Wyniki w sezonie XI edycja
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IDragon Białystok - RKS Huwdu13:1
   Adrian Kozaczuk - Michał Nosorowski 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Piotr Nosorowski 3:2 ()
Hubert Fechner - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Michał Nosorowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Hubert Fechner - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Hubert Fechner - Michał Nosorowski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Wakuła/Żęgota - Maciorowski/Nosorowski 3:0 ()
Kozaczuk/Fechner - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
6runda ITopspin Team - RKS Huwdu12:2
   Mateusz Lewczuk - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Tomasz Szczepański 3:2 ()
Rafał Misojed - Tomasz Linowski 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Maciej Szanciło - Piotr Nosorowski 2:3 ()
Wojciech Kownacki - Tomasz Linowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Łukasz Maciorowski 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Tomasz Linowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Piotr Nosorowski 3:1 ()
Maciej Szanciło - Łukasz Maciorowski 3:2 ()
Wojciech Kownacki - Tomasz Szczepański 3:2 ()
Lewczuk/Szanciło - Nosorowski/Szczepański 0:3 ()
Misojed/Kownacki - Maciorowski/Linowski 3:0 ()
5runda IBenetus - RKS Huwdu13:1
   Dominik Rutkowski - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Adam Mońko - Tomasz Linowski 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Piotr Nosorowski 1:3 ()
Adam Mońko - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Tomasz Linowski 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Michał Nosorowski 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Tomasz Linowski 3:0 ()
Adam Mońko - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
Gołaszewski/Mońko - Maciorowski/Linowski 3:0 ()
4runda IPromień Mońki II - RKS Huwdu11:3
   Radosław Adasiewicz - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Tomasz Szczepański 1:3 ()
Jacek Kacperski - Tomasz Linowski 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Piotr Nosorowski 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Tomasz Linowski 3:0 ()
Jacek Kacperski - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Tomasz Linowski 3:0 ()
Jacek Kacperski - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Łukasz Maciorowski 3:2 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Tomasz Szczepański 3:2 ()
Dembowski/Głódź - Nosorowski/Szczepański 2:3 ()
Kacperski/Adasiewicz - Maciorowski/Linowski 3:0 ()
3runda IRKS Huwdu - KZK Białystok12:2
   Michał Nosorowski - Przemysław Ostrowski 3:1 ()
Tomasz Szczepański - Jarosław Andrelczyk 3:2 ()
Tomasz Linowski - Wojciech Kozłowski 0:3 ()
Łukasz Maciorowski - Damian Dziawgo 3:2 ()
Tomasz Szczepański - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Piotr Nosorowski - Jarosław Andrelczyk 3:1 ()
Tomasz Linowski - Damian Dziawgo 2:3 ()
Łukasz Maciorowski - Wojciech Kozłowski 3:1 ()
Tomasz Linowski - Przemysław Ostrowski 3:2 ()
Piotr Nosorowski - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Łukasz Maciorowski - Jarosław Andrelczyk 3:1 ()
Tomasz Szczepański - Damian Dziawgo 3:2 ()
Nosorowski/Szczepański - Andrelczyk/Ostrowski 3:0 ()
Maciorowski/Linowski - Kozłowski/Dziawgo 3:1 ()
2runda IRKS Huwdu - KTS Wysokie Mazowieckie III6:8
   Piotr Nosorowski - Lech Szymczyński 3:0 ()
Tomasz Szczepański - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Tomasz Linowski - Paweł Banasik 0:3 ()
Łukasz Maciorowski - Artur Przeździecki 3:1 ()
Piotr Nosorowski - Łukasz Piszczatowski 3:2 ()
Tomasz Szczepański - Lech Szymczyński 3:0 ()
Łukasz Maciorowski - Paweł Banasik 1:3 ()
Tomasz Linowski - Artur Przeździecki 0:3 ()
Piotr Nosorowski - Paweł Banasik 2:3 ()
Tomasz Linowski - Jakub Ryszewski 2:3 ()
Tomasz Szczepański - Artur Przeździecki 3:2 ()
Łukasz Maciorowski - Łukasz Piszczatowski 0:3 ()
Nosorowski/Szczepański - Ryszewski/Piszczatowski 3:2 ()
Maciorowski/Linowski - Banasik/Przeździecki 2:3 ()
1runda IMłode Dojlidy - RKS Huwdu12:2
   Szymon Patejczuk - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Maciej Perkowski - Tomasz Linowski 3:0 ()
Stanisław Komarowski - Łukasz Maciorowski 3:2 ()
Szymon Patejczuk - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Piotr Nosorowski 1:3 ()
Stanisław Komarowski - Tomasz Linowski 3:2 ()
Maciej Perkowski - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Szymon Patejczuk - Michał Nosorowski 3:0 ()
Maciej Perkowski - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Łukasz Maciorowski 3:0 ()
Stanisław Komarowski - Tomasz Szczepański 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
Perkowski/Komarowski - Maciorowski/Linowski 3:2 ()

Klub: RKS Huwdu
Osoba(y) kontakt.: -
E-mail:
Skad zespou XI edycja
Linowski Tomasz
Maciorowski Łukasz
Nosorowski Michał
Nosorowski Piotr
Szczepański Tomasz
Pary deblowe XI edycja
Maciorowski Łukasz / Linowski Tomasz
Maciorowski Łukasz / Nosorowski Michał
Nosorowski Piotr / Szczepański Tomasz
Nosorowski Michał / Szczepański Tomasz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u