Wyniki w sezonie IX edycja - 2 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
1playupPerfekta - Benetus9:5
   Artur Liberacki - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Andrzej Choncer - Robert Łupiński 2:3 ()
Dariusz Wakuła - Adam Mońko 3:0 ()
Piotr Jończyk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Artur Liberacki - Robert Łupiński 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Piotr Jończyk - Adam Radziejewski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Artur Liberacki - Adam Radziejewski 3:0 ()
Dariusz Wakuła - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Piotr Jończyk - Robert Łupiński 1:3 ()
Wakuła/Choncer - Bilkiewicz/Rutkowski 3:0 ()
Jończyk/Liberacki - Łupiński/Mońko 3:0 ()
9runda ID.B. - Benetus14:0
   Jakub Juchniewicz - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Damian Szyluk - Robert Łupiński 3:2 ()
Bartłomiej Baruch - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Mońko 3:1 ()
Jakub Juchniewicz - Robert Łupiński 3:1 ()
Damian Szyluk - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Bartłomiej Baruch - Adam Mońko 3:2 ()
Jakub Juchniewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Mońko 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Robert Łupiński 3:1 ()
Zdzienicki/Juchniewicz - Bilkiewicz/Rutkowski 3:1 ()
Szyluk/Baruch - Łupiński/Mońko 3:1 ()
8runda ISłowiki - Benetus8:6
   Stanisław Bielawski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Ernest Skowroński - Adam Mońko 3:0 ()
Marian Zaniewski - Robert Łupiński 3:2 ()
Stanisław Bielawski - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Marian Zaniewski - Adam Mońko 2:3 ()
Ernest Skowroński - Robert Łupiński 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Adam Mońko 3:0 ()
Ernest Skowroński - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Robert Łupiński 3:0 ()
Marian Zaniewski - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Bilkiewicz/Rutkowski 2:3 ()
Skowroński/Łajewski - Łupiński/Mońko 3:0 ()
7runda IPromień Mońki - Benetus6:8
   Mieczysław Gawieńczyk - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Robert Łupiński 3:2 ()
Piotr Kolenda - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Krzysztof Dembowski - Adam Mońko 3:1 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Robert Łupiński 0:3 ()
Jacek Cybulski - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Krzysztof Dembowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Piotr Kolenda - Adam Radziejewski 3:2 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Arkadiusz Bilkiewicz 1:3 ()
Piotr Kolenda - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Jacek Cybulski - Adam Radziejewski 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Robert Łupiński 2:3 ()
Cybulski/Kolenda - Bilkiewicz/Rutkowski 0:3 ()
Dembowski/Gawieńczyk - Łupiński/Mońko 2:3 ()
6runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Benetus10:4
   Mirosław Łukaszuk - Dominik Rutkowski 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Mońko 3:0 ()
Eugeniusz Zawadzki - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Robert Łupiński 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Mońko 3:0 ()
Eugeniusz Zawadzki - Robert Łupiński 2:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Eugeniusz Zawadzki - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Krzysztof Drozdowski - Adam Mońko 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Robert Łupiński 3:1 ()
Czarnecki/Zawadzki - Bilkiewicz/Rutkowski 3:2 ()
Drozdowski/Łukaszuk - Łupiński/Mońko 3:0 ()
5runda IWysokie Mazowieckie II - Benetus13:1
   Bartosz Kostro - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Patrycja Kostro - Adam Radziejewski 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Robert Łupiński 3:2 ()
Leszek Kostro - Adam Mońko 3:0 ()
Bartosz Kostro - Adam Radziejewski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Dominik Rutkowski 3:2 ()
Leszek Kostro - Robert Łupiński 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Adam Mońko 3:2 ()
Bartosz Kostro - Robert Łupiński 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Patrycja Kostro - Adam Mońko 3:0 ()
Leszek Kostro - Adam Radziejewski 3:0 ()
Kostro/Kostro - Łupiński/Mońko 3:2 ()
Kostro/Piszczatowski - Radziejewski/Rutkowski 3:0 ()
4runda IDream Team - Benetus12:2
   Jan Sawoniuk - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Robert Łupiński 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Adam Mońko 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Robert Łupiński 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Adam Mońko 3:1 ()
Andrzej Antoniuk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Adam Mońko 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Maciej Sieńczyło - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Robert Łupiński 2:3 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Łupiński/Mońko 3:0 ()
Sieńczyło/Antoniuk - Bilkiewicz/Rutkowski 3:1 ()
3runda INowa Prędkość - Benetus9:5
   Czesław Morzy - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Adam Radziejewski 3:2 ()
Paweł Żukowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Michał Storonowicz - Robert Łupiński 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Czesław Morzy - Adam Radziejewski 3:0 ()
Paweł Żukowski - Robert Łupiński 3:2 ()
Michał Storonowicz - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Paweł Żukowski - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Czesław Morzy - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Michał Storonowicz - Adam Radziejewski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Robert Łupiński 2:3 ()
Morzy/Storonowicz - Radziejewski/Łupiński 3:0 ()
Stepanczenko/Żukowski - Bilkiewicz/Rutkowski 2:3 ()
1runda IDomki - Altanki - Benetus11:3
   Adam Kurlenda - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Henryk Wijas - Robert Łupiński 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Adam Mońko 3:2 ()
Adam Kurlenda - Robert Łupiński 3:0 ()
Henryk Wijas - Dominik Rutkowski 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Adam Mońko 3:1 ()
Adam Kurlenda - Adam Radziejewski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Henryk Wijas - Adam Mońko 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Robert Łupiński 3:0 ()
Kurlenda/Wijas - Bilkiewicz/Rutkowski 3:1 ()
Judzewicz/Robakowski - Łupiński/Mońko 2:3 ()

Klub: Benetus
Osoba(y) kontakt.: Adam Radziejewski - 608350177
E-mail: biuro@benetus.pl
Skad zespou IX edycja - 2 turniej 2017
Bilkiewicz Arkadiusz
Łupiński Robert
Mońko Adam
Radziejewski Adam
Rutkowski Dominik
Pary deblowe IX edycja - 2 turniej 2017
Bilkiewicz Arkadiusz / Rutkowski Dominik
Łupiński Robert / Mońko Adam
Radziejewski Adam / Rutkowski Dominik
Radziejewski Adam / Łupiński Robert

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u