Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
7runda IPromień Mońki II - Benetus5:9
   Jacek Kacperski - Dominik Rutkowski 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Adam Mońko 0:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Hubert Gołaszewski 2:3 ()
Jacek Kacperski - Arkadiusz Bilkiewicz 2:3 ()
Grzegorz Głodź - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Adam Mońko 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Hubert Gołaszewski 3:1 ()
Jacek Kacperski - Adam Mońko 3:1 ()
Krzysztof Dembowski - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Grzegorz Głodź - Adam Radziejewski 3:1 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Głódź/Kacperski - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
Dembowski/Gawieńczyk - Gołaszewski/Mońko 1:3 ()
6runda IBenetus - Telesalon10:4
   Dominik Rutkowski - Julia Filipowicz 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Tomasz Postlep 3:0 ()
Adam Mońko - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Tomasz Postlep 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Julia Filipowicz 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Adam Mońko - Adrian Kozaczuk 3:1 ()
Dominik Rutkowski - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Adam Mońko - Julia Filipowicz 3:2 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Hubert Gołaszewski - Tomasz Postlep 1:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Konończuk/Filipowicz 3:0 ()
Gołaszewski/Mońko - Konończuk/Postlep 3:1 ()
1runda IBenetus - RODMAR5:9
   Dominik Rutkowski - Nizar Saidi 3:1 ()
Hubert Gołaszewski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Emanuel Lech 0:3 ()
Adam Mońko - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Dominik Rutkowski - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Nizar Saidi 0:3 ()
Adam Mońko - Emanuel Lech 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Dominik Rutkowski - Emanuel Lech 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Nizar Saidi 2:3 ()
Hubert Gołaszewski - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Adam Mońko - Robert Łupiński 3:2 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Łupiński/Rodziewicz 3:2 ()
Gołaszewski/Mońko - Sidorowicz/Lech 1:3 ()
5runda IBenetus - Domki - Altanki5:9
   Dominik Rutkowski - Adam Kurlenda 2:3 ()
Adam Mońko - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Hubert Gołaszewski - Marek Jurowiec 1:3 ()
Dominik Rutkowski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Adam Mońko - Adam Kurlenda 2:3 ()
Hubert Gołaszewski - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Marek Jurowiec 3:1 ()
Adam Radziejewski - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Adam Kurlenda 2:3 ()
Adam Mońko - Marek Jurowiec 3:2 ()
Hubert Gołaszewski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Kurlenda/Judzewicz 3:1 ()
Gołaszewski/Radziejewski - Jurowiec/Robakowski 1:3 ()
4runda IBenetus - Młode Dojlidy8:6
   Dominik Rutkowski - Konrad Gryk 3:0 ()
Adam Mońko - Filip Perkowski 3:1 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Maciej Perkowski 3:1 ()
Adam Radziejewski - Szymon Patejczuk 1:3 ()
Dominik Rutkowski - Filip Perkowski 3:1 ()
Adam Mońko - Konrad Gryk 1:3 ()
Adam Radziejewski - Maciej Perkowski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Szymon Patejczuk 3:2 ()
Dominik Rutkowski - Maciej Perkowski 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Konrad Gryk 2:3 ()
Adam Mońko - Konrad Romanowicz 3:0 ()
Adam Radziejewski - Filip Perkowski 0:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Gryk/Perkowski 3:1 ()
Radziejewski/Mońko - Patejczuk/Perkowski 1:3 ()
3runda IBenetus - Promień Mońki5:9
   Dominik Rutkowski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Adam Mońko - Piotr Kolenda 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Adam Radziejewski - Jacek Cybulski 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Piotr Kolenda 3:0 ()
Adam Mońko - Mariusz Tekień 2:3 ()
Adam Radziejewski - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Jacek Cybulski 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Zbigniew Cybulski 2:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Mariusz Tekień 3:1 ()
Adam Mońko - Jacek Cybulski 0:3 ()
Adam Radziejewski - Piotr Kolenda 1:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Cybulski/Tekień 3:2 ()
Gołaszewski/Mońko - Cybulski/Kolenda 0:3 ()
2runda IBenetus - KZK Białystok11:3
   Dominik Rutkowski - Adam Kulesza 3:0 ()
Adam Mońko - Jarosław Andrejczyk 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Krzysztof Kulesza 3:0 ()
Adam Mońko - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Jarosław Andrejczyk 3:0 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Krzysztof Kulesza 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Wojciech Kozłowski 1:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Dominik Rutkowski - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Jarosław Andrejczyk 1:3 ()
Adam Mońko - Krzysztof Kulesza 3:2 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Andrejczyk/Kulesza 3:0 ()
Gołaszewski/Mońko - Kozłowski/Kulesza 1:3 ()

Klub: Benetus
Osoba(y) kontakt.: Adam Radziejewski - 608350177
E-mail: biuro@benetus.pl
Skad zespou X edycja 2 turniej
Bilkiewicz Arkadiusz
Gołaszewski Hubert
Mońko Adam
Radziejewski Adam
Rutkowski Dominik
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Bilkiewicz Arkadiusz / Rutkowski Dominik
Gołaszewski Hubert / Radziejewski Adam
Gołaszewski Hubert / Mońko Adam
Radziejewski Adam / Mońko Adam

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u