciło 3:1 ()
15runda ITopspin - RKS Huwdu10:4
   Łukasz Jachołkowski - Piotr Nosorowski 2:3 ()
Mateusz Lewczuk - Tomasz Szczepański 2:3 ()
Wojciech Kownacki - Kacper Bajkowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Piotr Nosorowski 1:3 ()
Rafał Misojed - Kacper Bajkowski 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Kacper Bajkowski 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Łukasz Maciorowski 3:2 ()
Rafał Misojed - Tomasz Szczepański 2:3 ()
Misojed/Kownacki - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
Lewczuk/Jachołkowski - Bajkowski/Maciorowski 3:2 ()
13runda ITelesalon - Topspin7:7
   Robert Łupiński - Mateusz Lewczuk 1:3 ()
Julia Filipowicz - Maciej Szanciło 3:1 ()
Andrzej Konończuk - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Rafał Misojed 0:3 ()
Robert Łupiński - Maciej Szanciło 3:2 ()
Julia Filipowicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Tomasz Postlep - Wojciech Kownacki 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Rafał Misojed 1:3 ()
Robert Łupiński - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Andrzej Konończuk - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Julia Filipowicz - Rafał Misojed 2:3 ()
Tomasz Postlep - Maciej Szanciło 3:0 ()
Postlep/Małaszkiewicz - Lewczuk/Szanciło 3:0 ()
Konończuk/Filipowicz - Misojed/Kownacki 0:3 ()
14runda ITopspin - Domki - Altanki6:8
   Maciej Szanciło - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Rafał Misojed - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Marek Jurowiec 1:3 ()
Mateusz Lewczuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Rafał Misojed - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Marek Jurowiec 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Maciej Szanciło - Marek Jurowiec 2:3 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Rafał Misojed - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Mateusz Lewczuk - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Misojed/Kownacki - Jurowiec/Robakowski 3:1 ()
Lewczuk/Szanciło - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
12runda ITopspin - Dragon Białystok3:11
   Rafał Misojed - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Maciej Żęgota 3:2 ()
Maciej Szanciło - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Hubert Fechner 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Rafał Misojed - Maciej Żęgota 3:1 ()
Maciej Szanciło - Hubert Fechner 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Maciej Szanciło - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Rafał Misojed - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Mateusz Lewczuk - Maciej Żęgota 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Hubert Fechner 0:3 ()
Misojed/Kownacki - Wakuła/Żęgota 0:3 ()
Lewczuk/Szanciło - Fechner/Wasilewski 2:3 ()
11runda IMłode Dojlidy - Topspin7:7
   Konrad Romanowicz - Maciej Szanciło 2:3 ()
Filip Perkowski - Rafał Misojed 1:3 ()
Maciej Perkowski - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Szymon Toczyłowski - Rafał Misojed 1:3 ()
Filip Perkowski - Maciej Szanciło 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Maciej Perkowski - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Szymon Toczyłowski - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Maciej Perkowski - Maciej Szanciło 3:1 ()
Filip Perkowski - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Rafał Misojed 3:2 ()
Perkowski/Romanowicz - Misojed/Kownacki 1:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Lewczuk/Szanciło 3:0 ()
9runda IPromień Mońki II - Topspin7:7
   Grzegorz Głodź - Rafał Misojed 0:3 ()
Radosław Adasiewicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Jacek Kacperski - Łukasz Jachołkowski 3:2 ()
Krzysztof Dembowski - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Grzegorz Głodź - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Radosław Adasiewicz - Rafał Misojed 1:3 ()
Krzysztof Dembowski - Łukasz Jachołkowski 2:3 ()
Jacek Kacperski - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Łukasz Jachołkowski 3:2 ()
Jacek Kacperski - Rafał Misojed 1:3 ()
Radosław Adasiewicz - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Krzysztof Dembowski - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Dembowski/Głódź - Lewczuk/Jachołkowski 0:3 ()
Kacperski/Adasiewicz - Misojed/Kownacki 3:1 ()
8runda ITopspin - KZK Białystok13:1
   Rafał Misojed - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Adam Kulesza 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Adam Kulesza 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Maciej Szanciło - Wojciech Kozłowski 3:2 ()
Mateusz Lewczuk - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Tomasz Tichoniuk 0:3 ()
Wojciech Kownacki - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Adam Kulesza 3:2 ()
Misojed/Kownacki - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Lewczuk/Szanciło - Kozłowski/Kulesza 3:2 ()
7runda IKTS Wysokie Mazowieckie III - Topspin0:14
   Marcin Piętka - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Paweł Banasik - Rafał Misojed 1:3 ()
Artur Przeździecki - Maciej Szanciło 1:3 ()
Marcin Piętka - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Artur Przeździecki - Rafał Misojed 1:3 ()
Paweł Banasik - Maciej Szanciło 1:3 ()
Marcin Piętka - Rafał Misojed 0:3 ()
Paweł Banasik - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Maciej Szanciło 2:3 ()
Artur Przeździecki - Łukasz Jachołkowski 2:3 ()
Banasik/Przeździecki - Lewczuk/Jachołkowski 0:3 ()
Kropiewnicka/Piętka - Misojed/Szanciło 0:3 ()
6runda ITopspin - RKS Huwdu12:2
   Mateusz Lewczuk - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Tomasz Szczepański 3:2 ()
Rafał Misojed - Tomasz Linowski 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Maciej Szanciło - Piotr Nosorowski 2:3 ()
Wojciech Kownacki - Tomasz Linowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Łukasz Maciorowski 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Tomasz Linowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Piotr Nosorowski 3:1 ()
Maciej Szanciło - Łukasz Maciorowski 3:2 ()
Wojciech Kownacki - Tomasz Szczepański 3:2 ()
Lewczuk/Szanciło - Nosorowski/Szczepański 0:3 ()
Misojed/Kownacki - Maciorowski/Linowski 3:0 ()
5runda ITopspin - Domki - Altanki7:7
   Rafał Misojed - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Wojciech Kownacki - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Marek Jurowiec 0:3 ()
Mateusz Lewczuk - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Rafał Misojed - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Mateusz Lewczuk - Marek Jurowiec 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Rafał Misojed - Marek Jurowiec 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Wojciech Kownacki - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Mateusz Lewczuk - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Lewczuk/Jachołkowski - Judzewicz/Romanowicz 2:3 ()
Misojed/Kownacki - Jurowiec/Robakowski 3:2 ()
4runda ITelesalon - Topspin8:6
   Grzegorz Małaszkiewicz - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Robert Łupiński - Rafał Misojed 0:3 ()
Wojciech Konończuk - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Julia Filipowicz - Maciej Szanciło 3:1 ()
Tomasz Postlep - Rafał Misojed 0:3 ()
Robert Łupiński - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Julia Filipowicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Wojciech Konończuk - Maciej Szanciło 3:1 ()
Tomasz Postlep - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Wojciech Konończuk - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Robert Łupiński - Maciej Szanciło 3:0 ()
Julia Filipowicz - Rafał Misojed 0:3 ()
Postlep/Małaszkiewicz - Misojed/Kownacki 0:3 ()
Konończuk/Filipowicz - Lewczuk/Szanciło 3:0 ()
3runda IDragon Białystok - Topspin10:4
   Maciej Żęgota - Maciej Szanciło 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Łukasz Jachołkowski 3:1 ()
Hubert Fechner - Mateusz Lewczuk 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Rafał Misojed 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Maciej Szanciło 3:0 ()
Maciej Żęgota - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Rafał Misojed 3:2 ()
Adrian Kozaczuk - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Hubert Fechner - Maciej Szanciło 3:0 ()
Maciej Żęgota - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Rafał Misojed 3:0 ()
Wakuła/Żęgota - Szanciło/Jachołkowski 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Lewczuk/Misojed 3:0 ()
2runda IMłode Dojlidy - Topspin10:4
   Konrad Romanowicz - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Maciej Perkowski - Maciej Szanciło 3:0 ()
Filip Perkowski - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Rafał Misojed 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Maciej Szanciło 3:2 ()
Maciej Perkowski - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Filip Perkowski - Rafał Misojed 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Filip Perkowski - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Maciej Perkowski - Rafał Misojed 3:2 ()
Szymon Patejczuk - Maciej Szanciło 3:0 ()
Perkowski/Romanowicz - Misojed/Kownacki 3:2 ()
Patejczuk/Perkowski - Lewczuk/Szanciło 3:1 ()
1runda IBenetus - Topspin9:5
   Dominik Rutkowski - Rafał Misojed 3:0 ()
Adam Mońko - Mateusz Lewczuk 2:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Maciej Szanciło 3:1 ()
Adam Radziejewski - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Adam Mońko - Rafał Misojed 2:3 ()
Adam Radziejewski - Maciej Szanciło 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Wojciech Kownacki 3:1 ()
Dominik Rutkowski - Maciej Szanciło 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Rafał Misojed 0:3 ()
Adam Mońko - Wojciech Kownacki 3:0 ()
Adam Radziejewski - Mateusz Lewczuk 0:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Misojed/Kownacki 3:0 ()
Radziejewski/Mońko - Lewczuk/Szanciło 3:1 ()

Klub: Topspin
Osoba(y) kontakt.: -
E-mail:
Skad zespou XI edycja
Jachołkowski Łukasz
Kownacki Wojciech
Lewczuk Mateusz
Misojed Rafał
Szanciło Maciej
Pary deblowe XI edycja
Lewczuk Mateusz / Szanciło Maciej
Lewczuk Mateusz / Jachołkowski Łukasz
Lewczuk Mateusz / Misojed Rafał
Misojed Rafał / Szanciło Maciej
Misojed Rafał / Kownacki Wojciech
Szanciło Maciej / Jachołkowski Łukasz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u